Vicks Symptomed forte citron por.plv.10

Obrázek Vicks Symptomed forte citron por.plv.10

Vicks SymptoMed Complete citrón představuje přípravek, jehož užití vede ke zmírnění příznaků nachlazení a chřipky.Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

EAN: 5013965927317
Kód SÚKL: 0129932
Naše cena: 167 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky:
Paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg.

Paracetamol je dobře známé analgetikum (lék proti bolesti). Účinkuje proti bolestem a 
potížím, včetně bolesti hlavy a bolesti v krku a může také snižovat horečku (antipyretikum).
Fenylefrin-hydrochlorid (zmírňuje zduření nosní sliznice) snižuje otok v nosních průduších a 
tak uvolňuje neprůchodnost nosu.

Přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón byste měli užívat pouze při bolesti nebo horečce, při 
ucpání nosu a průduškovém kašli.

Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. Neužívejte jakékoli jiné léky proti chřipce,
nachlazení nebo přípravky proti rýmě.

Než začnete užívat přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón poraďte se se svým lékařem nebo
lékárníkem. 

Dávkování:
Tento lék je v prášku, který se rozpouští ve vodě a užívá se jako horký nápoj.
Vysypte prášek ze sáčku do hrnku normální velikosti a zalejte horkou, ale ne vařící vodou (zhruba 250 
ml). Nechte zchladnout na teplotu, kdy lze nápoj pít.

Dospělí a mladiství od 12 let:
1 sáček po 4-6 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky během 24 hodin.

Nepodávejte dětem mladším 12-ti let.

Jestliže příznaky přetrvávají déle než 3 dny nebo se zhorší, navštivte lékaře.

Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811