Vitamíny pro děti

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TOPVET Echinacea dětský sirup s fruktozou 300g
Naše cena:95 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Echinacea dětský sirup s fruktozou 300g - Podporuje správnou funkci dýchacích a močových cest a pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Přispívá ke správné funkci cévního a žilního systému. Pozitivně působí na funkci střev a udržuje psychickou pohodu

TOPVET Glukanky - dětské pastilky s příchutí jahody
Naše cena:125 Kč
Běžná cena:142 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Glukanky - dětské pastilky s příchutí jahody - Vhodný doplněk k posílení imunity. Podporuje v organismu vlastní obranné mechanismy, čímž posiluje přirozenou imunitu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

TOPVET Glukanky forte - dětské pastilky
Naše cena:145 Kč
Běžná cena:165 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Glukanky forte - dětské pastilky - Vhodný doplněk k posílení imunity. Podporuje v organismu vlastní obranné mechanismy, čímž posiluje přirozenou imunitu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Topvet Jitrocelový dětský sirup s fruktozou 300 g
Naše cena:95 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Jitrocelový dětský sirup s fruktozou 300g - Jitrocel má schopnost pomáhat při kašli a nachlazení. Je to antioxidant, podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k normální funkci dýchacích cest. Pomáhá také udržovat správnou funkci stře

BioGaia Probiotické BABY kapky 5ml
Naše cena:350 Kč
+
-
ks

Přípravek obsahuje 100 milionů živých aktivních bakterií Lactobacillus reuteri Protectis v 5 kapkách, které podporují dobré bakterie při obnovování rovnováhy ve střevech. Pomahájí snižovat potíže způsobené kolikami.

VitaHarm.ImunoFruit Gummies90+10gum.zdar
Naše cena:307 Kč
+
-
ks

ImunoFruit Gummies je komplex vitaminu C se zinkem a echinaceou (Echinacea purpurea) pro podporu imunitního systému. Díky pektinové formě se gummies velmi snadno užívají a výborně chutnají.

TOPVET Dětský sirup s příchutí lesní jahody a vitam. C 130g
Naše cena:131 Kč
Běžná cena:149 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Dětský sirup s příchutí lesní jahody a vitam. C 130g - Podporuje v organismu vlastní obranné mechanismy, čímž posiluje přirozenou imunitu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vibovit imunity jelly 50
Naše cena:150 Kč
Běžná cena:189 Kč
Ušetříte:21 %
+
-
ks

Doplněk stravy Vibovit Imunity obsahující vitamíny a minerály je doporučován hlavně všem aktivním dětem, jejichž pravidelná fyzická zátěž zvyšuje požadavky na příjem těchto látek. Vibovit obsahuje pouze přírodní barviva. 50 želé bonbónů.

TOPVET Dětský sirup multivitaminový forte 130g
Naše cena:145 Kč
Běžná cena:165 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Dětský sirup multivitaminový forte 130g - Podporuje v organismu vlastní obranné mechanismy, čímž posiluje přirozenou imunitu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

TOPVET Šípkový dětský sirup s fruktozou 300g
Naše cena:95 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Šípkový dětský sirup s fruktozou 300g - Šípková růže podporuje správnou funkci respiračního, trávicího, imunitního a močového systému. Má příznivý vliv na kožní a slizniční hojení a udržuje psychickou pohodu. Posiluje přirozenou obranyschopnost org

TOPVET Dětský sirup s příchutí ovoce a vitam. C 130g
Naše cena:131 Kč
Běžná cena:149 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Dětský sirup s příchutí ovoce a vitam. C 130g - Podporuje v organismu vlastní obranné mechanismy, čímž posiluje přirozenou imunitu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vibovit Vánoce 2018 bezinka růžová
Naše cena:335 Kč
+
-
ks

Vánoční balení oblíbených želatinových bonbonů. Vibovit Imunity je komplex 11 vitaminů a minerálních látek, s vynikající ovocnou chutí. Vibovit Abeceda obsahující vitamíny a minerály je doporučován hlavně všem aktivním dětem. S dárkem.

Vibovit Vánoce 2018 bezinka vínová
Naše cena:335 Kč
+
-
ks

Vánoční balení oblíbených želatinových bonbonů. Vibovit Imunity je komplex 11 vitaminů a minerálních látek, s vynikající ovocnou chutí. Vibovit Dino obsahující vitamíny a minerály je doporučován hlavně všem aktivním dětem. S dárkem.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811