Roots Whitening bělicí zubní pasta 100 ml

Obrázek Roots Whitening bělicí zubní pasta 100 ml

Bělicí zubní pasta Roots Whitening, která přispívá k odstranění nežádoucího zabarvení zubní skloviny způsobené například konzumací kávy, červeného vína nebo kouřením. Celý popis

EAN: 8594181831031
Výrobce: K2pharm
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Poznámka:

 

 

Naše cena: 189 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Roots - Návrat ke kořenům, zpátky k přírodě. Vážíme si bohatství, které nám příroda dává a přinášíme vám ho. Se vší úctou a pokorou k naší planetě.

 

Bělící zubní pasta s antimikrobiálním účinkem a léčivými protizánětlivými vlastnosti odstraňuje  pigmentové skrvny ze zubů. Bělící pasta Roots má nízkou abrazivitu a byla vyvinuta farmaceutickým týmem odborníků. Jemně pomáhá odstraňovat skvrny na zubech a při pravidelném používání postupně obnovuje přirozený bílý odstín zubů a tím i zářivý úsměv. Současně podporuje svěží dech a příjemný pocit v ústech. 

 

Roots Whitening bělící zubní pasta 100 ml 

  • Bělící a antimikrobiální účinek
  • Léčivé a protizánětlivé účinky
  • Dlouhodobý svěží dech
  • Nízká abrazivita
  • Vyvinuto a vyrobeno týmem farmaceutických odborníků
  • Bez SLS, fluoridu a parabenů
  • Pro dospělé a děti od 12-ti let

 

Proč nepoužívat fluorid?


Většina zubních past obsahuje fluorid sodný. Hrozí však, že uživatel může zubní pastu spolknout a toxicita fluoru může mít negativní vliv na chronickou „konzumaci“. V klinických studiích bylo prokázáno, že roubovaný polymer ve vhodné koncentraci má podobné remineralizační účinky jako fluoridy. Toxicita roubovaného polymeru je však velmi nízká. Polknutím zubní pasty je riziko intoxikace zanedbatelné.

 

Bez SLS a parabenů

 

SLS (Sodium Lauryl Sulfate) je vysoce pěnivá látka, která se podle nejnovějších poznatků podílí na mnoha alergiích, aftech a dalších zdravotních problémech. Zubní pasty SLS rychle dodávají pocit dobře vyčištěných zubů a zkracují tak skutečně potřebnou dobu ústní hygieny. Další nevýhodou SLS v zubní pastě je, že deaktivuje účinek chlorhexidinu (CHX) v ústní vodě, který slouží jako prevence a podpora při léčbě paradentózy a dalších onemocnění dutiny ústní.

Parabeny jsou chemikálie, které nejsou tělu vlastní a mohou způsobit alergické reakce.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811