Speciální doplňky stravy

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
UroMax Rapid 10+10 tbl.zdarma
Naše cena:236 Kč
Běžná cena:253 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

UroMax® Rapid obsahuje trojkombinaci přírodních látek (extrakt z medvědice lékařské, extrakt z kanadské brusinky a D-manózu).

Spirulina+Chlorella+Probiotikum tbl.90
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:75 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Přípravek je vhodný k celkovému fyzickému posílení a pročištění organismu a jeho celkové harmonizaci. Má výrazné antioxidační účinky, chrání organismus před působením volných radikálů, napomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru i tuku.

Dr.Popov Psyllium indic. rozp. vlák.500g
Naše cena:300 Kč
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Díky ekonomickému balení může Psyllium Dr. Popova vyzkoušet celá rodina. Výrobek je doplňkem stravy.

Kolagen a kyselina hyaluronová – dermonutraceutikum 60 tobolek
Naše cena:598 Kč
Běžná cena:703 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Kolagen a kyselina hyaluronová - dermonutraceutikum je vhodné pro dlouhodobé udržování optimální hydratace a přirozeného vzhledu pokožky, a to nejlépe v kombinaci s přípravky se 100% kyselinou hyaluronovou řady SynCare. Kolagen je hlavní stavební bílkovin

Dárek
Kyselina listová Super tbl.60
Naše cena:65 Kč
+
-
ks

Potravní doplněk v tabletách, obsahující kyselinu listovou (folát) 400 mcg a komplex vitamínů řady B.

DR.POPOV Psyllium PROBIO cps.110+10ks zd
Naše cena:240 Kč
+
-
ks

Kombinace vlákniny psyllium a probiotických bakterií. Psyllium Dr. Popova podporuje správný metabolismus tuků, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu. Doplněk stravy.

Bifolac Forte cps.30
Naše cena:192 Kč
Běžná cena:220 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

Bifolac Forte představuje vyváženou kombinaci probiotických kultur nezbytných pro správnou činnost trávicího systému dospělých a seniorů. Obsahuje 11 kmenů bifidobakterií, které přirozeným způsobem pomáhají zajistit zdravou funkci trávicího systému

Kyselina listová Forte tbl.60 Naturvita
Naše cena:55 Kč
Běžná cena:57 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Potravní doplněk v nové, silnější formě - obsahuje 400mcg kyseliny listové + vitamín B12 1mikrogram. Pro tvorbu červených krvinek, pro zdravý vývoj a růst plodu v těhotenství.

Koenzym Q10 Forte 60mg+Vit.E 60+60 tbl
Naše cena:276 Kč
+
-
ks

Silná dávka kvalitního organismu vlastního fermentovaného Koenzymu Q10 získávaného přírodní cestou s vysokou vstřebatelností obohacená o Vitamín E. Koenzym Q10 pomáhá doplňovat energii pro činnost srdce a tak působí proti únavě a nedostatku vitality.

TOPVET Jinan bylinný extrakt 60cps
Naše cena:199 Kč
Běžná cena:226 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Podporuje normální žilní tonus a elasticitu cév. Pozitivně působí na funkci mozku a paměť a upravuje hladinu cholesterolu. Jinan je rovněž používán na závratě, pískání v uších, studené nohy a ruce.

Topvet Klanopraška čínská bylinný extrakt 60 ks
Naše cena:174 Kč
Běžná cena:198 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Udržuje správnou funkci jater.

Inulin 25x5g
Naše cena:74 Kč
Běžná cena:76 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Inulin je rozpustná vláknina získaná horkovodní extrakcí z kořene čekanky. Jedná se o potravinový doplněk určený ke každodennímu užití.

Topvet Ženšen bylinný extrakt 60 ks
Naše cena:174 Kč
Běžná cena:198 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normální psychické činnosti. Pozitivně ovlivňuje duševní aktivitu ve stresu, vitalitu a fyzickou výkonnost.

DR.POPOV Psyllium zn.Psyllicol cps.120
Naše cena:205 Kč
Běžná cena:212 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina – podporuje správný metabolismus tuků a napomáhá snadnému vyprazdňování. Praktické balení vlákniny v kapslích vám zajistí pohodlné užívání doma i na cestách. Výrobek je doplňkem stravy.

Liftea Chlorel./Spirul./Zel.ječ.250tbl
Naše cena:220 Kč
Běžná cena:226 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen je doplněk stravy, který přispívá k vitalitě a normální činnosti jater, žlučníku a trávicího traktu.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811