SPIRIG

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Excipial Kids Lotion 150 ml
Naše cena:236 Kč
+
-
ks

Excipial Kids odstraňuje nepříjemné projevy podrážděné kůže a pomáhá obnovit přirozenou kožní bariéru. Je ideální pro denní velkoplošné používání. Má příjemnou konzistenci, lehce se nanáší a dobře se vstřebává.

Daylong extreme SPF 50+ 200ml
Naše cena:755 Kč
+
-
ks

Daylong extreme SPF 50+ je určen k ochraně kůže před extrémním UV zářením (vysokohorské prostředí, subtropy a tropy). Je vhodný jako ochrana pro kůži velmi citlivou na sluneční záření, při sluneční alergii a při zvýšené tvorbě pigmentových skvrn.

Actinica Lotion 80g
Naše cena:485 Kč
+
-
ks

Zdravotnický prostředek sloužící jako velmi vysoká ochrana před slunečním zářením. Zabraňuje vzniku různých forem rakoviny kůže u rizikových pacientů (imunosuprimovaných) a slouží jako prevence světelných dermatóz.

Daylong extreme SPF 50+ 50ml
Naše cena:303 Kč
+
-
ks

Daylong 50+ Extreme je určen k ochraně kůže před extrémním UV zářením (vysokohorské prostředí, subtropy a tropy). Je vhodný jako ochrana pro kůži velmi citlivou na sluneční záření, při sluneční alergii a při zvýšené tvorbě pigmentových skrvn.

Daylong kids SPF30 200ml
Naše cena:567 Kč
+
-
ks

Přípravek na ochranu citlivé dětské pokožky před slunečním zářením UVA i UVB. Vysoká ochrana. Voděodolný.

Daylong baby SPF 30 50ml
Naše cena:297 Kč
+
-
ks

Krém chránící pokožku před slunečním zářením, bez chemických filtrů. Odolný vůči vodě.

Daylong sensitive SPF30 gel-creme 100ml
Naše cena:413 Kč
+
-
ks

Daylong sensitive SPF 30 gel-creme se rychle vstřebá, nedráždí kůži a zanechává na pleti příjemný sametový pocit. Je zde mimořádně dobře snášena protisluneční ochrana na kůži citlivou na slunce, při sklonu ke sluneční alergii a pro mastnou kůži.

Daylong ultra SPF 25 spray 150ml
Naše cena:447 Kč
+
-
ks

Ochrana před slunečním UVA a UVB zářením.

Daylong after sun gel 200ml
Naše cena:275 Kč
+
-
ks

Daylong after sun Gel je chladivý a hydratační gel na celotělové používání (včetně obličeje), určený pro kůži namáhanou sluncem. Ošetřuje, zklidňuje a hydratuje kůži panthenolem a glycerinem.

Daylong sensitive SPF50+ gel-creme 100ml
Naše cena:530 Kč
+
-
ks

Daylong sensitive SPF 50+ gel-creme se rychle vstřebá, nedráždí kůži a zanechává na pleti příjemný sametový pocit. Je zde mimořádně dobře snášena protisluneční ochrana na kůži citlivou na slunce, při sklonu ke sluneční alergii a pro mastnou kůži.

Daylong Face Sens.SPF50+ton.BB fluid50ml
Naše cena:536 Kč
+
-
ks

Daylong Sensitive Face SPF50+ tónovaný BB fluid je vhodný jako každodenní sluneční ochrana tváře. Ultra lehká textura složení se rychle vstřebává a reguluje tvorbu kožního mazu, čím dlouhodobě zmatňuje pleť.

Daylong kids SPF30 200 ml
Naše cena:562 Kč
+
-
ks

Přípravek Daylong kids SPF30 je určen na ochranu citlivé dětské pokožky před slunečním zářením UVA i UVB a je voděodolný.

Daylong Protect&Care SPF30 Lotion 200ml
Naše cena:582 Kč
+
-
ks

Locio se lehce roztírá, rychle se vstřebává a ošetřuje kůži pomocí Aloe vera a vitamínu E. Dermatologicky testované. Neobsahuje přídavné konzervační látky a parfém. Fotostabilní systém UV filtrů Daylong poskytuje vysoce účinnou a okamžitou ochranu.

Daylong ultra SPF 25 200ml
Naše cena:582 Kč
+
-
ks

Přípravek na ochranu pokožky před slunečním zářením UVA i UVB. Ultra silné působení, je vodostálý.

Daylong after sun repair 100ml
Naše cena:353 Kč
+
-
ks

Daylong after sun Gel je chladivý a hydratační gel na celotělové používání (včetně obličeje), určený pro kůži namáhanou sluncem. Neobsahuje alkohol, lehce se nanáší a ochlazuje kůži díky inovativnímu Quick Breaking Formula efektu.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811