Stratamark gel 50 g

Obrázek Stratamark gel 50 g
Akce

STRATAMARK® gel je silikonový gel určený k léčbě a prevenci strií. Gel opravdu zabírá - není to obyčejná kosmetika, ale zdravotnický prostředek. Účinnost byla ověřena rozsáhlou klinickou studií na mnoha gynekologických pracovi Celý popis

EAN: 7640140190525
Výrobce: STRATPHARMA
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Běžná cena: 2 490 Kč (ušetříte 27 %)
Naše cena: 1 825 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Tato klinická studie prokázala, že gel STRATAMARK® snižuje riziko vzniku strií v těhotenství až o 74%. Znáte nějaký jiný produkt, který může prokázat takto vysokou, nebo vůbec nějakou účinnost?  

Strie jsou druh tenkých zploštělých jizev. V raných stádiích je strie mírně vyvýšená, růžově až červeně zabarvená, postupem času její barva nabývá světle fialový odstín, až nakonec zbělá a poklesne s jemně vrásčitými linkami.  

STRATAMARK® gel se snadno aplikuje na jakékoliv místo na kůži, včetně obnažených a citlivých oblastí. STRATAMARK® gel byl vyvinut pro snadné nanášení na velké plochy těla, a proto je ideální pro použití na hýždě, břicho, stehna, prsa a záda.  

Pokud je STRATAMARK® gel užíván dle pokynů, vytváří po zaschnutí ochrannou silikonovou vrstvu, která propouští vzduch a je voděodolná, čímž strie hydratuje a chrání a umožňuje kůži normalizovat cyklus tvorby kolagenu.  

STRATAMARK® gel se používá ke zjemnění a vyhlazení strií, ke snížení zarudnutí a změn barvy, stejně jako ke zmírnění svědění a nepříjemných pocitů při striích.  

STRATAMARK® gel byl vyvinut pro léčbu a prevenci všech typů strií, zvláště těch pokrývajících větší plochy. Tyto vznikají důsledkem těhotenství, rychlého růstu v období dospívání, přírůstku tělesné hmotnosti nebo kulturistiky.  

STRATAMARK® gel je vhodný pro těhotné ženy, kojící maminky, děti i osoby s citlivou pokožkou.  

Zeptejte se Vašeho gynekologa, který přípravek na strie by Vám doporučil.

Zdravotnický prostředek

Dávkování

STRATAMARK® gel by se měl aplikovat jednou denně nebo po každém umytí.

Přesvědčte se, že kůže je čistá a suchá.

Konečky prstů naneste na příslušná místa velmi tenkou vrstvu gelu Stratamark, rovnoměrně rozetřete ve velmi tenké vrstvě a nechte gel zaschnout.  

Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být Stratamark v nepřetržitém kontaktu s kůží (24 hodin denně).

Při  správném  použití  by  měl  STRATAMARK® gel zaschnout  během  3–4  minut.  Pokud  gel zasychá  déle,  pravděpodobně  jste  nanesla příliš  velké  množství.  Zde  platí  pravidlo „méně je více“. Jemně odstraňte přebytečný gel  ručníkem  anebo  papírovým  ubrouskem a nechte dále zasychat.  

Jakmile  Stratamark  zaschne,  můžete  jej překrýt  spodním  prádlem,  opalovacími přípravky anebo kosmetikou.    

Odstranění gelu STRATAMARK®:

Stratamark  lze  po  aplikaci  snadno  odstranit z  Vašich  rukou:  umyjte  si  ruce  tekutým mýdlem  a  teplou  vodou.  Opakujte  podle potřeby.    

Doporučená délka léčby:

  • Prevence vzniku strií v průběhu těhotentství: STRATAMARK® gel  doporučujeme  užívat  od  začátku druhého  trimestru  těhotenství  (13.  týden) nebo od vzniku prvních strií. Léčba by měla pokračovat  po  dobu  minimálně  60–90  dnů po porodu.
  • Prevence vzniku strií v období rychlého růstu: STRATAMARK® gel by se měl používat po celé období rychlého  růstu  nebo  do  doby,  kdy  již  není kůže  pevně  napnutá.  Poté  by  měla  léčba pokračovat po dobu dalších 60–90 dnů.
  • Léčba již existujících strií: STRATAMARK® gelk  by  se  měl  používat  po  dobu nejméně  60–90  dnů  (24  hodin  7  dnů v týdnu). Doporučujeme pokračovat v léčbě do doby, kdy již nejsou patrné žádné známky dalšího zlepšení. Závažné a/nebo starší strie mohou  vyžadovat  delší  léčbu.

 

STRATAMARK® gel se  může  používat  i  v  kombinaci  s  jinými přípravky  pro  léčbu  strií,  včetně  laserové terapie,  s  doporučením  Vašeho  ošetřujícího lékaře.    

Kolik gelu STRATAMARK® potřebuji? 

Tuba s obsahem 20g  gelu obsahuje dostatečné množství gelu pro přibližně měsíční léčbu žen v pozdních fázích těhotenství.

Tuba s obsahem 50g gelu obsahuje dostatečné množství gelu pro  přibližně dvouměsíční léčbu žen v pozdních fázích těhotenství.  

Složení

Polydimetylsiloxany, Siloxany, Alkylmetylsilikony.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811