TOP GOLD Mykos 130 20ml

Obrázek TOP GOLD Mykos 130 20ml

Intenzivní péče o nehty při ohrožení plísněmi. Celý popis

EAN: 8594009110775
Výrobce: CHEMEK
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 247 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • intenzivní péče o nehty při ohrožení plísněmi
  • protiplísňové složky zejména přírodního původu posilují odolnost proti napadení plísněmi, působí proti plísním a zlepšují stav nehtů 
  • účinné látky - TeaTree Oil, Arnika horská, Triclosan

 

Použití:

Složky přípravku po nanesení na nehty působí proti plísním a zlepšují stav nehtů. Zároveň jsou pro nehet prevencí dalšího plísňového onemocnění (mykózy)


Dávkování

Nanášejte 2x denně nejlépe ráno a večer na celou plochu nehtů. Používejte vždy nejste-li si jisti hygienickou úrovní společenských zařízení (lázně, sprchy, apod.)


Příznaky

Přípravek užívejte při napadení nehtů plísněmi (ztluštění nehtu, změna struktury nehtu, barevná změna). Užívejte po odeznění příznaků ještě několik týdnů.


Prevence

Mykos 130 je prevenci nehtové mykózy


Fakta

Zlepšení stavu nehtů je podmíněno poctivým pravidelným užíváním několik týdnů


Složení

olej čajovníku australského, arnika horská, třezalka tečkovaná, šalvěj lékařská, triclosan


Údaje o firmě

Firma CHEMEK laboratoře spol. s r.o. vznikla v roce 1992. Společnost se specializuje na kosmetiku, která slouží k péči o nohy. V současnosti je přední tuzemskou firmou, která své výrobky zaměřuje výhradně na péči o tuto oblast lidského těla.
Ředitel společnosti ing. Jan Kratochvil je absolventem Vysoké školy Chemicko-technologické v Praze - obor organická chemie. Pracoval v Akademii věd na základním výzkumu chemických technologií a potravinářských výrob. Je autorem řady patentů a odborných článků publikovaných v odborných časopisech v ČR a v zahraničí. Výrobky firmy Chemek laboratoře jsou originální a vysoce účinné. Jsou známy pod obchodním názvem TOP GOLD. Obsahují účinné látky, které přispívají k ochraně nohou před plísněmi, výraznému snížení nadměrné potivosti, eliminaci pachů, regeneraci pohybového ústrojí, k péči o pokožku nohou.
V roce 2002 firma uvedla na trh i speciální výrobky pro péči o problémovou pokožku nohou, včetně diabetiků, pod názvem TOPDERM. Systém jakosti firmy je v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001:2001.
Všechny produkty jsou dermatologicky testovány. Nejsou testovány na zvířatech.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811