Vitamíny pro děti

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TOPVET Echinacea dětský sirup s fruktozou 300g
Naše cena:95 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Echinacea dětský sirup s fruktozou 300g - Podporuje správnou funkci dýchacích a močových cest a pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Přispívá ke správné funkci cévního a žilního systému. Pozitivně působí na funkci střev a udržuje psychickou pohodu

Preventan Junior tbl.90
Naše cena:343 Kč
+
-
ks

Preventan® Junior tbl.90 s obsahem vitaminu C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

BabyCalm doplněk stravy 15ml koncentrát
Naše cena:163 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy - potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro kojence a batolata při zažívacích problémech, plynatosti a novorozenecné kolice - normalizuje trávení a podporuje chuť k jídlu.

C-vitamín Ferda Mix 60mg
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:68 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Kombinace vitaminu C a biologicky aktivních látek ve čtyřech příchutích.POMERANČ plus antioxidační komplex, MALINA plus aktivní mikroflóra, HRUŠKA plus kostitvorné minerály, VIŠEŇ plus flavonoidy.

Vitamín D3 kapky pro děti (400 IU) 50ml
Naše cena:221 Kč
+
-
ks

Vitamín D3 kapky pro děti a kojence ve věku od 1 měsíce do 5 let (s vyjímkou kojenců mladších 1 měsíce).

Rakytníček multi.želatinky 70ks
Naše cena:217 Kč
+
-
ks

Multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů s vitaminy. Obsah 20% ovocné šťávy, 9 vitaminů.

TOPVET Glukanky - dětské pastilky s příchutí jahody
Naše cena:125 Kč
Běžná cena:142 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Glukanky - dětské pastilky s příchutí jahody - Vhodný doplněk k posílení imunity. Podporuje v organismu vlastní obranné mechanismy, čímž posiluje přirozenou imunitu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

W Marťánci Imuno MIX tbl.90 2015
Naše cena:278 Kč
+
-
ks

Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s příchutí jahod, pomeranče a tuti frutti.

W Marťánci Gummy Echin.20mg 50ks
Naše cena:157 Kč
+
-
ks

Marťánci® Gummy s echinaceou jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

W Marťánci Gummy Černý bez 20mg 50ks
Naše cena:157 Kč
+
-
ks

Marťánci® Gummy s černým bezem jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

W Biopron LAKTOBACILY Baby BiFi+30tob
Naše cena:172 Kč
+
-
ks

Probiotický komplex BIOPRON® Laktobacily Baby Bifi+ představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacených o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS), přizpůsobenou dětské střevní mikroflóře.

Topvet Jitrocelový dětský sirup s fruktozou 300 g
Naše cena:95 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Jitrocelový dětský sirup s fruktozou 300g - Jitrocel má schopnost pomáhat při kašli a nachlazení. Je to antioxidant, podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k normální funkci dýchacích cest. Pomáhá také udržovat správnou funkci stře

JAMIESON Kids Multivitamín cucací tbl.60
Naše cena:250 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy se sladidlem. Multivitamín s obsahem 17 výživných látek včetně železa pro dětský organizmus ve vývoji. Bez umělých barviv, příchutí a aspartamu se základem v přírodní směsi ovoce a zeleniny.

TOPVET Dětský sirup multivitaminový forte 130g
Naše cena:145 Kč
Běžná cena:165 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Dětský sirup multivitaminový forte 130g - Podporuje v organismu vlastní obranné mechanismy, čímž posiluje přirozenou imunitu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

TOPVET Dětský sirup s příchutí ovoce a vitam. C 130g
Naše cena:131 Kč
Běžná cena:149 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Dětský sirup s příchutí ovoce a vitam. C 130g - Podporuje v organismu vlastní obranné mechanismy, čímž posiluje přirozenou imunitu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811