Rakovina (nádorová onemocnění)

Nádory rozdělujeme na nezhoubné (benigní) a zhoubné (maligní). Maligní nádor se na rozdíl od benigního vyznačuje velmi agresivním růstem s ničením okolní tkáně, zakládáním dceřiných ložisek (metastáz) a nakonec celkovým vyčerpáním organismu vedoucím k smrti.

Každý třetí člověk během svého života onemocní nádorem. Riziko nádorového onemocnění stoupá úměrně věku. Častější je u mužů, což souvisí nejspíše s jejich horší obranyschopností a rizikovějším stylem života. Česká republika je se 75 novými případy na sto tisíc obyvatel za rok světovým rekordmanem v počtu nádorů tlustého střeva. Podílí se na tom konzumace piva a strava s nedostatkem vlákniny a nadbytkem živočišných tuků a uzenin. Nejčastější příčinou nádorového onemocnění, kterou můžete ovlivnit je výživa a hned na druhém místě kouření. Drtivá většina nádorových onemocnění má jednoznačně genetický podklad, který se projevuje jako předpoklad k určitému typu nádoru.

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Soja Milk extra protein 350g ASP
Naše cena:61 Kč
+
-
ks

Sojový nápoj s proteiny. Snižuje riziko srdečních onemocnění, prospívá trávicímu ústrojí a celkovému metabolismu člověka.

C-vitamín Ferda Mix 60mg
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:65 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kombinace vitaminu C a biologicky aktivních látek ve čtyřech příchutích.POMERANČ plus antioxidační komplex, MALINA plus aktivní mikroflóra, HRUŠKA plus kostitvorné minerály, VIŠEŇ plus flavonoidy.

TOPVET Jmelí bílé 50ml
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:88 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

je tradičně používáno jako prostředek k úpravě krevního tlaku, v přírodní medicíně je jmelí používáno k tlumení bolestí hlavy, závratí a v klimakteriu. Ve Francii je jmelí testováno jako prevence arteriosklerózy.

Kozí mléčný nápoj sušený 100g ASP
Naše cena:42 Kč
+
-
ks

Instantní nápoj z kozího mléka. Působí kladně při prevenci nádorových onemocnění, při stresu, problémech trávicího traktu, při alergiích.

VITAR Vitamin C plv.100g
Naše cena:97 Kč
+
-
ks

Dóza obsahuje 100 g vitaminu C (kyseliny askorbové) v nejčistší formě v lékopisné kvalitě.

Harmony Line Selen+Zinek tob.30
Naše cena:83 Kč
+
-
ks

Ideální kombinace minerálů a stopových prvků pro zdravou pokožku, nehty a vlasy.

Caltrate Plus por.tbl.flm. 30
Naše cena:145 Kč
Běžná cena:161 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Kombinovaný přípravek s vápníkem,vitaminemD a dalšími důležitými minerály pro úpravu nedostatku vápníku,zvýšení hustoty kostí a prevenci úbytku kostní hmoty.K prevenci i během léčby osteoporózy.Vhodný jako doplněk k hormonální substituci v menopauze. Čtět

HERBATA Nať jmelí bal.50g
Naše cena:37 Kč
Běžná cena:38 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Jmelí snižuje krevní tlak, má sedativní vliv na srdeční činnost, působí močopudně, tlumí bolesti hlavy či pocity návalů krve do hlavy, pomáhá při závratích, zastavuje krvácení, reguluje vylučování žluči a činnost slinivky.

Mladý ječmen BIO 350mg cps.150
Naše cena:300 Kč
+
-
ks

Mladý ječmen BIO - nejužívanější zelený nápoj-doplněk stravy. Najdeme v něm všechny potřebné živiny, od vitaminů a minerálů až po aminokyseliny ,které naše tělo potřebuje.

Pangamin Algamin 150tbl.
Naše cena:129 Kč
Běžná cena:134 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

ALGAMIN je přírodní přípravek sestávající ze směsi šetrně sušených sladkovodních řas rodu Chlorella a sprejově sušených pivovarských kvasnic.

Harmony Line Vápník+Hoř.+Zin.+Sel.tob.60
Naše cena:141 Kč
+
-
ks

Tobolky obsahující vápník, hořčík, zinek a selen.

Lactoseven tbl.50 Vitabalans
Naše cena:194 Kč
Běžná cena:199 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

7 druhů mléčných bakterií s inulinovým vláknem.

Belohair 2% drm.sol.1x60ml
Naše cena:311 Kč
+
-
ks

Belohair 2% je indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů i žen ve věku 18 až 65 let. Počátek a stupeň náhrady vlasů může být mezi uživateli variabilní. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ovosan cps.90
Naše cena:2 303 Kč
+
-
ks

Harmonizuje energetickou bilanci organismu. Přípravek OVOSAN je suspenzí biologicky aktivních fosfolipidů BAF®. Fosfolipidy obecně představují skupinu látek obsahujících glycerol, mastné kyseliny a kyselinu fosforečnou.

Lactoseven tbl.20 Vitabalans
Naše cena:110 Kč
+
-
ks

7 druhů mléčných bakterií s inulinovým vláknem.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811