Vši a hnidy

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
MARCA CZ Orion respect vlasová voda proti vším 100 ml
Naše cena:131 Kč
+
-
ks

Testovaná účinnost proti vším a hnidám.

Akce
DR.MULLER Tea tree oil šampon lupy 200ml
Naše cena:137 Kč
+
-
ks

Šampon proti lupům s olejem čajovníku australského je určen pro jemné mytí vlastů a efektivní odstranění lupů z pokožky, pro regeneraci vlasů namáhaných při barvení, trvalé, ondulaci nebo fénování. Odstraňuje vši, muňky a jiné vlasové parazity.

Capissan FORTE jem.šam.pr.vším PLUS200ml
Naše cena:216 Kč
Běžná cena:221 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Pro zvýšenou hygienu při výskytu vší. Denní užití přípravku navodí účinnou koncentraci všech účinných složek, které zůstanou ve vlasech i vlasové pokožce rozpuštěny v míře dostatečné pro eliminaci parazitů i jejich odpuzování do doby další aplikace.

PEDICUL Hermal 100ml
Naše cena:220 Kč
Běžná cena:226 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek k odstraňování vší a hnid z vlasů - roztok 100% dimetikon + vyčesávací hřeben. Přípravek je netoxický, nealergický, bez rizika rezistence.

DR.MULLER Ichthyo Care šamp.lupy 3%100ml
Naše cena:89 Kč
+
-
ks

Příčinou vzniku a rozvoje lupů je porušení rovnováhy mikrobiální flóry pokožky hlavy, následované zpravidla nadprodukcí mazu a svěděním. Ichthyol působí několika mechanismy proti příčinám a nepříjemným důsledkům zvýšené lupovitosti.

TOPVET PEDICAP OL - dětský vl. olej - lahvička 100ml
Naše cena:150 Kč
Běžná cena:170 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET PEDICAP OL - dětský vl. olej - lahvička 100ml - Přípravek k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Lze použít také ke zlepšení kvality vlasů a pokožky hlavy. Vhodný při svědivosti pokožky hlavy, výskytu lupů a nadměrném maštění vlasů. Pozor! Aplikujte pou

Elimax Šampón proti vším 100ml
Naše cena:243 Kč
+
-
ks

Elimax Šampon proti vším s ochranným faktorem proti vším. Usmrcuje vši a hnidy. Odpuzuje nové vši. Účinek se dostaví již do 15 minut. Přípravek není nutné nechat působit déle nebo přes noc. Neobsahuje silikon ani insekticidy.

Pediakid Balépou šampon prev.proti vším
Naše cena:182 Kč
+
-
ks

Přírodní přípravek, který účinně chrání děti před napadením vší.

Hřeben na vši - kovový 1ks
Naše cena:52 Kč
+
-
ks

Hřeben je určen k vyčesávání vší a hnid z vlasů. Hřeben je opatřen jemnými kovovými zoubky, zaručuje tak dokonalé vyčesávání, které je běžným hřebenem nemožné.

Dr. Muller VšiVen balzám 150 ml šampon 150 ml dárková sada
Naše cena:216 Kč
Běžná cena:221 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Přípravky napomáhající omezení výskytu vší ve vlasech. Balení obsahuje balzám na vlasy a šampon, který prodlužuje jeho účinek.

TOPVET Sada PEDICAP OL+ED 100+200ml
Naše cena:242 Kč
Běžná cena:275 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Sada PEDICAP OL+ED 100+200ml - Pedicap OL je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Vhodný při zvýšené lomivosti vlasů a nadměrném maštění vlasů. Pedicap ED účinně omezuje výskyt vší ve vlasech. Přispívá také ke zlepšení kvality vlasů a pokožky h

DR.MULLER Ichthyo Care ša.pro.lu.3%200ml
Naše cena:142 Kč
+
-
ks

Šampon s bílým ichthamolem se díky příznivému působení doporučuje používat pro péči o pokožku hlavy při nadměrném maštění hlavy spojeném se svěděním a zvýšenou tvorbou lupů.

Phyteneo Parasine T15 sprej 100ml
Naše cena:188 Kč
+
-
ks

Zdravotnický prostředek Parasine T15 je určený k eliminaci parazitárního onemocnění výskytu vší ve vlasové části hlavy pacientů.

Barnys Effective 60ml
Naše cena:255 Kč
+
-
ks

Přípravek k péči o vlasy při zvýšeném výskytu vší.Přírodní, nejedovatý prostředek. neosahuje pesticidy a nepoškozuje vlasy.

Repelent PREDATOR Parazit 2x100ml+hřeben
Naše cena:335 Kč
+
-
ks

Sérum a šampon, které se ve svých účincích doplňují. Účinný prostředek při výskytu vší a hnid. Neobsahuje biocidní látky, proto se nevytváří nežádoucí rezistence. Navíc je přiložen i hřeben "všiváček" určený k mechanickému odstranění hnid a vší.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811