Sport a zdravá životospráva

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Evelle tbl.60
Naše cena:1 492 Kč
+
-
ks

Obsahuje zinek a biotin, které přispívají k péči o pleť a vlasy, a dále SelenoPrecise® (organický selen), který přispívá k péči o nehty. .

Akce
NeoZen Trizones tbl.180
Naše cena:1 399 Kč
Běžná cena:1 544 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

TRIZONES® je 100% přírodní produkt. Pomáhá chronicky nemocným lidem, je užitečný při ekzémech a pomáhá při hubnutí, odstraňuje únavu a dodává energii, je účinný proti bolesti, obnovuje duševní rovnováhu a navrací klidný spánek.

Akce Novinka
Pearls Kids 50g
Naše cena:156 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy v prášku s lactobacillem Reuteri, vhodný pro děti od 2 let. Obsahuje ověřené kmeny probiotik a prebiotik. Prášek se snadno vmíchá do tekutin a jídla.

Akce Výprodej
Additiva Multivit+Miner.Mandarinka tbl 20 eff
Naše cena:87 Kč
Běžná cena:125 Kč
Ušetříte:30 %
+
-
ks

Multivitaminová směs z 10 navzájem se doplňujících vitaminů, obohacena o 3 základní potřebné minerály, s příchutí mandarinky.

Akce
Favea CitroCarb White tbl.10
Naše cena:42 Kč
Běžná cena:78 Kč
Ušetříte:46 %
+
-
ks

CitroCarb White, pomoc při zažívacím diskomfortu. Má schopnost obnovit fyziologické pH a nastolit rovnováhu. Tvoří gel, který kryje sliznici střeva jako ochranný plášť. Obzvláště při potížích, které vznikají po požití nevhodné stravy.

Akce
Chytré miminko methylfolát 2 DHA tbl.60+
Naše cena:499 Kč
Běžná cena:683 Kč
Ušetříte:27 %
+
-
ks

Doplněk stravy s vysokým obsahem klíčových živin, kyseliny listové a DHA, které mohou být nedostatečné v přirozené stravě těhotné a kojící ženy. Je určen ženám od začátku těhotenství až do ukončení kojení. + Navíc magnesium progravit complex zdarma.

Akce
Yarilo einstein 30 tbl
Naše cena:389 Kč
Běžná cena:418 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

YARILO...aby se miminku dařilo! YARILO einstein obsahuje vitamíny a minerály pro období celého těhotenství a kojení a pro plánování těhotenství. Obsahuje folát 4. generace Quetrefolic, kyselinu listovou, DHA a EPA, jód a železo SunActive® Fe-P80E.

Akce
Preventan Akut tbl.30
Naše cena:133 Kč
Běžná cena:148 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Preventan® Akut tbl.30 s obsahem vitaminu C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Imunoglukan cps.60x100mg
Naše cena:545 Kč
Běžná cena:558 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Doplněk stravy, obsahuje přírodní Imunoglukan® a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Preventan Junior tbl.90+dárek
Naše cena:289 Kč
Běžná cena:323 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Preventan® Junior tbl.90 s obsahem vitaminu C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Preventan tbl.90
Naše cena:278 Kč
Běžná cena:309 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Preventan® Clasic tbl.90 s obsahem vitaminu C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Centrum SILVER s Multi-Efektem tbl.30
Naše cena:242 Kč
+
-
ks

Vědecky zdokonalený multivitamín nabízí nejucelenější škálu vitamínů a minerálů a navíc esenciální mikroprvky a lutein, s ohledem na jejich potřebu věkem se měnící. Kompletní od A až po Železo. Je vhodný i pro osoby citlivé na lepek a pro diabetiky.

Centrum AZ s Multi-Efektem tbl.100
Naše cena:552 Kč
+
-
ks

Zdokonalený doplněk stravy nabízí nejucelenější škálu vitamínů a minerálů a navíc esenciální mikroprvky a lutein. Kompletní od A až po Železo. Je vhodný i pro osoby citlivé na lepek a pro diabetiky. Neobsahuje aromata.

GS Extra C 500 šumivý citron tbl. 20+5
Naše cena:84 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Šumivý vitamin C 500mg s příchutí citronu. Doplnění vitaminu C ve formě šumivých tablet. Vitamin C pro podporu imunity, chrání srdce a cévy, pomáhá udržovat zdravé dásně.

Aspenzym tob.20
Naše cena:47 Kč
+
-
ks

Aspenzym je multienzymový přípravek. Hlavní složkou je enzymový komlex DigeZyme, získaný z Aspergillus oryzae. Obsahuje tři základní složky enzymů: amylázy, lipázy, proteázy.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811