Roots Sonic Gel 100 ml

Obrázek Roots Sonic Gel 100 ml

Roots Sonic Gel je unikátní hydrogel nahrazující klasickou zubní pastu pro čištění vašich zubů sonickým nebo elektrickým zubním kartáčkem. Celý popis

EAN: 8594181831079
Výrobce: K2pharm
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Naše cena: 209 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Roots - Návrat ke kořenům, zpátky k přírodě. Vážíme si bohatství, které nám příroda dává a přinášíme vám ho. Se vší úctou a pokorou k naší planetě.

 

Gel je určen pro sonické kartáčky. SONIC GEL je vyvinut tak, aby zvýšil účinnost používání sonických kartáčků.  SONIC GEL není v pravém slova smyslu zubní pasta. Jedná se o hydrogel s velmi nízkým obsahem abraziv a speciálními smáčivými pěnidly. Sonický gel tak snižuje riziko obroušení zubní skloviny a výskytu aftů.  Abrazivita nižší než 11RDA

 

Díky nízké abrazivitě nedochází k poškození zubní skloviny. Gel obsahuje mikročástice Oxidu Titaničitého který má vynikající bělící vlastnosti. Spolu se Silicí mátovou působí na ústní dutinu antimikrobiálně.

 

Efektivní ochranu zubů zajišťují speciální síťové polymery, které zabraňují  poškození  zubní skloviny.

Gel obsahuje látku Betaglukan, který funguje jako stimulátor imunity. Další přínos ve složení má Allantoin, který působí hojivě a protizánětlivě.

 

SONIC GEL

  • Inovativní produkt
  • Unikátní složení
  • Speciálně vyvinut pro sonické čištění
  • Nízká abrazivita - nižší než 11 RDA
  • Bělící a antimikrobiální účinky
  • Hojící a protizánětlivé účinky
  • Efektivní ochrana zubů 
  • Bez SLS a fluoridů
  • Jemná mentolová příchuť

 

Složení: 

Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cellulose Gum, Hydrated Silica, Polyvinyl Alcohol­Polyethylene Glycol Graft Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Beta ­Glucan, Mentha Spicata Herb Oil, Menthyl PCA, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Lauryl Glucoside, Allantoin, Aroma, Stevia Rebaudiana Extract, Limonene

 

Způsob použití:

Aplikujte ráno a večer 1–2 cm gelu na kartáček. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Po vyčištění vyplivněte a ústa vypláchněte vodou. Vaše zuby budou hladké a lesklé, dásně zdravější a máte dokonale svěží pocit v ústech.

 

Sonic Gel byl vyvinut týmem pod vedením PharmDr. Milanem Krajíčkem, mezinárodně uznávaným expert a farmaceutem, zabývajícím se výzkumem, vývojem a výrobou přírodních výživových doplňků a kosmetiky. Certifikovaná výroba je v České republice. 

 

RDA produktu je nižší než 11.

Bez  SLS (Lauresulfát Sodný) a  fluoridů.

 

Gel je určený pro děti od 9-ti let a dospělé

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811