TEREZIA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Rakytníček multi.želatinky 70ks
Naše cena:222 Kč
+
-
ks

Multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů s vitaminy. Obsah 20% ovocné šťávy, 9 vitaminů.

TEREZIA Hlíva ústř.+lact.60+60 AKCE 1+1
Naše cena:386 Kč
+
-
ks

Hlíva ústřičná s lactobacily je český orginální výrobek s obsahem vitaminu C a šípku pro posílení imunity. Akční balení 1+1 ZDARMA, měsíc užívání navíc.

Rakytníček multi.žel.MOŘSKÝ SVĚT 140ks
Naše cena:218 Kč
Běžná cena:222 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Želatinky RAKYTNÍČEK MOŘSKÝ SVĚT – příchuť rakytník, obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů a vitaminy.

TEREZIA Hliva ust.s rakyt.ol.cps 100+100
Naše cena:567 Kč
+
-
ks

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek – betaglukany, houbovou vlákninu a další.

Rakytníkový olej 100% tob.60
Naše cena:439 Kč
Běžná cena:447 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Zvyšuje pružnost a vitalitu pokožky v místech zhojených ran, chrání a regeneruje pokožku, vyživuje kůži u dlouhodobě ležících pacientů a osob trpících na ekzémy.

TEREZIA Hlíva ústř.s REISHI FORTE60CPS
Naše cena:270 Kč
Běžná cena:276 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ obsahuje betaglukany, houbovou vlákninu a další. RAKYTNÍK ŘESETLÁKOVÝ posiluje obranyschopnost organizmu, snižuje únavu, posiluje činnost srdce a další. REISHI přispívá k přirozené obranyschopnosti a k udržení zdravých oběhových funkcí.

TEREZIA Zinek+selen+echinacea cps.30
Naše cena:90 Kč
+
-
ks

Zinek a selen z kvasnic vynikají dobrou vstřebatelností, přispívají ke správné funkci imunitního systému a udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Echinacea a schizandra podporuji funkci dýchacího systému. Ženšen podporuje fyzické a duševní zdraví.

TEREZIA Hlíva ústř.s rak.ol.60cpAKCE 1+1
Naše cena:372 Kč
+
-
ks

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem je výrobek se zesíleným účinkem. Výrobek obsahuje čistou sušenou hlívu ústřičnou včetně houbové vlákniny, vitamínů a beta glukanů.

B17 APRICARC s meruň.olej.cps.50+10
Naše cena:373 Kč
+
-
ks

B17 APRICARC obsahuje kromě vitaminu B17 z meruňkových jader, meruňkový olej, hlívu ústřičnou, reishi, rakytník řešetlákový, které pomáhají zvyšovat přirozenou imunitu, působit na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve.

TEREZIA Černý česnek cps.60
Naše cena:395 Kč
+
-
ks

Černý česnek s obsahem zdraví prospěšných látek ve vysokých koncentracích se vyznačuje širokou škálou pozitivních účinků na lidský organizmus. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a lipidů (tuků) v krvi.

Rakytníček multi.žel.DŽUNGLE 70ks
Naše cena:222 Kč
+
-
ks

Nové multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK DŽUNGLE – příchuť rakytník obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů a vitaminy.

Rakytníček mult.žel.s rak.Hruška70ks
Naše cena:222 Kč
+
-
ks

Želatinky obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů a vitaminy. RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáhá snižovat únavu, podporuje činnost srdce a trávicího traktu, pomáhá udržovat zdravou pokožku.

TEREZIA Spánek&Relax cps.60
Naše cena:234 Kč
+
-
ks

Čistě přírodní přípravek kombinující účinky pečlivě vybraných bylin meduňky lékařské, kozlíku lékařského, mučenky a levandule, které podporují zdravé usínání a pomáhají navodit a udržet klidný a kvalitní spánek.

Rakytníček mult.žel.s rak.Višeň 70ks
Naše cena:222 Kč
+
-
ks

Želatinky obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů a vitaminy. RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáhá snižovat únavu, podporuje činnost srdce a trávicího traktu, pomáhá udržovat zdravou pokožku.

B17 Apricars meruňkovým olejem 180 kapslí
Naše cena:925 Kč
+
-
ks

B17 APRICARC obsahuje kromě vitaminu B17 (z meruňkových jader), meruňkový olej, hlívu ústřičnou, reishi, rakytník řešetlákový, které pomáhají zvyšovat přirozenou imunitu, působit na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811