Septonex spr.1x45ml

Obrázek Septonex spr.1x45ml

Přípravek je určen k desinfekci na menší povrchové infikované rány a vředy a povrchová kožní infekční ložiska. Dezinfekční účinek spočívá v zabránění rozmnožování bakterií a některých virů. Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

EAN: 8594737050718
Kód SÚKL: 0092414
Výrobce: IVAX
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 108 Kč (ušetříte 1 %)
Naše cena: 107 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: 
Carbethopendecinii bromidum 
 
Účinný dezinfekční přípravek s širokým spektrem použití. Přípravek obsahuje povrchově aktivní dezinfekční látku - bromid karbetopendecinia. Dezinfekční účinek spočívá v inhibici rozmnožování bakterií a některých virů. Přípravek je vhodný k dezinfekci kůže i předmětů. Neobsahuje freony. 
 
Po sejmutí ochranného krytu prudkým stlačením ventilu postříkat místo určené k dezinfekci ze vzdálenosti asi 10 cm tak, aby se na něm vytvořila souvislá vrstvička. Používá se k léčbě drobných projevů kožního hnisání, projevujícího se zarudnutím, mokvánim a strupy. Použití na desinfekci ran a oděrek. 

Septonex se nesmí užívat při přecitlivělosti na látky obsažené v přípravku. Septonex není vhodný na ošetření bezprostředního okolí oka. 

Přípravek se nesmí užívat vnitřně, nesmí se dostat do oka a nesmí se vdechovat. Jestliže k tomu dojde, je nutné okamžitě vyhledat lékaře. Pří podráždění pokožky je třeba použít dezinfekčního prostředku jiného chemického složení; mýdlo (alkálie) ruší dezinfekční účinek Septonexu, proto se musí po použití mýdla předměty určené k dezinfekci Septonexem důkladně opláchnout vodou. Pokud se projevy kožního hnisání po použití Septonexu nezlepší do3 dnů, je třeba vyhledat lékaře. 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811