Revalid por. cps.dur.120

Obrázek Revalid por. cps.dur.120

Pomocná léčba při vypadávání vlasů na základě různých příčin, zejména v důsledku chorob, hormonálních vlivů, po porodu apod. Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

EAN: 8594054500026
Kód SÚKL: 0017035
Běžná cena: 670 Kč (ušetříte 11 %)
Naše cena: 599 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: Aminokyseliny, vitaminy, stopové prvky.

REVALID je biologicky aktivní přípravek vyvinutý ve Švýcarsku k obnovení vlasů a nehtů pomocí esenciálních látek, které aktivují metabolismus a tím podporují růst vlasů a nehtů. Lze jej použít i tehdy, pokud došlo k poškození vlivem fyzického nebo chemického traumatu.

REVALID obsahuje specifickou skladbu esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálů k podpoře a zachování zdravých vlasů.

REVALID může být také použit k postupnému ošetření poškozené struktury vlasů. Revalid® posiluje přirozenou odolnost vlasů proti poškození vnějšími faktory, dodává jim elasticitu a vzhled.

REVALID je rovněž vhodný u případů seborrhei, lupů a svědění pokožky hlavy.

Dávkování: 
Protože růst vlasů je velmi pomalý, doporučuje se kontinuální užívání Revalidu během růstové periody.

Pro dosažení efektu se doporučuje užívat: dospělí a děti od 12 let- 3x denně 1 tobolku, během jídla nebo po jídle, zapít tekutinou. Očekávaný účinek bývá zřejmý po 3 až 4 týdnech užívání, terapie by měla trvat 3 měsíce a může být prodloužena nebo zopakována dle potřeby. 

Pozn.: Postižení vlasů je často zhoršováno nevyváženou výživou. Proto by měla být strava pokud možno dobře vyvážená a pestrá. Měly by být vyloučeny přísně omezující diety nebo extrémně nízkokalorické diety, stejně jako používáni agresivních přípravků (zesvětlování, extrémní barvení a časté používání šamponů, horké sušení, úmyslné rovnání a dlouhé vystavování vlasů přímému slunci). Pokud jde o nehty, nejlepší ochranou je nošení gumových rukavic při domácích pracích.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811