SPLAT Professional DENTAL zubní nit Kardamom 30m

Obrázek SPLAT Professional DENTAL zubní nit Kardamom 30m

SPLAT expandující nit s příchutí Kardamom Používání nití je pro hygienu vašich zubů stejně důležité jako každodenní čištění kartáčkem a vyplachování ústní vodou. Celý popis

EAN: 4603014001733
Výrobce: Splat
Dostupnost: Nedostupné
Typ produktu: Kosmetika
Naše cena: 129 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Používání nití je pro hygienu vašich zubů stejně důležité jako každodenní čištění kartáčkem a vyplachování ústní vodou. Kartáčky někdy nedosahují do úzkých mezizubních prostor, obzvláště mezi řezáky, kde se snadno se hromadí plak, ukládají se pigmenty a použití mezizubního kartáčku není dostatečné. Nevhodná nebo žádná péče o mezizubní prostory vede velmi často rozvoji kazu a v horším případě i k jeho vážným komplikacím zahrnujícím paradontozu, z důvodu přetrvávajícího zánětu dásní.

Expandující nit SPLAT PROFESSIONAL s jedinečnou strukturou Riser Floss nabyde ve vlkých prostorech mezi zuby, což vede k účinnému a důkladnému čištění.

Voskované nitě SPLAT PROFESSIONAL jsou vyrobeny z mikrovláken, které se při použití roztahují a efektivně stírají plak z těžko přístupných míst a z kontaktních bodů mezi zuby. Mikrovlákno je účinné, ale jemné a lze ho použít i na citlivé a zranitelné dásně.

Kardamom má antibakteriální účinek a eliminuje nepříjemný zápach z úst. Osvěžující vlastnosti kardamomu jsou známy již stovky let - staří Egypťané žvýkali jeho semena, aby účinně vyčistili zuby a osvěžili dech. Tato orientální příchuť je také skvělou alternativou k výrobkům pro péči o ústa.

Dentální nit SPLAT neobsahuje fluorid.

Hlavní složky

Struktura nitě Riser Floss

Extrakt z kardamonu

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811