Stratamark gel 20 g

Obrázek Stratamark gel 20 g
Akce Výprodej

STRATAMARK gel je silikonový gel určený k léčbě a prevenci strií. Celý popis

EAN: 7640140191447
Výrobce: AXONIA
Dostupnost: Nedostupné
Poznámka:

Doprodej za nákupní cenu.

EXP.3/19

Běžná cena: 940 Kč (ušetříte 68 %)
Naše cena: 300 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

STRATAMARK® gel je silikonový gel určený k léčbě a prevenci strií. Gel STRATAMARK® opravdu zabírá - není to obyčejná kosmetika, ale zdravotnický prostředek. Účinnost gelu STRATAMARK® byla ověřena rozsáhlou klinickou studií na mnoha gynekologických pracovištích v České republice. Tato klinická studie prokázala, že gel STRATAMARK® snižuje riziko vzniku strií v těhotenství až o 74%. Znáte nějaký jiný produkt, který může prokázat takto vysokou, nebo vůbec nějakou účinnost?  

Strie jsou druh tenkých zploštělých jizev. V raných stádiích je strie mírně vyvýšená, růžově až červeně zabarvená, postupem času její barva nabývá světle fialový odstín, až nakonec zbělá a poklesne s jemně vrásčitými linkami.  

STRATAMARK® gel se snadno aplikuje na jakékoliv místo na kůži, včetně obnažených a citlivých oblastí. STRATAMARK® gel byl vyvinut pro snadné nanášení na velké plochy těla, a proto je ideální pro použití na hýždě, břicho, stehna, prsa a záda.  

Pokud je STRATAMARK® gel užíván dle pokynů, vytváří po zaschnutí ochrannou silikonovou vrstvu, která propouští vzduch a je voděodolná, čímž strie hydratuje a chrání a umožňuje kůži normalizovat cyklus tvorby kolagenu.  

STRATAMARK® gel se používá ke zjemnění a vyhlazení strií, ke snížení zarudnutí a změn barvy, stejně jako ke zmírnění svědění a nepříjemných pocitů při striích.  

STRATAMARK® gel byl vyvinut pro léčbu a prevenci všech typů strií, zvláště těch pokrývajících větší plochy. Tyto vznikají důsledkem těhotenství, rychlého růstu v období dospívání, přírůstku tělesné hmotnosti nebo kulturistiky.  

STRATAMARK® gel je vhodný pro těhotné ženy, kojící maminky, děti i osoby s citlivou pokožkou.  

Zeptejte se Vašeho gynekologa, který přípravek na strie by Vám doporučil.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811