Speciální doplňky stravy

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
GREEN IDEA Enzym Premium 90+20 zdarma
Naše cena:365 Kč
Běžná cena:448 Kč
Ušetříte:19 %
+
-
ks

Přípravek obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Enzymy jsou specifické organické molekuly zabezpečující a mnohdy urychlující reakce v organismech (působí jako biokatalyzátory). Chybná funkce enzymu (nebo jeho úplná abs

Akce Bestseller zdarma
Kolagen a kyselina hyaluronová – dermonutraceutikum 60 tobolek
Naše cena:633 Kč
Běžná cena:703 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Kolagen a kyselina hyaluronová - dermonutraceutikum je vhodné pro dlouhodobé udržování optimální hydratace a přirozeného vzhledu pokožky, a to nejlépe v kombinaci s přípravky se 100% kyselinou hyaluronovou řady SynCare. Kolagen je hlavní stavební bílkovin

Akce Dárek
Inofolic Premium 20 sacku
Naše cena:451 Kč
+
-
ks

INOFOLIC® PREMIUM je doplněk stravy na bázi myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, který tyto látky vhodně doplňuje v případě jejich nedostatečného příjmu ve stravě nebo v případě jejich zvýšené potřeby.

Akce
UroMax Rapid 10+10 tbl.zdarma
Naše cena:241 Kč
Běžná cena:246 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

UroMax® Rapid obsahuje trojkombinaci přírodních látek (extrakt z medvědice lékařské, extrakt z kanadské brusinky a D-manózu).

Spirulina+Chlorella+Probiotikum tbl.90
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:74 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek je vhodný k celkovému fyzickému posílení a pročištění organismu a jeho celkové harmonizaci. Má výrazné antioxidační účinky, chrání organismus před působením volných radikálů, napomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru i tuku.

Dr.Popov Psyllium indic. rozp. vlák.500g
Naše cena:304 Kč
Běžná cena:309 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Díky ekonomickému balení může Psyllium Dr. Popova vyzkoušet celá rodina. Výrobek je doplňkem stravy.

Bifolac Forte cps.30
Naše cena:189 Kč
Běžná cena:220 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

Bifolac Forte představuje vyváženou kombinaci probiotických kultur nezbytných pro správnou činnost trávicího systému dospělých a seniorů. Obsahuje 11 kmenů bifidobakterií, které přirozeným způsobem pomáhají zajistit zdravou funkci trávicího systému

Kyselina listová Super tbl.60
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:65 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Potravní doplněk v tabletách, obsahující kyselinu listovou (folát) 400 mcg a komplex vitamínů řady B.

Koenzym Q10 Forte 60mg+Vit.E 60+60 tbl
Naše cena:283 Kč
Běžná cena:285 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Silná dávka kvalitního organismu vlastního fermentovaného Koenzymu Q10 získávaného přírodní cestou s vysokou vstřebatelností obohacená o Vitamín E. Koenzym Q10 pomáhá doplňovat energii pro činnost srdce a tak působí proti únavě a nedostatku vitality.

DR.POPOV Psyllium PROBIO cps.110+10ks zd
Naše cena:243 Kč
Běžná cena:247 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Kombinace vlákniny psyllium a probiotických bakterií. Psyllium Dr. Popova podporuje správný metabolismus tuků, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu. Doplněk stravy.

Kyselina listová Forte tbl.60 Naturvita
Naše cena:55 Kč
Běžná cena:57 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Potravní doplněk v nové, silnější formě - obsahuje 400mcg kyseliny listové + vitamín B12 1mikrogram. Pro tvorbu červených krvinek, pro zdravý vývoj a růst plodu v těhotenství.

TOPVET Jinan bylinný extrakt 60cps
Naše cena:218 Kč
Běžná cena:248 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Podporuje normální žilní tonus a elasticitu cév. Pozitivně působí na funkci mozku a paměť a upravuje hladinu cholesterolu. Jinan je rovněž používán na závratě, pískání v uších, studené nohy a ruce.

DR.POPOV Psyllium zn.Psyllicol cps.120
Naše cena:202 Kč
Běžná cena:219 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina – podporuje správný metabolismus tuků a napomáhá snadnému vyprazdňování. Praktické balení vlákniny v kapslích vám zajistí pohodlné užívání doma i na cestách. Výrobek je doplňkem stravy.

Topvet Klanopraška čínská bylinný extrakt 60 ks
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Udržuje správnou funkci jater.

Topvet Ženšen bylinný extrakt 60 ks
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normální psychické činnosti. Pozitivně ovlivňuje duševní aktivitu ve stresu, vitalitu a fyzickou výkonnost.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811