Rosen Calcium Magnesium Zinek tbl.eff.20

Obrázek Rosen Calcium Magnesium Zinek tbl.eff.20

Přípravek je určen pro doplnění nejdůležitějších minerálů pro správnou funkci organismu při nedostatečném příjmu potravou nebo špatným vstřebáváním. Celý popis

EAN: 8594071960674
Běžná cena: 58 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 57 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: 
Vápník
Magnézium
Zinek

Užití: 
Kombinace vápníku a hořčíku je potřebná pro optimální činnost svalového a nervového systému. Hořčík a zinek působí v prevenci vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Zinek pomáhá při hojení ran, kožních problémech (lupenka, akné, vypadávání vlasů), léčbě mužské neplodnosti a hypertrofie prostaty. Vyvážený přísun hořčíku pomáhá snižovat riziko poruch srdečního rytmu a vzniku krevních trombů, které mohou vést k ucpání cév. Vhodné pro děti, těhotné i kojící ženy a diabetiky.

Dávkování: 
Dospělí a děti od 6 let 1 tabletu denně rozpustit ve sklenici vody.

Calcium-Magnesium-Zinek je doplněk stravy určený na doplnění základních minerálů. Vápník je nezbytný pro správný vývoj a zachováni kostí a zubů. Je důležitý pro funkci svalů a srdce i pro krevní srážlivost. Nedostatek vápníku vede k řídnuti kostí s následným vznikem zlomenin. Hořčík je důležitý pro sehranoufunkci nervosvalového aparátu, pro stavbu zubů, kostí a chrupavek. Reguluje oběhový systém i nervosvalovou dráždivost. Nedostatek se též projevuje sklonem ke křečím, podrážděnosti, bušením srdce nebo arytmiemi. Při používáni některých diuretik dochází k vyplavování hořčíku z těla, proto je třeba ho doplňovat. Zinek je nepostradatelný pro všechny životně důležité procesy v organismu, především pro imunitu a reprodukční funkce.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811