Stada Pharma PROFI ZYM PLUS 180 cps.

Obrázek Stada Pharma PROFI ZYM PLUS 180 cps.
Akce

Stada Pharma PROFI ZYM PLUS 180 cps. Celý popis

Naše cena: 1 500 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Popis a určení: Profi ZYM® plus je výživový doplněk obsahující vyvážený komplex synergicky působících neživočišného enzymů. 
ProfiZYM® plus je složen z 8 vysoce koncentrovanýchenzýmov, proteolytického enzymového komplexu Serrazimes®-I, rutinu (biofl avonoid), selenu a vitamínu C. Vysoká aktivita obsažených enzymů umožňuje komfortní užívání formou kapslí z rostlinné želatiny, bez obsahu dalších pomocných látek, které mohou zatěžovat trávicí systém.

vysoká aktivita enzymů 
výhodné dávkování

Obsahuje selen a vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému, k redukci únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek.

Dávkování: 2x denně jednu kapsli, u dospělých při zvýšené potřebě max. 3x denně 2 kapsle, u dětí od 3 do 10 let 2x denně 2 kapsle. Užívání přípravku ProfiZYM Plus ve formě malých kapslí je díky vysoké koncentraci a aktivitě použitých enzymů jednoduché a komfortní, jelikož současně (v rámci jedné dávky) není nutné užívat větší počet kapslí.

Složení: Jedna kapsle obsahuje směs enzymů: amylázy, Proteázy6,0, Proteáza 4,5, Proteáza 3,0, papainu, peptidázy, bromelainu a lipázy v celkovém množství 77 mg, komplex Serrazimes - I, vitamin C, Selen a rýžové otruby. Kapsle je složena z rostlinné celulózy a vody. Celkový obsah cukrů v kapsli je max. 0,12g.

Upozornění: & nbsp; Výrobek není určen pro děti do 3 let. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. & Nbsp; Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Skladovat mimo dosah & nbsp; dětí! Skladovat na suchém a tmavém místě, při pokojové teplotě. Neužívat při známé přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Neužívat při snížené krevní srážlivosti & nbsp; nebo u & nbsp; osob se zvýšenou fibrinolýzou (rozpouštění krevních sraženin).

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811