VALOSUN

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Hemodin mast dubová kůra 50g
Naše cena:68 Kč
+
-
ks

Mast s extraktem z dubové kůry je vhodná k péči o pokožku se sklonem k zevním hemoroidům.

Prebiotická vláknina Valosun 250g
Naše cena:213 Kč
+
-
ks

Prebiotická vláknina je funkční potravina, která selektivně podporuje růst a aktivitu zdraví prospěšných bakterií střevní mikroflory.

Biopron probiotické kapky 7ml
Naše cena:294 Kč
+
-
ks

Probiotické kapky jsou kapky speciálně vyvinuté pro novorozence a kojence. Denní dávka obsahuje 1 miliardu živých bakterií Lactobacillus rhamnosus LRH08.

Uroval manosa AKUT tbl.20
Naše cena:334 Kč
+
-
ks

Uroval MANOSA AKUT obsahuje vysokou koncentraci dvou aktivních složek, kvalitního extraktu kanadské brusinky s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC) a monosacharidu D-manosy.

Biopron9 PREMIUM tob.30
Naše cena:271 Kč
+
-
ks

Probiotický komplex Biopron®9 PREMIUM obsahuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotik. Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard.

Biopron FORTE tob.10
Naše cena:118 Kč
+
-
ks

Biopron FORTE obsahuje jedinečnou kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii doplněnou o prebiotika inulin a fruktooligosacharidy.

Minapent+šalvěj lékařská tob.90
Naše cena:561 Kč
Běžná cena:575 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Minapent® příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria. Rostlinné izoflavony obsažené v přípravku Minapent® vykázaly v klinickém pozorování významný podíl na předcházení a zmírnění všech obtíží v období klimakteria.

Uroval mega Brusinka sirup forte 200ml
Naše cena:194 Kč
+
-
ks

Kombinace brusinkového extraktu a monosacharidu D-manosy ve formě chutného koncentrátu, vhodného pro dospělé a děti již od 6.měsíce věku.

Uroval MANOSA AKUT tbl.10
Naše cena:195 Kč
Běžná cena:204 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Uroval MANOSA AKUT obsahuje vysokou koncentraci dvou aktivních složek, kvalitního extraktu kanadské brusinky s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC) a monosacharidu D-manosy.

Rehydratační roztok Valosun 10 sáčků
Naše cena:92 Kč
+
-
ks

Rehydratační roztok Valosun obsahuje složení cukrů a iontů. Používá se pro doplnění vody, energie a minerálních látek u stavů hrozících dehydratací (odvodněním) organismu, jako jsou těžká průjmová onemocnění a časté zvracení.

W Biopron Méďa 20ks probio.medvídků
Naše cena:152 Kč
+
-
ks

Biopron MÉĎA představuje novou formu probiotických medvídků s příjemnou chutí bílé čokolády. Sladidlo maltitol nepodporuje kazivost zubů. Oproti bílé čokoládě mají medvídci nízkou energetickou hodnotu Neobsahují konzervační látky chemického původu.

W Biopron Laktobacilky 30 past.
Naše cena:161 Kč
+
-
ks

Probiotické pastilky s višňovou příchutí pro dospělé a děti od 3 let. Vyvážené zastoupení probiotických kmenů pro děti.

Uroval D-manosa 15 sáčků
Naše cena:232 Kč
+
-
ks

Uroval® D-manosa je doplněk stravy obsahující a zajišťující vysokou dávku přírodního monosacharidu D-manosy.

Uroval MANOSA AKUT+ tbl.10
Naše cena:222 Kč
+
-
ks

Uroval® manosa AKUT+ je doplněk stravy obsahující jedinečnou kombinaci aktivních složek - kvalitní extrakt kanadské brusinky s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC), monosacharid D-manosu a lyzát bakterie Escherichia coli.

Minapent+šalvěj lékařská tob.60
Naše cena:404 Kč
Běžná cena:417 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Doplněk stravy Minapent + šalvěj lékařská představuje optimální nehormonální pomoc pro zajištění tělesné a psychické pohody v období klimakteria.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811