TEREZIA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Rakytníček multi.želatinky 70ks
Naše cena:214 Kč
+
-
ks

Multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů s vitaminy. Obsah 20% ovocné šťávy, 9 vitaminů.

Hlíva ústř.s rakyt.olej.cps.50+10
Naše cena:205 Kč
+
-
ks

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem je výrobek se zesíleným účinkem. Výrobek obsahuje čistou sušenou hlívu ústřičnou včetně houbové vlákniny, vitamínů a beta glukanů.

Rakytníkový olej 100% tob.60
Naše cena:427 Kč
+
-
ks

Zvyšuje pružnost a vitalitu pokožky v místech zhojených ran, chrání a regeneruje pokožku, vyživuje kůži u dlouhodobě ležících pacientů a osob trpících na ekzémy.

B17 APRICARC s meruň.olej.cps.50+10
Naše cena:361 Kč
+
-
ks

B17 APRICARC obsahuje kromě vitaminu B17 z meruňkových jader, meruňkový olej, hlívu ústřičnou, reishi, rakytník řešetlákový, které pomáhají zvyšovat přirozenou imunitu, působit na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve.

TEREZIA Hlíva ústř.+lact.60+60 AKCE 1+1
Naše cena:355 Kč
+
-
ks

Hlíva ústřičná s lactobacily je český orginální výrobek s obsahem vitaminu C a šípku pro posílení imunity. Akční balení 1+1 ZDARMA, měsíc užívání navíc.

TEREZIA Hlíva ústř.s rak.ol.100+100cps
Naše cena:522 Kč
+
-
ks

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek – betaglukany, houbovou vlákninu a další.

TEREZIA Aktivní uhlí cps.20
Naše cena:47 Kč
+
-
ks

Aktivní uhlí přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle, za předpokladu požití 1 g alespoň 30 minut před jídlem a 1 g krátce po jídle

B15 MEMORY cps.60
Naše cena:259 Kč
Běžná cena:260 Kč
+
-
ks

Příznivě působí při rekonvalescenci po narkóze, pro zlepšení paměti, koncentrace a kognitivních funkcí a je vhodný pro všechny ostatní s vysokými psychickými nároky (studenti, manažeři, senioři).

TEREZIA Hlíva ústř.s REISHI FORTE60CPS
Naše cena:270 Kč
+
-
ks

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ obsahuje betaglukany, houbovou vlákninu a další. RAKYTNÍK ŘESETLÁKOVÝ posiluje obranyschopnost organizmu, snižuje únavu, posiluje činnost srdce a další. REISHI přispívá k přirozené obranyschopnosti a k udržení zdravých oběhových funkcí.

TEREZIA Calcium pantothenicum mast 30g
Naše cena:55 Kč
+
-
ks

Mast CALCIUM PANTOTHENICUM se používá ke zklidnění a regeneraci podrážděné kůže po nadměrném slunění, na suchou a drsnou pokožku.

Rakytníček multi.žel.MOŘSKÝ SVĚT 140ks
Naše cena:214 Kč
+
-
ks

Želatinky RAKYTNÍČEK MOŘSKÝ SVĚT – příchuť rakytník, obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů a vitaminy.

TEREZIA BIO Reishi cps.60
Naše cena:405 Kč
+
-
ks

Houba reishi, díky pestrému obsahu cenných látek pro lidský organizmus, patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby. Reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení zdravých oběhových funkcí.

Rakytníkový olej 100% v kapkách 30ml
Naše cena:265 Kč
+
-
ks

Zvyšuje pružnost a vitalitu pokožky v místech zhojených ran, chrání a regeneruje pokožku, vyživuje kůži u dlouhodobě ležících pacientů a osob trpících na ekzémy.

TEREZIA Čaga+Reishi a Rakyt.60cps
Naše cena:393 Kč
+
-
ks

Čaga + Reishi a Rakytní je produkt s originálním složením pouze z přírodních zdrojů se silným antioxidačním účinkem. Obsahuje zdraví prospěšné houby Čagu a Reishi, rostlinu Rakytník řešetlákový a antioxidant vitamin E.

B17 Apricars meruňkovým olejem 180 kapslí
Naše cena:908 Kč
+
-
ks

B17 APRICARC obsahuje kromě vitaminu B17 (z meruňkových jader), meruňkový olej, hlívu ústřičnou, reishi, rakytník řešetlákový, které pomáhají zvyšovat přirozenou imunitu, působit na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811