SILVERCEL 11x11cm 10ks CAD011_1/5

Obrázek SILVERCEL 11x11cm 10ks CAD011_1/5

Hydroalginátový obvaz s obsahem stříbra určený k lokální léčbě silně exsudujících kolonizovaných a infikovaných ran. Celý popis

Výrobce: ADVANCED MEDICAL
Dostupnost: Nedostupné
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Běžná cena: 1 649 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 1 621 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Chrarakteristika:

  • hydroalginátový obvaz s obsahem stříbra
  • určený k lokální léčbě silně exsudujicích kolonizovaných a infikovaných ran


Použití:

  • obvaz SILVERCEL hydroalginát se používá při léčbě veškerých ran
  • plošných i hlubokých, se střední až velkou tvorbou exsudátu včetně: dekubitů bércových vředů, diabetických vředů, odběrových ploch, traumatických a chirurgických ran


Dávkování

Je-li třeba, odstraňte z rány nečistoty a proveďte oplach. Postupujte dle standardních protokolů. Okolí rány osušte. Vyberte takovou velikost obvazu SILVERCEL, aby byl obvaz o kousek větší, než je rána. Obvaz zastřihněte nebo přeložte tak, aby nepřesahoval okraje rány. Hluboké rány volně zatamponujte tak, aby obvaz nepřesahoval okraje rány. Překryjte obvaz SILVERCEL hydroalginát neokluzívním sekundárním obvazem, jako je např. hydropolymerový obvaz TI ELLE/TIELLE Plus


Kontraindikace

Obvaz SILVERCEL hydroalginát není indikován v následujících případech: chirurgické implantace


Fakta

Antiseptický obvaz SILVERCEL hydroalginát se stříbrem je sterilní netkaný obvazový materiál obsahující high-G alginát (kyselinu guluronovou), karboxymetylcelulózu (CMC) a postříbřená vlákna. Jedinečné složení obvazu umožňuje kontrolu exsudátu v ranách se střední až velkou tvorbou exsudátu tím, že vytváří optimální prostředí pro účinné hojeni ran. Stříbrná vlákna ničí široké spektrum mikroorganismů typických pro bakteriální kolonizace a infekce ran. V ranách se střední až velkou tvorbou exsudátu obvaz uchovává vlhké prostředí napomáhající hojení ran a umožňuje bezproblémové odstranění.


Poznámka

Upozornění: obvaz SILVERCEL hydroalginát není určen k následujícím účelům: zástava krvácení, použití v ranách s nízkou exsudací. Jakmile dojde ke zlepšení stavu rány a sníží se množství exsudátu, je optimálnější přejít na vhodnější obvaz. Užití u pacientů se známou citlivostí na stříbro. Je-li patrná infekce v ráně, je třeba zvážit systémovou antimikrobiální terapii. Pod lékařským dohledem lze obvaz SILVERCEL hydroalginát použít v kombinaci se systémovými antibiotiky.


Údaje o firmě

V České republice zahájila společnost Johnson & Johnson svou obchodní činnost v roce 1991. V současné době zde působí tří sektory:
sektor zdravotnických prostředků a diagnostiky (sektor Medical Devices), sektor farmaceutický (samostatná farmaceutická společnost Janssen-Cilag), sektor spotřební (výrobky z oblasti kosmetiky a osobní hygieny).

Portfolio doplňuje sektor Shared Services, který přímo neprodává výrobky, ale primárně poskytuje služby všem třem obchodním sektorům. Od roku 2006 je v Praze lokalizována také centrála Johnson & Johnson Global Business Services, která poskytuje služby Procure to Pay uvnitř J&J. a Evropské zákaznické centrum divize Otrho-Clinical Diagnostics. Na celém světě se zaměstnanci společnosti Johnson & Johnson řídí krédem, které v roce 1943 sepsal Robert Wood Johnson a které je postaveno na principu odpovědnosti. Jeho třetí odstavec říká: „Jsme odpovědni společnostem, v nichž žijeme a pracujeme, a rovněž celosvětovému společenství. Musíme být dobrými občany, podporovat dobrou práci, dobročinnost a nést svůj spravedlivý díl daní. Musíme podporovat společenský pokrok, zdravotnictví a vzdělávání. Musíme dobře spravovat majetek, který máme právo užívat, chránit životní prostředí a přírodní zdroje."

Obchodní sektor Medical Devices & Diagnostics, zastoupený hlavními divizemi Cordis, Ethicon, DePuy, Ethicon Endo-Surgery a Advanced Sterilization Products, nabízí lékařům, zdravotním sestrám a pacientům široké spektrum nejmodernějších zdravotnických prostředků a lékařských technologií - dezinfekce, chirurgické šicí materiály, kardiologické stenty a katétry, kloubní náhrady, artroskopické přístroje, laparoskopické nástroje, neurochirurgické a páteřní implantáty, prostředky pro krytí ran, nástroje pro miniinvazivní chirurgii, sterilizátory - a také strategické partnerství - model, jehož prostřednictvím přidává ke svým produktům komplexní servis a řadu nadstandardních služeb.

www.jnjcz.cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811