Vlasové vody a pěny

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Revalid Re-growth Serum 50ml
Naše cena:708 Kč
+
-
ks

Revalid Sérum obnovující růst obsahuje 3% Redensyl, který obnovuje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu.

Biohar vlasový aktivátor 75ml
Naše cena:117 Kč
Běžná cena:119 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

BIOHAR aktivátor vlasů působí proti nadměrnému vypadávání vlasů u mužů i žen, zlepšuje pevnost i pružnost vlasů, snižuje tvorbu lupů.

Plantur39 Fyto-kofeinové tonikum 200ml
Naše cena:247 Kč
Běžná cena:252 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Kofein, niacin, zinek a bioaktivní výtažky ze sóji výrazně stimulují růst vlasů. Vytváří ve vlasovém folikulu zásobu kofeinu pro vlas až na 24 hodin.

VICHY Dercos Aminexil Clinical 5 pro ženy 21x6ml
Naše cena:1 587 Kč
Běžná cena:1 605 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

DERCOS AMINEXIL CLINICAL 5 - Multiúčelová kúra proti vypadávání vlasů. Pro ženy/Opakující se nebo přetrvávající vypadávání vlasů. Stres. Únava. Nová vylepšená formule – 21 ampulí.

Bioaquanol U Stimulátor vlasového růstu 250 ml
Naše cena:166 Kč
Běžná cena:170 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Stimulátor vlasového růstu. Mírným drážděním pokožky stimuluje buňky, vyživující vlasové cibulky. Vlasy méně vypadávají, nelámou se a lépe rostou.

VICHY Dercos Aminexil Clin.5muži21x6ml
Naše cena:1 587 Kč
Běžná cena:1 816 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

DERCOS AMINEXIL CLINICAL 5 - Multiúčelová kúra proti vypadávání vlasů. Pro muže/Opakující se nebo přetrvávající vypadávání vlasů. Stres. Únava. Nová vylepšená formule – 21 ampulí.

EUCERIN DermoCap.ton.such.pok.100ml69658
Naše cena:445 Kč
Běžná cena:465 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Eucerin dermoCapillaire tonikum pro suchou a svědící pokožku hlavy. Poskytuje intenzivní hydratační a zklidňujícíc účinek, je vhodné již pro děti od 3 let. Významně zlepšuje stav pokožky hlavy a obnovuje její optimální rovnováhu.

ALPECIN Forte intenz.tonikum na vl.200ml
Naše cena:178 Kč
+
-
ks

Intenzivní tonikum na vlasy s biologicky aktivním multi-komplexem.

Vlasove hnojivo serum 50 ml
Naše cena:259 Kč
+
-
ks

Maximálně koncentrované bezoplachové sérum omezující nadměrné vypadávání a řídnutí vlasů, podporující růst, hustotu a kvalitu vlasů. Vysoká koncentrace kofeinu a komplexu Hustoplex s extrakty kopřivy, zeleného čaje a silymarinu zajišťuje výrazný účinek.

Revalid Anti-Aging Fluid 100 ml
Naše cena:584 Kč
Běžná cena:589 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Anti-aging fluid proti stárnutí vlasů. Chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím, zpomaluje proces šedivění vlasů, zvyšuje objem a hustotu, chrání vlasy a pokožku hlavy před UVB zářením, chrání barvu vlasů.

Bioaquanol U Stimulátor vlasového růstu 55 ml
Naše cena:77 Kč
Běžná cena:79 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Stimulátor vlasového růstu. Mírným drážděním pokožky stimuluje buňky, vyživující vlasové cibulky. Vlasy méně vypadávají, nelámou se a lépe rostou.

Bioaquanol H Regulátor vlasového růstu 55 ml
Naše cena:96 Kč
Běžná cena:98 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Regulátor vlasového růstu. Zlepšuje sorbci vody v pokožce, zvyšuje pevnost a vláčnost vlasů, odstraňuje výskyt lupů. Obsažená Kyselina hyaluronová, elastin a řada vitamínů zvyšuje kvalitu růstu a zamezuje předčasnému vypadávání.

ALPECIN Special vitam.tonik.na vl.200ml
Naše cena:216 Kč
Běžná cena:221 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Tonikum na vlasy Special proti vypadávání vlasů a citlivé pokožce.

Nizoral care tonicum 100ml
Naše cena:229 Kč
Běžná cena:234 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Bezoplachové tonikum se specializací na péči o pokožku hlavy obsahuje inovativní komplex přírodních složek, které zmírňují nepříjemný pocit pokožky hlavy a významně ulevují od svědění a suchosti. Lehká nemastná textura je vhodná pro každodenní použití.

BIOAQUANOL INTENS.Anti HAIR LOSS Serum50
Naše cena:202 Kč
Běžná cena:206 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

BIOAQUANOL INTENSIVE Anti HAIR LOSS serum. Sérum proti nadměrnému vypadávání vlasů a pro a obnovení jejich růstu. Obsahuje kofein, kyselinu hyaluronovou a unikátní extrakt kurkumy.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811