Vlasová kosmetika

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Syn Care šampon s přísadou proti lupům 225 ml
Naše cena:338 Kč
Běžná cena:375 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Šampon obsahuje klinicky testované aktivní složky ciclopirox a Sebomin SB 12, které odstraňují již vytvořené lupy a vlasy chrání před tvorbou nových.

Akce Dárek
Revalid Re-growth Serum 50ml
Naše cena:718 Kč
+
-
ks

Revalid Sérum obnovující růst obsahuje 3% Redensyl, který obnovuje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu.

Akce Výprodej
SHAMPOOderm šampon pro normální a mastné vlasy zklidňující 225 ml
Naše cena:284 Kč
Běžná cena:315 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Účinný šampon potlačuje nadměrnou tvorbu mazu ve vlasech. Látka AMISOFT šetrně myje vlasový stvol, aniž by podporovala zvýšenou tvorbu mazu. Směs SEBOMINE brání zvýšené aktivitě mazových žláz.

Akce Dárek
Revalid nutri-repair treatment 150ml
Naše cena:199 Kč
Běžná cena:245 Kč
Ušetříte:19 %
+
-
ks

Luxusní přípravek pečující o vlasy, obohacený o ošetřující složky. Systematická péče přípravky Revalid vyrovnává deficit a strukturální poškození vlasů, znovu získáte kontrolu nad svými vlasy. Pro všechny typy vlasů, pro muže i ženy.

Akce Výprodej
Maska na vlasy 200 ml
Naše cena:287 Kč
Běžná cena:319 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Přípravek je skutečným balzámem pro vaše vlasy. Maska představuje unikátní kombinaci jemných výživných olejů a ochranných složek. Byl vyvinut především jako regenerační balzám po mytí vlasů. Dodá vlasovému stvolu potřebné vyýživné, ochranné a regenerační

Akce Dárek
Revalid Hair Complex 60 kapsli
Naše cena:405 Kč
Běžná cena:450 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Vlasový doplněk s vitamíny, minerály, aminokyselinami a rostlinnými extrakty pro podporu růstu vlasů zevnitř. Kombinujte kapsle s Revalid Stimulating Shampoo a Revalid Regrowth Serum.

Akce Výprodej
SynCare SHAMPOOderm šampon pro suché poškozené vlasy 225 ml
Naše cena:284 Kč
Běžná cena:315 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Lékárenský šampon na bázi olivového oleje zamezuje třepení a lámání vlasů a chrání je před vysušováním a následným poškozením.

Akce Dárek
Revalid Hair Complex cps.60+krem na ruce
Naše cena:359 Kč
Běžná cena:455 Kč
Ušetříte:21 %
+
-
ks

Revalid Hair Complex je nejmodernější kombinace aktivních složek pro péči o vlasy a nehty. Obsahuje vitaminy, minerály, aminokyseliny a rostlinné extrakty pro podporu růstu vlasů. Hydratační krém na ruce zvláčňuje a obnovuje kožní bariéru.

Akce
4KERAHAIR kolagen drink s keratinem 30 sáčků
Naše cena:614 Kč
Běžná cena:790 Kč
Ušetříte:22 %
+
-
ks

4KERAHAIR kolagen drink pro zdravé a krásné vlasy.

Akce Novinka
Revalid shampoo 250ml nový
Naše cena:215 Kč
Běžná cena:235 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Revitalizující proteinový šampon posilňuje a revitalizuje vlasy. Systematická péče přípravky Revalid vyrovnává deficit a strukturální poškození vlasů, znovu získáte kontrolu nad svými vlasy. Pro všechny typy vlasů, pro muže i ženy.

Revalid šampon proti lupům 250ml
Naše cena:221 Kč
Běžná cena:259 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Revalid šampon proti lupům je určen pro řídnoucí a mastné vlasy s lupy. Díky šetrnému složení můžete používat denně nebo v kombinaci s Revalid šamponem.

Revalid conditioner 250ml
Naše cena:221 Kč
Běžná cena:279 Kč
Ušetříte:21 %
+
-
ks

Revitalizující kondicionér, zlepšuje strukturu vlasů, usnadňuje rozčesávání. Systematická péče přípravky Revalid vyrovnává deficit a strukturální poškození vlasů, znovu získáte kontrolu nad svými vlasy. Pro všechny typy vlasů, pro muže i ženy.

Eucerin DermoCapillaire šampon vypadávání vlasů 250 ml
Naše cena:373 Kč
Běžná cena:384 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Eucerin DermoCapillaire šampon proti vypadávání vlasů je vhodný jako prevence proti řídnutí vlasů danému genetickou dispozicí a hormonálními vlivy.

Eucerin DermoCapillaire šampon proti mast. lupům 250 ml
Naše cena:346 Kč
Běžná cena:470 Kč
Ušetříte:26 %
+
-
ks

Eucerin DermoCapillaire gelový šampon je vhodný na mastné vlasy a lupy - nažloutlá ložiska u vlasových kořínků a ve vlasech.

Revalid Stimulating Shampoo 200ml
Naše cena:376 Kč
+
-
ks

Revalid® stimulující šampon nabízí optimální péči pro posílení vlasů a přípravu na ošetření proti vypadávání vlasů. Obsahuje Redensyl®, inovativní látku, která obnovuje vlasový folikul. Složení je dále obohacen o hydratující a čistící složky.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811