Strie a celulitida

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
STRIAHYAL gel 75 ml
Naše cena:344 Kč
Běžná cena:405 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Gel proti striím.

Akce Dárek
Vitella Ictamo ung. 30g
Naše cena:245 Kč
+
-
ks

Vysoce účinná pasta byla speciálně vyvinuta pro ošetřování obtížně zvladatelných ložisek kůže. Optimální kombinace přípravku Vitella Ictamo vede ke zklidnění a regeneraci problémových kožních lézí.

Holtův krém 50ml
Naše cena:117 Kč
Běžná cena:121 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Cremor Holt je typem stearinového hydrokrému zahuštěného hydrogelem škrobu. Obsahuje 6% Tinctura ichtamoli detergent. Podporuje tvorbu nových buněk pokožky, používá se jako doplněk péče při povrchových zarudnutích kůže, ekzémech apod.

BioGama krém 50g
Naše cena:267 Kč
Běžná cena:276 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Krém vhodný pro péči o kůži se sklonem k plísním a pro péčio suchou kůži při lupence.

Topvet skořicový gel tlumí projevy celulitidy 3000 ml
Naše cena:790 Kč
Běžná cena:898 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Skořicový gel - tlumí projevy celulitidy 3000ml - SKOŘICOVÝ GEL - tlumí projevy celulitidy - kabinetní (zvýhodněné) balení pro salony

TOPVET Bambucké máslo (shea butter) s granát. jablkem 100ml
Naše cena:175 Kč
Běžná cena:199 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Bambucké máslo (shea butter) s granát. jablkem 100ml - Bambucké máslo obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin, vosků a vitamínů a pokožku tak dokonale hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost a vláčnost. Tlumí také projevy různých forem

Bi-Oil Pečující olej na pokožku (Přírodní) 60ml
Naše cena:330 Kč
+
-
ks

Bi-Oil® je speciální výrobek pečující o pokožku, který je doporučován pro zlepšení vzhledu jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Rovněž je doporučován pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku.

TOPVET Bambucké máslo (shea butter) s olivovým olejem 100ml
Naše cena:175 Kč
Běžná cena:199 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Bambucké máslo (shea butter) s olivovým olejem 100ml - Bambucké máslo má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, vosků, vitamínů a pokožku dokonale hydratuje, vyživuje, zvyšuje její pružnost a vláčnost. Tlumí také projevy různých forem ekzémů.

Imunoglukan krém 30g
Naše cena:252 Kč
Běžná cena:260 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kosmetický přípravek na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže. Intenzivně hydratuje všechny typy pokožky. Péče o pokožku po: ozáření, popálení, poranění. Vhodný na suchou a atopickou kůži. Krém obsahuje účinnou složku Imunoglukan®.

Aknelot regulační krém 75ml
Naše cena:99 Kč
Běžná cena:102 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Jemný nemastný pleťový krém pro ošetření problematické a mastné pleti.

Herbamedicus Skořicový balzám 250ml
Naše cena:130 Kč
Běžná cena:134 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Unikátní přípravek s extraktem pravé skořice, který napomáhá tlumit projevy celulitidy. Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí a prokrvení tkáně, čímž zvyšuje látkovou výměnu a podporuje odbourávání tukových buněk.

TOPVET Bambucké máslo (shea butter) s rakytníkem 100ml
Naše cena:175 Kč
Běžná cena:199 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Bambucké máslo (shea butter) s rakytníkem 100ml - Bambucké máslo má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, vosků a vitamínů a pokožku tak dokonale hydratuje, vyživuje, zvyšuje její pružnost a vláčnost. Tlumí i projevy různých forem ekzémů. Ole

Cannaderm Aknea ošetřující krém 75g
Naše cena:264 Kč
+
-
ks

Aknea – ošetřující krém z čistého konopného oleje, s kamencem, myrhou, mateřídouškou a tea tree pro celodenní ošetření pokožky s projevy akné.

Cellulitis 250ml
Naše cena:395 Kč
+
-
ks

Unikátní 4-stupňový preparát ve formě gelu účinně působící proti klinickým projevům celulitidy. Odbourává podkožní tuk, stimuluje lymfatický systém, zpevňuje pokožku.

TOPVET Bambucké máslo (shea butter) s čokoládou 100ml
Naše cena:175 Kč
Běžná cena:199 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Bambucké máslo (shea butter) s čokoládou 100ml - Bambucké máslo obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin, vosků a vitamínů. Pokožku tak dokonale hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost a vláčnost. Kakaové máslo účinky bambuckého másla v

Zákaznická linka (+420) 778 437 811