Roots zubní kartáček červený + zubní pasta Whitening - akce VALENTÝN 1+1

Obrázek Roots zubní kartáček červený + zubní pasta Whitening - akce VALENTÝN 1+1
Akce

Set zubního kartáčku Ultra Soft a zubní pasty Whitening. Celý popis

Výrobce: K2pharm
Dostupnost: Nedostupné
Typ produktu: Kosmetika
Naše cena: 305 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

ZUBNÍ KARTÁČEK

• Ekologicky šetrný materiál - 75 % plast, 25 % pšeničná sláma. Polypropylen vyniká velmi dobrou chemickou a mechanickou odolností. Je odolný vůči olejům organickým rozpouštědlům a alkoholům. Polypropylen je velmi dobře recyklovatelným plastem. Pšeničná sláma je kompostovatelná a ekologicky přívětivá.

• Zaoblené prohnuté držadlo umožňuje pohodlné uchopení a zajišťuje dokonalý přístup ke všem částem zubů.

• Osmihranný tvar držátka zaručí pohodlné a optimální uchopení.

• Malá hlavice kartáčku je osazena rovně střiženými jemnými nylonovými vlákny pro dokonalé odstranění zubního plaku.

• Speciální vlákna Ultra Soft obsahují antibakteriální aditiva zabraňující množení bakterií a dalších mikroorganismů a zaručují tak hygienickou nezávadnost kartáčku. 

• Polybutylentereftalát, který zvlášť vhodný pro aplikace v potravinářském průmyslu vzhledem k jeho vynikající odolnosti vůči chloru a leptavým čisticím roztokům. Průměr štětin 0,15 mm. 

 

Použití: Na zubní kartáček nanesete pastu o velikost zrnka hrášku. Kartáček přiložte k dásním pod úhlem 45 stupňů a krouživými pohyby stírejte nečistoty a zubní plak směrem od kořene ke korunce zubu a nakonec ze žvýkacích plošek stoliček. Nezapomínejte, že zubní kartáček Roots nezastupuje funkci mezizubních kartáčků či dentálních nití. Zubní kartáčky měňte podle stupně opotřebení, ale vždy minimálně jednou za tři měsíce.

 

ZUBNÍ PASTA

 

Roots Whitening je zubní pasta, která přispívá k odstranění nežádoucího zabarvení zubní skloviny, způsobené například konzumací kávy, červeného vína nebo kouřením. Šetrným způsobem pomáhá odstranit skvrny na zubech a při pravidelném používání postupně navrací přirozeně bílý odstín zubů a tím i zářivý úsměv. Pravidelné čištění zubů vede k dokonalé čistotě a ochraně dutiny ústní.

 

Obsahuje malé množství abrazivních látek, proto je šetrná k zubní sklovině. Výrazně se tak snižuje riziko jejího obroušení. Zuby jsou po vyčištění hladké a lesklé, dásně zdravější a v ústech vzniká dokonalý pocit svěžesti. Neobsahuje fluorid sodný a peroxid.

 

 

 

Složení (INCI): Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Dicalcium Phosphate, Xylitol, Acacia Senegal Gum, Aroma, Cellulose Gum, Menthol, Menthyl PCA, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Lauryl Glucoside, Allantoin, Citric Acid, Laurus Nobilis Leaf Oil, Potassium Sorbate, Proteins Thaumatins, Stevia Rebaudiana Extract, Thymol, Isoeugenol, Eugenol.

 

Použití: Aplikujte ráno a večer 1 - 2 cm pasty na zubní kartáček. Důkladně zuby čistěte alespoň po dobu 2 minut. Po vyčištění si ústa vypláchněte vodou.

 

Upozornění: Určené pro dospělé a děti od 12 let. Není určeno k vnitřnímu užití.

 

Skladování: Skladujte v suchu a temnu, v uzavřeném obalu při teplotě 15 - 25 °C.

 

Balení: 100 ml

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811