Veterinární přípravky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Drontal tbl.2 kočky+koťata a.u.v.
Naše cena:147 Kč
Běžná cena:152 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Odčervení koček a koťat vyvolaných plochými a oblými červy.

Karsivan 50 a.u.v.tbl.obd.60
Naše cena:389 Kč
+
-
ks

Zlepšení prokrvení mozku a periferních tkání u psů. Poruchy prokrvení způsobené zejména stářím. Stářím podmíněná malátnost, unavitelnost, apatie, pohybové potíže, nechutenství, hubnutí, špatná kvalita srsti u psů.

Pratel a.u.v.tbl. 10
Naše cena:200 Kč
+
-
ks

Tablety určené pro léčbu parazitóz u psů vyvolaných tasemnicemi, škrkavkami nebo měchovci, tj. následujícími parazity: Toxocara canis - Toxascctris leonina - Uncinaria stenocephala - Ancylostoma caninum - Ancylostoma tubaeforme - Echinococcus apod.

TOPVET Čistič očního okolí pro psy 50ml
Naše cena:110 Kč
Běžná cena:125 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Čistič očního okolí pro psy 50ml - Pomocí tampónku namočeného v kapkách šetrně odstraníte nečistotu z okolí očí. Čistič očního okolí je určen i k odstranění zažloutlých skvrnek kolem očí a „cestiček“ na srsti způsobených slzotokem a zne

Frontline Combo Spot-on Cat sol.0.5ml1x1
Naše cena:146 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci při napadení blechami a klíštaty u koček, ničí všechna vývojová stádia blech. Prevence a léčba napadení všenkami u koček.

Dehinel plus Flavour a.u.v. tbl.1x2
Naše cena:67 Kč
Běžná cena:69 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy jsou určeny k prevenci a k léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů a štěňat od dvou týdnů stáří.

TOPVET STOMACLEAN™pro psy 50ml
Naše cena:180 Kč
Běžná cena:210 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

Ústní sprej Stomaclean pro psy – veterinární přípravek pro péči o ústní dutinu psů

Novinka
Frontline Spot Cat 1x1pipeta 0.5ml a.u.v
Naše cena:170 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci proti napadení blechami, klíštaty a všenkami u koček. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček.

Fypryst Cat 1x0.5ml spot-on pro kočky
Naše cena:119 Kč
+
-
ks

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.), léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Prevence a léčba napadení všenkami (Felicola subrostratus) u koček.

Arpalit Dog Elektronický repelent
Naše cena:446 Kč
+
-
ks

Elektrorepelent je vhodný pro psy všech velikostí a každého věku. Mikročip vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře. Impulzy ruší a odpuzují parazity v okruhu 3 metrů od zvířete a tím brání napadení.

Frontline Combo Spot on Dog S 1 x 0,67 ml (pes 2-10kg)
Naše cena:161 Kč
+
-
ks

Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete.

Frontline a.u.v.spray 100ml
Naše cena:286 Kč
+
-
ks

Antiparazitární přípravek na ochranu psů a koček proti klíšťatům, blechám a všenkám ve sprejové formě (aplikační nádobka s tlakovou pumpičkou)

Fypryst Dogs 1x0.67ml spot-on pro psy
Naše cena:122 Kč
Běžná cena:131 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.), léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Prevence a léčba napadení všenkami (Felicola subrostratus) u psů.

Arpalit NEO šamp.antipar.s bamb.ex.250ml
Naše cena:118 Kč
+
-
ks

Jemný šampón na mytí srsti kožešinových zvířat s ovicidním a larvicidním účinkem s přídavkem vitamínů, bambusového extraktu, olivového oleje a elastinu.

Foresto 1.25g+0.56g obojek koč+psi do8kg
Naše cena:689 Kč
Běžná cena:699 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Léčba a prevence zablešení po dobu 7 až 8 měsíců. Přípravek má stálý akaricidní účinek a repelentní (zabraňující sání) účinek proti klíšťatům po dobu 8 měsíců. Pro kočky a menší psy do hmotnosti do 8 kg. Pro použití na kůži.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811