Veterinární přípravky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Karsivan 50 a.u.v.tbl.obd.60
Naše cena:389 Kč
+
-
ks

Zlepšení prokrvení mozku a periferních tkání u psů. Poruchy prokrvení způsobené zejména stářím. Stářím podmíněná malátnost, unavitelnost, apatie, pohybové potíže, nechutenství, hubnutí, špatná kvalita srsti u psů.

Pratel a.u.v.tbl. 10
Naše cena:192 Kč
+
-
ks

Tablety určené pro léčbu parazitóz u psů vyvolaných tasemnicemi, škrkavkami nebo měchovci, tj. následujícími parazity: Toxocara canis - Toxascctris leonina - Uncinaria stenocephala - Ancylostoma caninum - Ancylostoma tubaeforme - Echinococcus apod.

Drontal tbl.2 kočky+koťata a.u.v.
Naše cena:138 Kč
Běžná cena:145 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Odčervení koček a koťat vyvolaných plochými a oblými červy.

TOPVET Ušní kapky olejové pro psy (i kočky) 50ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Přípravek je určený k pravidelnému čištění od ušního mazu, prachu a dalších nečistot.

TOPVET Čistič očního okolí pro psy 50ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

TOPVET Čistič očního okolí pro psy 50ml - Pomocí tampónku namočeného v kapkách šetrně odstraníte nečistotu z okolí očí. Čistič očního okolí je určen i k odstranění zažloutlých skvrnek kolem očí a „cestiček“ na srsti způsobených slzotokem a zne

Dehinel plus Flavour a.u.v. tbl.1x2
Naše cena:67 Kč
Běžná cena:69 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy jsou určeny k prevenci a k léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů a štěňat od dvou týdnů stáří.

TOPVET STOMACLEAN™pro psy 50ml
Naše cena:89 Kč
Běžná cena:101 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Vysoký obsah přírodních látek má pozitivní vliv nejen na stav dásní, ale i zubů. Omezuje tvorbu zubního kamene, plaku i zubního kazu. Dezinfikuje, hojí a regeneruje dásně a odstraňuje nepříjemný zápach z dutiny ústní.

Frontline Combo Spot-on Cat sol.0.5ml1x1
Naše cena:155 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci při napadení blechami a klíštaty u koček, ničí všechna vývojová stádia blech. Prevence a léčba napadení všenkami u koček.

Prazitel Plus tbl.104 VET a.u.v.
Naše cena:1 742 Kč
+
-
ks

Širokospektré třísložkové anthelmintikum (praziquantel + pyrantel + febantel) pro léčbu smíšených invazí vyvolaných hlísticemi a tasemnicemi u psů.

Frontline Spot Cat 1x1pipeta 0.5ml a.u.v
Naše cena:137 Kč
Běžná cena:141 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci proti napadení blechami, klíštaty a všenkami u koček. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček.

Arpalit Dog Elektronický repelent
Naše cena:446 Kč
+
-
ks

Elektrorepelent je vhodný pro psy všech velikostí a každého věku. Mikročip vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře. Impulzy ruší a odpuzují parazity v okruhu 3 metrů od zvířete a tím brání napadení.

TOPVET Ušní kapky lihové pro psy 50ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

TOPVET Ušní kapky lihové pro psy 50ml - Přípravek je určený k pravidelnému čištění od ušního mazu, prachu a dalších nečistot. Má mírný antiseptický účinek a tlumí rozvoj nežádoucí mikroflóry. Pravidelné používání preventivně brání vzniku zánětu zvukovodu.

Fypryst Cat 1x0.5ml spot-on pro kočky
Naše cena:119 Kč
+
-
ks

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.), léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Prevence a léčba napadení všenkami (Felicola subrostratus) u koček.

Frontline Combo Spot on Dog S 1 x 0,67 ml (pes 2-10kg)
Naše cena:161 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete.

TOPVET Šampon a kondicioner 2v1 pro psa 200ml
Naše cena:115 Kč
Běžná cena:131 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Šampon a kondicioner 2v1 pro psa 200ml - Šampón s kondicionérem obsahuje nejúčinnější látky pro udržení kvalitní a krásné srsti – norkový olej, jojobový olej a vitamín E. Poskytuje maximální komfort mytí a je šetrný ke zvířatům.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811