Proti vypadávání vlasů

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Revalid shampoo 250ml nový
Naše cena:179 Kč
Běžná cena:235 Kč
Ušetříte:24 %
+
-
ks

Revitalizující proteinový šampon posilňuje a revitalizuje vlasy. Systematická péče přípravky Revalid vyrovnává deficit a strukturální poškození vlasů, znovu získáte kontrolu nad svými vlasy. Pro všechny typy vlasů, pro muže i ženy.

Revalid Stimulating Shampoo 200ml
Naše cena:268 Kč
Běžná cena:295 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Revalid® stimulující šampon nabízí optimální péči pro posílení vlasů a přípravu na ošetření proti vypadávání vlasů. Obsahuje Redensyl®, inovativní látku, která obnovuje vlasový folikul. Složení je dále obohacen o hydratující a čistící složky.

Eucerin DermoCapillaire šampon vypadávání vlasů 250 ml
Naše cena:385 Kč
Běžná cena:449 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

Eucerin DermoCapillaire šampon proti vypadávání vlasů je vhodný jako prevence proti řídnutí vlasů danému genetickou dispozicí a hormonálními vlivy.

2 + 1
Plantur39 Fyto-kof.šamp.jemné vl. 250ml
Naše cena:252 Kč
+
-
ks

Šampon vyvinutý speciálně pro vlasy po čtyřicítce. Komplex účinných látek zabraňuje hormonálně podmíněnému vypadávání vlasů u žen po menopauze.

BLACK PROFES.Hair Loss Prev.Shamp 500ml
Naše cena:106 Kč
Běžná cena:109 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kvalitní šampon pro posílení a výživu vlasů. Extrakt placenty a panthenolu posiluje jemné a slabé vlasy. Zároveň vyživuje vlasové kořínky a zamezuje vypadávání vlasů.

Revalid Anti-Aging Shampoo 200 ml
Naše cena:265 Kč
Běžná cena:324 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

Anti-aging šampon proti stárnutí vlasů. Chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím, zpomaluje proces šedivění vlasů, zvyšuje objem a hustotu, chrání vlasy a pokožku hlavy před UVB zářením, chrání barvu vlasů.

ALPECIN SPORT Kofein.šampon CTX 250ml
Naše cena:147 Kč
+
-
ks

ALPECIN SPORT Kofeinový šampon CTX je pro muže se zvýšenou spotřebou energie z důvodu zvýšené fyzické zátěže. Speciální kombinace účinných látek - kofeinAlpecin, taurin a mikroživiny - doplňuje vlasovým kořínkům energii a předchází tak vypadávání vlasů.

Vlasové hnojivo šampon 150 ml
Naše cena:270 Kč
+
-
ks

Vlasové hnojivo šampon omezuje nadměrné vypadávání, řídnutí a poškození vlasů. Složení šamponu spojuje účinky kofeinu a komplexu Hustoplex (extrakt kopřivy dvoudomé, zeleného čaje a silymarinu) pro dosažení hustoty, objemu a kvality vlasů u žen i mužů.

Bioaquanol Vlasový šampón 250ml
Naše cena:146 Kč
Běžná cena:151 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Bioaquanol šampon je určen speciálně pro péči o vlasy a vlasovou pokožku. Pečujícími složkami jsou hyaluronan sodný a panthenol, dále extrakty z bylin - kostivalu, měsíčku a kopřivy, a dále kofein pro povzbuzení prokrvení vlasové pokožky.

Plantur21 longhair Nutri-kofein.šampon
Naše cena:211 Kč
+
-
ks

Plantur21 longhair Nutri-kofeinový šampon je určený pro ženy, které chtějí mít dlouhé vlasy. Kofein aktivuje přísun energie k vlasovým kořínkům a posiluje jejich růst. Mikroživiny a kašmír regenerují a vyživují namáhané a poškozené vlasy. Bez silikonů.

Parusan Stimulátor šampón pro ženy 200ml
Naše cena:299 Kč
+
-
ks

Parusan šampon pro řídké vlasy a difúzní vypadávání vlasů, podporuje prokrvení pokožky hlavy, podporuje vyživení pokožky hlavy, redukuje vypadávání vlasů a podporuje růst vlasů.

Revitalon Kofeinovy sampon 250 ml
Naše cena:151 Kč
+
-
ks

Šampon s obsahem kofeinu a arganového oleje slouží jako výživa pro krásné a silné vlasy. Kofein napomáhá růstu vlasů a posiluje je od kořínků. Arganový olej podporuje regeneraci poškozených vlasů, navrací jim přirozenou vitalitu. Bez parabenů a silkonů.

Perfect HAIR kofeinový šampon 550ml
Naše cena:193 Kč
+
-
ks

Šampon Perfect HAIR obsahuje kromě kofeinu také panthenol, lopuch a kopřivu. S tímto komplexem snižuje nadměrné vypadávání. Kofein má příznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové kořínky a růst. Panthenol má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů.

Cannaderm Capillus šampón s kofeinem NEW
Naše cena:283 Kč
+
-
ks

Nový, revoluční Capillus stimulační šampon na vlasy s kofeinem, kopřivou, levandulí, zázvorem a s čistým konopným olejem je určený speciálně pro šetrné mytí vlasů a účinnou péči o pokožku hlavy při obtížích s padáním vlasů. Hustý a efektivní.

ALPECIN Energizer Coffein Shampoo C1 375
Naše cena:198 Kč
+
-
ks

ALPECIN Energizer Coffein Shampoo C1 je první kofeinový šampon pro muže s patentovaným aktivátorem, který prokazatelně pomáhá předcházet dědičně podmíněnému vypadávání vlasů. Stimuluje vlasové kořínky již při mytí. Bez silikonů. V ekonomické XL verzi.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811