Vaginální a rektální přípravky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
DeflaGyn vaginální gel 150 ml + 2 aplikátory
Naše cena:998 Kč
Běžná cena:1 351 Kč
Ušetříte:26 %
+
-
ks

Vaginální gel na podporu remise po nejasných cervikálních stěrech (cervikální eroze/ASC-US, ASC-H, LSIL, HSIL / PAP III, PAP IIID).

zdarma
Vagisan HydroKrém 50g
Naše cena:319 Kč
+
-
ks

Vagisan HydroKrém je určen k aplikaci do pochvy a na vnější intimní oblasti (pocit suchosti, pálení, svědění, drobná poranění a bolest při pohlavním styku, např. při nedostatku estrogenů v období klimakteria). Zcela bez hormonů. S vaginálním aplikátorem.

Rosalgin vag.plv.sol.6x0.5g
Naše cena:183 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí. Čtěte pozorně příbalový leták.

HemaGel PROCTO rektalni cipky 15ks
Naše cena:302 Kč
+
-
ks

HemaGel Procto nabízí unikátní řešení k urychlení hojení defektů konečníku, u pacientů s fisurami, hemoroidy včetně pacientů po Barronově ligatuře.

Hydrofemin Plus vaginalni gel 75g
Naše cena:370 Kč
+
-
ks

Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, s jedním aplikátorem pro opakované použití. Hydratuje, chrání a usnadňuje přirozenou regeneraci.

LactoFeel vaginalni gel 7x5ml
Naše cena:331 Kč
+
-
ks

LactoFeel je vaginální gel s kyselinou mléčnou a glykogenem určený k: obnovení a udržení přirozené kyselosti pochvy, zmírnění abnormálního vaginálního výtoku a zápachu, léčbě příznaku bakteriální vaginózy a zabránění opakování bakteriální vaginózy.

Cannaderm Hemox gel na hemoroidy 40 g
Naše cena:173 Kč
+
-
ks

Hemox je inovativní zdravotnický prostředek určený k léčbě hemoroidů. Rychle ulevuje od bolesti, tlumí zánět a omezuje krvácení. Svým komplexním složením a mechanizmy účinku zkracuje dobu obtíží a urychluje regeneraci konečníku.

Hydrofemin Plus vaginální gel 7x5g
Naše cena:286 Kč
+
-
ks

Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, se sedmi aplikátory pro jednorázové použití. Hydratuje, chrání, obnovuje kyselé vaginální pH a usnadňuje regeneraci.

Canesbalance vaginalni kulicky 7ks
Naše cena:301 Kč
+
-
ks

Vaginální kuličky na léčbu příznaků bakteriální vaginozy. Účinná úleva od nepříjemných příznaků. Obnovuje rovnováhu vaginálního pH. Zmírňuje zápach a výtok.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811