Vlhký kašel a špatné odkašlávání

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Vincentka Sirup jitrocel a mateříd.200ml
Naše cena:60 Kč
+
-
ks

VINCENTKA sirup s jitrocelem a mateřídouškou je přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou Vincentka.

ACC Long tbl.eff.20x600mg
Naše cena:169 Kč
Běžná cena:180 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Šumivé tablety s vůní po ostružinách. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Přípravek se užívá také při různých onemocněních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Fenyklovy caj 20x1.5g n.s.
Naše cena:30 Kč
+
-
ks

Leros Fenyklový bylinný čaj v nálevových sáčcích působí příznivě při pocitech plnosti, nadýmání a plynatosti. Podporuje trávení, správnou činnost střev a také tvorbu mateřského mléka. Usnadňuje odkašlávání. 20 nálevových sáčků po 1,5 g.

TOPVET Jitrocelový sirup - farmářský 300g
Naše cena:86 Kč
Běžná cena:98 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Jitrocelový sirup - farmářský 300g - Přispívá k normální funkci imunitního systému a dýchacích cest. Pomáhá také udržovat správnou funkci střev a jater. Bylina je používána rovněž k tlumení projevů kašle.

Mucosolvan pro dosp.por.sir.1x100ml
Naše cena:94 Kč
Běžná cena:113 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Ambroxol, léčivá látka přípravku MUCOSOLVAN pro dospělé, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu a stimuluje činnost řasinek zajišťující transport hlenu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Prospan por.sir.1x100ml/700mg+odm.
Naše cena:135 Kč
Běžná cena:140 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Přípravek PROSPAN jako účinnou složku obsahuje výtažek z listů břečťanu, který uvolňuje hleny v dýchacích cestách a usnadňuje odkašlávání. PROSPAN se používá k symptomatické léčbě akutních zánětů dýchacích cest a chronických bronchitid. Čtěte pozorně příb

Bromhexin 8 BC  drg.25x8mg
Naše cena:50 Kč
Běžná cena:52 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití. Čtěte pozorně příbalo

Čaj Váňa Průduškový n.s. 40x1.6g
Naše cena:41 Kč
+
-
ks

Podporuje funkci horních a dolních cest dýchacích.

Topvet Jitrocel s medem (Honig Spitzwegerich) 90g
Naše cena:33 Kč
Běžná cena:38 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

TOPVET Jitrocel s medem (Honig Spitzwegerich) 90g - Bonbóny obsahují cukr, glukózový sirup, med (20%), jitrocelový extrakt, přírodní bylinné a ostatní přírodní aroma, okyselující prostředek - kyselina citrónová; vitamín C, mentol, mátový olej

Fenykl obecný 20x2g Apotheke
Naše cena:23 Kč
Běžná cena:24 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Bylinný čaj porcovaný v nálevových sáčcích. Plody fenyklu se užívají pro široké spektrum účinků - podpora trávení, odkašlávání, laktace.

LEROS Natur Nachlaz.chřipka 20x1.5g n.s.
Naše cena:38 Kč
+
-
ks

Bylinná čajová směs vhodná v období chřipek a nachlazní. Působí jako podpůrný prostředek při kašli, rýmě, bolestech v krku, chřipce a angíně. Příznivě působí i při dýchacích obtížích. Pomáhá chránit zdraví a dobrou kondici.

HERBATA Květ podbělu bal.50g
Naše cena:70 Kč
+
-
ks

Podbělové listí, samotné nebo ve směsích se používá v nálevu, samotný nebo v prsních čajových směsích. Podběl povzbuzuje organismus a zlepšuje chuť k jídlu.

Bromhexin 12 BC sol.1x30ml
Naše cena:81 Kč
+
-
ks

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po užití.

Kaloba por.gtt.sol.1x50ml
Naše cena:271 Kč
+
-
ks

Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení. Přípravek se užívá na zmírnění příznaků při akutních onemocněních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

TOPVET Borovicový sirup - farmářský 320g
Naše cena:95 Kč
Běžná cena:98 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Aktivní látky získávané z pupenů borovice (silice, terebentin) pomáhají udržovat optimální stav horních cest dýchacích, podporují uvolňování hlenů, usnadňují odkašlávání a chrání sliznici dýchacích cest.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811