Rowatinex gtt 1x10ml

Obrázek Rowatinex gtt 1x10ml

ROWATINEX se používá k léčbě akutních i chronických zánětech a infekcích močových cest, ke zmírnění zejména kolikovitých křečí. Je vhodný při ledvinových a močových kamenech u dospělých, kdy napomáhá k jejich rozpadu, rozpouštění a vyplavování. Celý popis

EAN: 5390387701108
Kód SÚKL: 0092086
Výrobce: ROWA
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 212 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 208 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: Pinenum alfa, Pinenum beta, Camphenum, Cineolum, Fenchonum, Borneolum, Anetholum 

ROWATINEX se používá k léčbě akutních i chronických zánětech a infekcích močových cest, ke zmírnění zejména kolikovitých křečí. Je vhodný při ledvinových a močových kamenech u dospělých, kdy napomáhá k jejich rozpadu, rozpouštění a vyplavování.

Rowatinex je směs terpenů, která zvyšuje vylučování moče, zmírňuje křeče močových cest a umožňuje rozpad, rozpouštění a vyplavování ledvinových a močových kamenů. Je účinná při akutních i chronických zánětech močových cest a překrvením ledvin přispívá ke zvýšenému vylučování moči.

Dávkování: 
Dospělí: 4 - 5krát denně 3 až 5 kapek na kostku cukru nebo kousek sucharu před jídlem.

Děti od 6 do 14 let: 3 -4krát denně 1 až 2 kapky na kostku cukru, kousek sucharu nebo piškotu před jídlem. 

Přípravky by neměly být podávány ženám v prvních 3 měsících těhotenství a po dobu kojení.ROWATINEX není vhodný pro pacienty s těžkými a opakovanými kolikami, se zástavou močení a tvorby moči a při těžkých a recidivujících infekcích močových cest. 

Rowatinex je zpravidla velmi dobře snášen. U osob přecitlivělých na některou jeho složku se mohou objevit mírné alergické kožní reakce. Ve zcela ojedinělých případech byly popsány žaludeční obtíže a nevolnost. Při případném výskytu jakýchkoliv neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem. 

Před použitím se poraďte se svým lékárníkem, čtěte pozorně příbalovou informaci.

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811