Veterinární přípravky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
FYPRYST combo 1x0.67ml spot-on psy2-10kg
Naše cena:84 Kč
Běžná cena:155 Kč
Ušetříte:46 %
+
-
ks

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.), léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Prevence a léčba napadení všenkami (Felicola subrostratus) u psů.

Akce
TOPVET Omega-3 olej 1000ml
Naše cena:399 Kč
Běžná cena:488 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

Bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro tělo nenahraditelné (esenciální). Oleje obsahují přibližně 60 % kyseliny alfa linolenové, která je prekurzorem omega-3 mastných kyselin. Omega-3 mají pozitivní účinek na kardiovaskulární, nervový, respi

Akce Výprodej
EnteroZoo gel 100g
Naše cena:274 Kč
Běžná cena:293 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Veterinární přípravek EnteroZoo je inovativní střevní absorbent ( enterosorbent), který působí v trávicím traktu zvířete, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.

Foresto 1.25g+0.56g obojek koč+psi do8kg
Naše cena:710 Kč
Běžná cena:841 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

Léčba a prevence zablešení po dobu 7 až 8 měsíců. Přípravek má stálý akaricidní účinek a repelentní (zabraňující sání) účinek proti klíšťatům po dobu 8 měsíců. Pro kočky a menší psy do hmotnosti do 8 kg. Pro použití na kůži.

Drontal tbl.2 kočky+koťata a.u.v.
Naše cena:185 Kč
Běžná cena:202 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Odčervení koček a koťat vyvolaných plochými a oblými červy.

Karsivan 50 a.u.v.tbl.obd.60
Naše cena:499 Kč
+
-
ks

Zlepšení prokrvení mozku a periferních tkání u psů. Poruchy prokrvení způsobené zejména stářím. Stářím podmíněná malátnost, unavitelnost, apatie, pohybové potíže, nechutenství, hubnutí, špatná kvalita srsti u psů.

GREEN IDEA Balzám na tlapky 100 ml
Naše cena:121 Kč
Běžná cena:138 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Balzám na tlapky je účinným prostředkem k preventivnímu ošetření kůže tlapek i k ošetření narušené kůže. Balzám na tlapky vykazuje místní ochranný účinek proti nepříznivým vlivům prostředí, zejména proti vlivu soli, posypových materiálů, dráždivých látek

Prazitel Plus tbl.104 VET a.u.v.
Naše cena:2 202 Kč
Běžná cena:2 208 Kč
+
-
ks

Širokospektré třísložkové anthelmintikum (praziquantel + pyrantel + febantel) pro léčbu smíšených invazí vyvolaných hlísticemi a tasemnicemi u psů.

Frontline Combo Spot-on Cat sol.0.5ml1x1
Naše cena:263 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci při napadení blechami a klíštaty u koček, ničí všechna vývojová stádia blech. Prevence a léčba napadení všenkami u koček.

Foresto 4.50g+2.03g obojek psy nad 8kg
Naše cena:836 Kč
+
-
ks

Léčba a prevence zablešení po dobu 7 až 8 měsíců. Přípravek má stálý akaricidní účinek a repelentní (zabraňující sání) účinek proti klíšťatům po dobu 8 měsíců. Pro psy nad 8 kg hmotnosti. Pro použití na kůži.

Dehinel plus Flavour a.u.v. tbl.1x2
Naše cena:66 Kč
Běžná cena:71 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy jsou určeny k prevenci a k léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů a štěňat od dvou týdnů stáří.

Fypryst Cat 1x0.5ml spot-on pro kočky
Naše cena:120 Kč
+
-
ks

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.), léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Prevence a léčba napadení všenkami (Felicola subrostratus) u koček.

Frontline Spot Cat 1x1pipeta 0.5ml a.u.v
Naše cena:209 Kč
Běžná cena:212 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci proti napadení blechami, klíštaty a všenkami u koček. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček.

Frontline Combo Spot on Dog S 1 x 0,67 ml (pes 2-10kg)
Naše cena:263 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete.

Frontline Spot On Cat pipeta 3x0.5ml
Naše cena:374 Kč
+
-
ks

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) u koček. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Prevence a léčba napadení všenkami (Felicola subrostratus) u koček.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811