SPIRIG

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Excipial U Lipolotio drm.eml.1x200ml
Naše cena:152 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen speciálně pro velkoplošné použití k ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné suché až velmi suché kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Excipial U Hydrolotio drm.eml.1x200ml
Naše cena:93 Kč
Běžná cena:94 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Přípravek je určen speciálně pro velkoplošné použití k ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné normální až mírně suché kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Neocapil drm.spr.sol.1x50ml+apl.
Naše cena:339 Kč
Běžná cena:350 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek je vhodný k místní léčbě začínajícího vypadávání vlasů u dospělých mužů a žen. Léčba je dlouhodobá (minimálně 3 měsíce), nástup účinku a rozsah obnovy růstu vlasů jsou individuální. Čtěte pozorně příbalový leták.

Daylong extreme SPF 50+ 200ml
Naše cena:743 Kč
+
-
ks

Daylong extreme SPF 50+ je určen k ochraně kůže před extrémním UV zářením (vysokohorské prostředí, subtropy a tropy). Je vhodný jako ochrana pro kůži velmi citlivou na sluneční záření, při sluneční alergii a při zvýšené tvorbě pigmentových skvrn.

Excipial mastný krém drm.crm.1x100g
Naše cena:141 Kč
Běžná cena:145 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Všechny produkty Excipial se používají jako masťové základy pro individuální přípravu mastí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Daylong extreme SPF 50+ 50ml
Naše cena:303 Kč
+
-
ks

Daylong 50+ Extreme je určen k ochraně kůže před extrémním UV zářením (vysokohorské prostředí, subtropy a tropy). Je vhodný jako ochrana pro kůži velmi citlivou na sluneční záření, při sluneční alergii a při zvýšené tvorbě pigmentových skrvn.

Actinica Lotion 80g
Naše cena:449 Kč
+
-
ks

Zdravotnický prostředek sloužící jako velmi vysoká ochrana před slunečním zářením. Zabraňuje vzniku různých forem rakoviny kůže u rizikových pacientů (imunosuprimovaných) a slouží jako prevence světelných dermatóz.

Excipial krem drm.crm.1x100g
Naše cena:140 Kč
Běžná cena:145 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Všechny produkty Excipial se používají jako masťové základy pro individuální přípravu mastí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Daylong ultra SPF 25 spray 150ml
Naše cena:447 Kč
+
-
ks

Ochrana před slunečním UVA a UVB zářením.

Daylong regular SPF 15 200ml
Naše cena:457 Kč
+
-
ks

Přípravek na ochranu pokožky před slunečním zářením se středním ochranným faktorem - SPF 15. Brání průniku ultrafialového záření, je fotostabilní, termostabilní, voděodolný.

Daylong kids SPF30 200ml
Naše cena:567 Kč
+
-
ks

Přípravek na ochranu citlivé dětské pokožky před slunečním zářením UVA i UVB. Vysoká ochrana. Voděodolný.

Daylong baby SPF 30 50ml
Naše cena:297 Kč
+
-
ks

Krém chránící pokožku před slunečním zářením, bez chemických filtrů. Odolný vůči vodě.

Daylong sensitive SPF30 gel-creme 100ml
Naše cena:413 Kč
+
-
ks

Daylong sensitive SPF 30 gel-creme se rychle vstřebá, nedráždí kůži a zanechává na pleti příjemný sametový pocit. Je zde mimořádně dobře snášena protisluneční ochrana na kůži citlivou na slunce, při sklonu ke sluneční alergii a pro mastnou kůži.

Daylong extreme SPF 50+ 100ml
Naše cena:537 Kč
+
-
ks

Lipozomální mléko na ochranu pokožky před ultrafialovým zářením typu A a typu B. Je určené pro extrémní situace vnějšího prostředí (tropy, velehory), ale také pro extrémně citlivé typy kůže: alergie na sluneční záření, jizvy a pooperační stavy na kůži.

Daylong Protect&care Face SPF50+ 50ml
Naše cena:574 Kč
+
-
ks

Daylong Protect & care Face SPF50 + je vhodný jako každodenní sluneční ochrana tváře. Zmatňující fluid poskytuje dlouhodobou hydrataci pokožky a obsahuje vysoce účinné antioxidanty, RonaCare® AP komplex, neutralizující volné radikály.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811