Puressentiel

Kosmetika Puressentiel představuje novinku na našem trhu. Produkty spojují sílu esenciálních olejů a nejčistších přírodních ingrediencí. Jsou určeny pro každodenní potřebu a pohodu celé rodiny. Sortiment je velice široký a zahrnuje například produkty pro čištění vzduchu v domácnosti a navození příjemné atmosféry, proti bolesti kloubů a svalů, proti stresu, pro klidný spánek, hubnutí, vlasovou a pleťovou péči, repelenty proti hmyzu a mnoho dalšího.

Vyzkoušejte tuto přírodní kosmetiku, která na trhu existuje již více než 10 let a stala se špičkou ve Francii, Belgii a v mnoha dalších zemích.

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Puressentiel Čistící sprej - 200ml
Naše cena:515 Kč
Běžná cena:599 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

Čistící sprej obsahující 41 esenciálních olejů. 100% přírodní produkt.

Puressentiel Sprej proti bodnutí komárem - 75 ml
Naše cena:259 Kč
+
-
ks

Sprej proti bodnutí komárem. Repelent 100% přírodního původu s prokázanou účinností na komáry v oblastech mírného pásu, tropů i v místech s nadměrným výskytem hmyzu

Puressentiel Organic Gel na intimní hygienu 250 ml
Naše cena:309 Kč
Běžná cena:339 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

PURESSENTIEL ORGANIC Gel na intimní hygienu jemně čistí, zklidňuje podrážděnou pokožku a předchází podráždění a svědění v intimní oblasti.

Puressentiel Organic Intimní jemná mycí pěna 150 ml
Naše cena:309 Kč
Běžná cena:329 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

PURESSENTIEL ORGANIC Intimní jemná mycí pěna šetrně čistí, zklidňuje podrážděnou pokožku a předchází podráždění a svědění v intimní oblasti

Zákaznická linka (+420) 778 437 811