TOPVET Šampon a kondicioner 2v1 pro psa 200ml

Obrázek TOPVET Šampon a kondicioner 2v1 pro psa 200ml

TOPVET Šampon a kondicioner 2v1 pro psa 200ml - Šampón s kondicionérem obsahuje nejúčinnější látky pro udržení kvalitní a krásné srsti – norkový olej, jojobový olej a vitamín E. Poskytuje maximální komfort mytí a je šetrný ke zvířatům. Celý popis

EAN: 8594060012377
Výrobce: Topvet
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 131 Kč (ušetříte 12 %)
Naše cena: 115 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Proč pečovat o srst s PETS ARE FRIENDS(R)?


Pravidelná údržba srsti je nedílnou součástí péče o zvířata. Špinavá, zplstnatělá srst může být nejen ideálním působištěm parazitů, ale i zdrojem infekce a nebezpečí pro zdraví kůže. Za rizikové je nutno za považovat např. i koupání v přirozených vodních nádržích, které mohou být znečištěny toxickými látkami jak přírodní povahy (bakterie, sinice) tak látkami průmyslového původu (saponáty, ropné deriváty aj.).

PETS are FRIENDS - Spray pro snadné rozčesání srsti pro kočky 50ml
PETS are FRIENDS - Spray pro snadné rozčesání srsti pro psy 200ml
PETS are FRIENDS - Šampón & kondicionér 2v1 pro kočky 200ml
PETS are FRIENDS - Šampón & kondicionér 2v1 pro psy 200ml

Koupání psů v přírodě by mělo být následováno vykoupáním zvířete a jeho očištěním od potenciálně škodlivých látek. PETS ARE FRIENDS(R) nabízí pro péči o srst vysoce kvalitní Šampón s kondicionérem 2v1, který kromě kondicionéru obsahuje nejúčinnější látky pro udržení kvalitní a krásné srsti - norkový olej, jojobový olej a vitamín E.

Šampón s kondicionérem 2v1 PETS ARE FRIENDS(R) neobsahuje parfémy ani jiné dráždivé látky a je uzpůsoben tak aby poskytoval maximální komfort mytí a byl šetrný ke zvířatům. Má tekutější konzistenci a sníženou pěnivost. Jemná vůně šampónu je dána přítomností přírodní čajové silice která má navíc pozitivní účinek na kůži.

Sprej pro snadné rozčesání srsti PETS ARE FRIENDS(R) usnadňuje rozčesání a úpravu zplstnatělé, slepené či mírně znečistěné srsti. Lze jej použít, na mokrou i suchou srst, a to i preventivně jako ochranu srsti před vlivy vnějšího prostředí i jako prostředek k usnadnění každodenní péči o srst. Sprej navíc obsahuje i UV filtr, který účinně ochraňuje srst před účinky slunečního záření.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811