TOPVET Alpský masážní gel 250ml

Obrázek TOPVET Alpský masážní gel 250ml

TOPVET Alpský masážní gel 250ml - Gel je vhodný jako pozátěžová osvěžující masáž na příznaky těžkých nohou. Směs bylin působí stimulačně a současně prokrvuje a čistí, což má příznivý vliv na pokožku. Celý popis

EAN: 8594060112862
Běžná cena: 90 Kč (ušetříte 12 %)
Naše cena: 79 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Alpský masážní gel +20% ZDARMA

Masážní gel Alpský na kůži osob se syndromem unavených nohou.

V této kompozici je ve vysoké míře zastoupena jedlová, kosodřevinová a tymiánová silice. K masážím je gel vhodný jako pozátěžový. Proantokyanidy v jedlové silici se používají k osvěžující masáži na takzvané příznaky těžkých nohou. Směs bylin působí stimulačně. Bylinky současně překrvují a čistí, což má příznivý vliv na pokožku.

Návod k použití: důkladně vmasírujte na unavené svaly několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Směs vykazuje mírný chladivý efekt. Přírodní aktivní látky mohou být silným alergenem, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Indikace byliny:

  • pozátěžový gel
  • na těžké nohy
  • podpora pro uvolnění dýchání při chřipce a nachlazení
  • prokrvuje a čistí pokožku
  • snadná a praktická aplikace
  • bez předpisu
Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.
Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Ingredients(INCI): Aqua, Glycerin, Abies Alba Needle Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig/Leaf Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Thymus Vulgaris Oil, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811