Veterinární přípravky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
EnteroZoo gel 100g
Naše cena:187 Kč
Běžná cena:193 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Veterinární přípravek EnteroZoo je inovativní střevní absorbent ( enterosorbent), který působí v trávicím traktu zvířete, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.

Karsivan 50 a.u.v.tbl.obd.60
Naše cena:375 Kč
+
-
ks

Zlepšení prokrvení mozku a periferních tkání u psů. Poruchy prokrvení způsobené zejména stářím. Stářím podmíněná malátnost, unavitelnost, apatie, pohybové potíže, nechutenství, hubnutí, špatná kvalita srsti u psů.

Pratel a.u.v.tbl. 10
Naše cena:186 Kč
+
-
ks

Tablety určené pro léčbu parazitóz u psů vyvolaných tasemnicemi, škrkavkami nebo měchovci, tj. následujícími parazity: Toxocara canis - Toxascctris leonina - Uncinaria stenocephala - Ancylostoma caninum - Ancylostoma tubaeforme - Echinococcus apod.

Drontal tbl.2 kočky+koťata a.u.v.
Naše cena:138 Kč
Běžná cena:142 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Odčervení koček a koťat vyvolaných plochými a oblými červy.

TOPVET Ušní kapky olejové pro psy (i kočky) 50ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Přípravek je určený k pravidelnému čištění od ušního mazu, prachu a dalších nečistot.

TOPVET Čistič očního okolí pro psy 50ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

TOPVET Čistič očního okolí pro psy 50ml - Pomocí tampónku namočeného v kapkách šetrně odstraníte nečistotu z okolí očí. Čistič očního okolí je určen i k odstranění zažloutlých skvrnek kolem očí a „cestiček“ na srsti způsobených slzotokem a zne

TOPVET STOMACLEAN™pro psy 50ml
Naše cena:89 Kč
Běžná cena:101 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Vysoký obsah přírodních látek má pozitivní vliv nejen na stav dásní, ale i zubů. Omezuje tvorbu zubního kamene, plaku i zubního kazu. Dezinfikuje, hojí a regeneruje dásně a odstraňuje nepříjemný zápach z dutiny ústní.

Prazitel Plus tbl.104 VET a.u.v.
Naše cena:1 742 Kč
+
-
ks

Širokospektré třísložkové anthelmintikum (praziquantel + pyrantel + febantel) pro léčbu smíšených invazí vyvolaných hlísticemi a tasemnicemi u psů.

TOPVET CHONDROX™ forte
Naše cena:148 Kč
Běžná cena:168 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPřípravek je určen pro regeneraci a ochranu kloubní chrupavky, zmírnění průběhu zánětů kloubů, prevenci a jako doplněk léčby artrózy. Jeho použitím je dosaženo zvýšení pohyblivosti a prodloužení aktivního života psů.

Dehinel plus Flavour a.u.v. tbl.1x2
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:65 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy jsou určeny k prevenci a k léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů a štěňat od dvou týdnů stáří.

TOPVET Ušní kapky lihové pro psy 50ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

TOPVET Ušní kapky lihové pro psy 50ml - Přípravek je určený k pravidelnému čištění od ušního mazu, prachu a dalších nečistot. Má mírný antiseptický účinek a tlumí rozvoj nežádoucí mikroflóry. Pravidelné používání preventivně brání vzniku zánětu zvukovodu.

Frontline Spot Cat 1x1pipeta 0.5ml a.u.v
Naše cena:145 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci proti napadení blechami, klíštaty a všenkami u koček. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček.

Frontline Combo Spot-on Cat sol.0.5ml1x1
Naše cena:169 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci při napadení blechami a klíštaty u koček, ničí všechna vývojová stádia blech. Prevence a léčba napadení všenkami u koček.

Fypryst Cat 1x0.5ml spot-on pro kočky
Naše cena:115 Kč
+
-
ks

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.), léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Prevence a léčba napadení všenkami (Felicola subrostratus) u koček.

Arpalit Dog Elektronický repelent
Naše cena:389 Kč
Běžná cena:410 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Elektrorepelent je vhodný pro psy všech velikostí a každého věku. Mikročip vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře. Impulzy ruší a odpuzují parazity v okruhu 3 metrů od zvířete a tím brání napadení.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811