TOPVET MSM - Methylsulfonylmethan 180g

Obrázek TOPVET MSM - Methylsulfonylmethan 180g

Používá se zejména jako kloubní výživa. Podporuje růst vlasů a nehtů, napomáhá při potížích s akné. Pozitivem MSM je jeho schopnost vykazovat protizánětlivé účinky a pomáhá tělu při procesu detoxikace. Při dlouhodobém užívání MSM se zrychluje hojení a doc Celý popis

EAN: 8595643602961
Běžná cena: 128 Kč (ušetříte 9 %)
Naše cena: 117 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

MSM - Methylsulfonylmethan

CZ: MSM neboli methylsulfonylmethan je přírodní, nejlépe vstřebatelná organická sloučenina síry. Biologicky aktivní síra je nutná pro správné fungování organismu. Při špatných stravovacích návycích a zvýšené míře stresu klesá hladina síry v těle. Používá se zejména jako kloubní výživa. Podporuje růst vlasů a nehtů, napomáhá při potížích s akné. Pozitivem MSM je jeho schopnost vykazovat protizánětlivé účinky a pomáhá tělu při procesu detoxikace. Při dlouhodobém užívání MSM se zrychluje hojení a dochází ke snížení bolesti a zlepšení imunitního systému.

SK: MSM alebo methylsulfonylmethan je prírodná, najlepšie vstrebateľná organická zlúčenina síry. Biologicky aktívna síra je nutná pre správne fungovanie organizmu. Pri zlých stravovacích návykoch a zvýšenej miere stresu klesá hladina síry v tele. Používa sa najmä ako kĺbová výživa. Podporuje rast vlasov a nechtov, pomáha pri problémoch s akné. Pozitívom MSM je jeho schopnosť vykazovať protizápalové účinky. Pomáha telu pri procese detoxikácie. Pri dlhodobom užívaní MSM sa urýchľuje hojenie a dochádza ku zníženiu bolesti a zlepšeniu imunitného systému.

Doporučené dávkování/ odporúčanná dávka: 3g (½ čajové lžíce) 2x denně/3g (½ čajovej lyžice) 2x denne. Nepřekračujte doporučené denní dávkování / neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Obsah:

1 dávka

(půl čajové lžíce/pol
čajovej lyžice)

Denní dávka/ Denná dávka

(2 x denně půl čajové lžíce/
2 x denne pol čajovej lyžice)

% RHP Referenční
hodnota příjmu

% RVH Referenčná
výživová hodnota

MSM - methylsulfonylmethan

3g

6 g

Není stanoveno
Nie je stanovená

Složení/Zloženie: MSM Methylsulfonylmethan – bílý krystalický prášek bez zápachu / biely kryštalický prášok bez zápachu.

Skladování/ skladovanie: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě/ uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu/ Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecná upozornění/ Všeobecné údaje: Doplněk stravy/ výživový doplnok. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy/ Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukládat mimo dosah dětí/ ukladať mimo dosahu malých detí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu/ nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Obsah balení: 180 g

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811