Roots Pregnancy pro těhotné ženy 100 ml

Obrázek Roots Pregnancy pro těhotné ženy 100 ml

Roots Pregnancy zubní pasta pro těhotné ženy 100 ml. Celý popis

EAN: 8594181831055
Výrobce: K2pharm
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Naše cena: 249 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Roots - Návrat ke kořenům, zpátky k přírodě. Vážíme si bohatství, které nám příroda dává a přinášíme vám ho. Se vší úctou a pokorou k naší planetě.

Zubní pasta Roots Pregnancy je zubní pasta určená pro těhotné a kojící matky. Je vhodná jako prevence onemocnění zubů, dásní a celé dutiny ústní. Vyvinuta odborníky přímo pro specifické potřeby nastávající a kojící maminky.

 

Roots Pregnancy zubní pasta pro těhotné ženy 100 ml 

  • Bělící a antimikrobiální účinek
  • Léčivé a protizánětlivé účinky 
  • Dlouhodobý svěží dech
  • Nízká abrazivita
  • Vyvinuto a vyrobeno týmem farmaceutických odborníků
  • Pro specifické nároky
  • Bez fluoridu 

 

Parodontitida v těchotenství

 

Parodontitida v těhotenství by neměla být zaměňována s gestačním zánětem dásní. Je spojena s posunem v orálním mikrobiomu směrem k anaerobním patogenům a je nyní považována za rizikový faktor předčasných porodů a kojenců s nízkou porodní hmotností. Jde o druhé nejčastější onemocnění dutiny ústní po zubním kazu. Odhaduje se, že 5–40 % těhotných žen onemocní paradentózou. Zubní pasta určená pro těhotné působí preventivně proti paradentóze.

 

Proč nepoužívat fluorid?


Většina zubních past obsahuje fluorid sodný. Hrozí však, že uživatel může zubní pastu spolknout a toxicita fluoru může mít negativní vliv na chronickou „konzumaci“. V klinických studiích bylo prokázáno, že roubovaný polymer ve vhodné koncentraci má podobné remineralizační účinky jako fluoridy. Toxicita roubovaného polymeru je však velmi nízká. Polknutím zubní pasty je riziko intoxikace zanedbatelné.

 

Bez SLS a parabenů

 

SLS (Sodium Lauryl Sulfate) je vysoce pěnivá látka, která se podle nejnovějších poznatků podílí na mnoha alergiích, aftech a dalších zdravotních problémech. Zubní pasty SLS rychle dodávají pocit dobře vyčištěných zubů a zkracují tak skutečně potřebnou dobu ústní hygieny. Další nevýhodou SLS v zubní pastě je, že deaktivuje účinek chlorhexidinu (CHX) v ústní vodě, který slouží jako prevence a podpora při léčbě paradentózy a dalších onemocnění dutiny ústní.

Parabeny jsou chemikálie, které nejsou tělu vlastní a mohou způsobit alergické reakce.

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811