Vši a hnidy

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TOPVET Sada PEDICAP OL+ED 100+200ml
Naše cena:314 Kč
Běžná cena:385 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

TOPVET Sada PEDICAP OL+ED 100+200ml - Pedicap OL je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Vhodný při zvýšené lomivosti vlasů a nadměrném maštění vlasů. Pedicap ED účinně omezuje výskyt vší ve vlasech. Přispívá také ke zlepšení kvality vlasů a pokožky h

Akce
DR.MULLER Tea tree oil šampon lupy 200ml
Naše cena:147 Kč
+
-
ks

Šampon proti lupům s olejem čajovníku australského je určen pro jemné mytí vlastů a efektivní odstranění lupů z pokožky, pro regeneraci vlasů namáhaných při barvení, trvalé, ondulaci nebo fénování. Odstraňuje vši, muňky a jiné vlasové parazity.

Capissan FORTE jem.šam.pr.vším PLUS200ml
Naše cena:260 Kč
Běžná cena:269 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Pro zvýšenou hygienu při výskytu vší. Denní užití přípravku navodí účinnou koncentraci všech účinných složek, které zůstanou ve vlasech i vlasové pokožce rozpuštěny v míře dostatečné pro eliminaci parazitů i jejich odpuzování do doby další aplikace.

PEDICUL Hermal 100ml
Naše cena:220 Kč
Běžná cena:227 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek k odstraňování vší a hnid z vlasů - roztok 100% dimetikon + vyčesávací hřeben. Přípravek je netoxický, nealergický, bez rizika rezistence.

Elimax Šampón proti vším 100ml
Naše cena:243 Kč
Běžná cena:245 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Elimax Šampon proti vším s ochranným faktorem proti vším. Usmrcuje vši a hnidy. Odpuzuje nové vši. Účinek se dostaví již do 15 minut. Přípravek není nutné nechat působit déle nebo přes noc. Neobsahuje silikon ani insekticidy.

Hřeben na vši - kovový 1ks
Naše cena:53 Kč
+
-
ks

Hřeben je určen k vyčesávání vší a hnid z vlasů. Hřeben je opatřen jemnými kovovými zoubky, zaručuje tak dokonalé vyčesávání, které je běžným hřebenem nemožné.

Dr. Muller VšiVen balzám 150 ml šampon 150 ml dárková sada
Naše cena:225 Kč
Běžná cena:232 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravky napomáhající omezení výskytu vší ve vlasech. Balení obsahuje balzám na vlasy a šampon, který prodlužuje jeho účinek.

ALT-Paranit prev.sprej proti vším 100ml
Naše cena:265 Kč
Běžná cena:290 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Preventivní sprej proti vším patří do řady produktů Paranit, expertů na odstranění vší. Poskytuje dlouhodobou, účinnou ochranu proti vším pro celou rodinu.

DR.MÜLLER Ichth.Care šam.pr.lup.3% 200ml
Naše cena:144 Kč
+
-
ks

Šampon s bílým ichthamolem se díky příznivému působení doporučuje používat pro péči o pokožku při nadměrném maštění hlavy spojeném se svěděním a zvýšenou tvorbou lupů.

Bioaquanol kúra proti vším šampon 250 ml + balzám 250 ml + hřeben dárková sada
Naše cena:350 Kč
+
-
ks

Bioaquanol Kúra na zavšivené vlasy obsahuje Balzám a Šampon a je určena speciálně pro očistu a péči o vlasy a vlasovou pokožku se sklonem k zavšivení v období výskytu Vši dětské (Pediculus capitis).

Phyteneo Parasine T15 sprej 100ml
Naše cena:193 Kč
+
-
ks

Zdravotnický prostředek Parasine T15 je určený k eliminaci parazitárního onemocnění výskytu vší ve vlasové části hlavy pacientů.

Elimax Lice Preven.Shampoo proti vším
Naše cena:203 Kč
+
-
ks

Elimax Lice preventivní šampón byl speciálně vyvinut k prevenci napadení vešmi v době rizikové sezóny. Tento šampón vši odpuzuje.

Pedisan Duo šampon 200ml
Naše cena:284 Kč
Běžná cena:293 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přírodní látky - silice a extrakty - zabezpečí optimální efekt v boji s nepříjemnými parazity.

Repelent PREDATOR Parazit 2x100ml+hřeben
Naše cena:341 Kč
+
-
ks

Sérum a šampon, které se ve svých účincích doplňují. Účinný prostředek při výskytu vší a hnid. Neobsahuje biocidní látky, proto se nevytváří nežádoucí rezistence. Navíc je přiložen i hřeben "všiváček" určený k mechanickému odstranění hnid a vší.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811