Vaginální a rektální přípravky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
DeflaGyn vaginální gel 150 ml + 2 aplikátory
Naše cena:1 049 Kč
Běžná cena:1 351 Kč
Ušetříte:22 %
+
-
ks

Vaginální gel na podporu remise po nejasných cervikálních stěrech (cervikální eroze/ASC-US, ASC-H, LSIL, HSIL / PAP III, PAP IIID).

Akce
Blokurima URO+ 2g d-manózy 30 sáčků
Naše cena:364 Kč
Běžná cena:510 Kč
Ušetříte:29 %
+
-
ks

Produkt určený pro pravidelnou dlouhodobou péči o Vaše močové cesty. D - manóza je k péči o močové cesty vhodná nejen pro pacienty trpící na problémy s močovým ústrojím, ale vhodná rovněž pro těhotné ženy.

Gynimun Rapid 10 vaginálních čípků
Naše cena:219 Kč
Běžná cena:287 Kč
Ušetříte:24 %
+
-
ks

Pomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost vaginy, podporuje zotavení vaginální mikroóry. Působí proti vaginální suchosti. Podporuje přirozené zotavení vulvovaginálního ekosystému. Pomáhá snižovat vaginální pH.

GYNIMUN intim care vaginální kapsle 10ks
Naše cena:228 Kč
Běžná cena:273 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

Vaginální kapsle jsou určené k léčbě bakteriálních vaginálních infekcí a přispívají ke stabilizaci fyziologické hodnoty pH v pochvě.

GYNIMUN trio vagicare cps.30
Naše cena:258 Kč
Běžná cena:345 Kč
Ušetříte:25 %
+
-
ks

Doplněk stravy, probiotikum pro ženy. Obsahuje dva vaginální probiotické kmeny, dva prémiové střevní kmeny s prebiotikem a k tomu ImunoLyzáty původců nejčastějších ženských infekcí.

Blokurima URO+ tbl.180
Naše cena:1 043 Kč
Běžná cena:1 229 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Kombinace 2g D-manózy a 5mg lyzátu UPEC (uropatogenní E. coli) pro každodenní a dlouhodobou podporu normální funkce močových cest (obsahuje 60mg artichoke).

LactoFeel vaginalni gel 7x5ml
Naše cena:289 Kč
Běžná cena:331 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

LactoFeel je vaginální gel s kyselinou mléčnou a glykogenem určený k: obnovení a udržení přirozené kyselosti pochvy, zmírnění abnormálního vaginálního výtoku a zápachu, léčbě příznaku bakteriální vaginózy a zabránění opakování bakteriální vaginózy.

Vagisan HydroKrém 50g
Naše cena:313 Kč
Běžná cena:319 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Vagisan HydroKrém je určen k aplikaci do pochvy a na vnější intimní oblasti (pocit suchosti, pálení, svědění, drobná poranění a bolest při pohlavním styku, např. při nedostatku estrogenů v období klimakteria). Zcela bez hormonů. S vaginálním aplikátorem.

Vagisan HydroKrém 25g
Naše cena:223 Kč
Běžná cena:227 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Vagisan HydroKrém je určen k aplikaci do pochvy a na vnější intimní oblasti (pocit suchosti, pálení, svědění, drobná poranění a bolest při pohlavním styku, např. při nedostatku estrogenů v období klimakteria). Velikost balení 25 g obsahuje aplikátor.

Rosalgin vag.plv.sol.6x0.5g
Naše cena:180 Kč
Běžná cena:198 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Přípravek je určen k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí. Čtěte pozorně příbalový leták.

HemaGel PROCTO rektalni cipky 15ks
Naše cena:289 Kč
Běžná cena:294 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

HemaGel Procto nabízí unikátní řešení k urychlení hojení defektů konečníku, u pacientů s fisurami, hemoroidy včetně pacientů po Barronově ligatuře.

Hydrofemin Plus vaginalni gel 75g
Naše cena:363 Kč
Běžná cena:389 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, s jedním aplikátorem pro opakované použití. Hydratuje, chrání a usnadňuje přirozenou regeneraci.

Hydrofemin Plus vaginální gel 7x5g
Naše cena:281 Kč
Běžná cena:300 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, se sedmi aplikátory pro jednorázové použití. Hydratuje, chrání, obnovuje kyselé vaginální pH a usnadňuje regeneraci.

Cannaderm Hemox gel na hemoroidy 40 g
Naše cena:175 Kč
Běžná cena:179 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Hemox je inovativní zdravotnický prostředek určený k léčbě hemoroidů. Rychle ulevuje od bolesti, tlumí zánět a omezuje krvácení. Svým komplexním složením a mechanizmy účinku zkracuje dobu obtíží a urychluje regeneraci konečníku.

Canesbalance vaginalni kulicky 7ks
Naše cena:295 Kč
Běžná cena:301 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Vaginální kuličky na léčbu příznaků bakteriální vaginozy. Účinná úleva od nepříjemných příznaků. Obnovuje rovnováhu vaginálního pH. Zmírňuje zápach a výtok.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811