Vykašlávání a tlumení kašle

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
STOPKAŠEL Medical past. Dr.Weiss 24past
Naše cena:135 Kč
Běžná cena:154 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Obsahuje přírodní účinné látky, které pomáhají zmírnit příznaky běžných nemocí spojených s nachlazením, jako je kašel, bolest v krku a chrapot. Pastilky vytváří ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla, čímž zmírňují podráždění, kašel a škrábání v krku.

Akce
Vincentka pastilky bylinné 18ks
Naše cena:76 Kč
Běžná cena:78 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Vincentka pastilky bylinné - je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Obsahuje minerální soli, které mají příznivý účinek na sliznice dutiny ústní.

Vincentka pastilky ovocné 18 tablet
Naše cena:74 Kč
Běžná cena:78 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Vincentka pastilky bylinné - je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky.

Bromhexin 8 BC  drg.25x8mg
Naše cena:65 Kč
Běžná cena:67 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití. Čtěte pozorně příbalo

HerbalMed Dr. Weiss Šalvěj + ženšen + vitamin C 30 tablet
Naše cena:127 Kč
+
-
ks

HERBALMED® pastilky Dr. Weiss - Originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 bylinných extraktů, medu a vitaminu C.

Stoptussin sirup por.sir.1x100ml+pip.
Naše cena:133 Kč
Běžná cena:137 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek mohou užívat děti od 6 měsíců, dospívající a dospělí. Čtěte pozorně příbalový leták.

HerbalMed MEDICAL pastilky Dr.Weiss ZP - 20 pastilek
Naše cena:127 Kč
Běžná cena:131 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Účinnost pastilek HERBALMED® Medical zaručuje unikátní kombinace a koncentrace extraktů z léčivých bylin. Díky zvolené kombinaci, koncentraci a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek mají tyto pastilky nejvyšší přírodní účinnost.

Stoptussin sirup por.sir. 1x180ml + pip.
Naše cena:193 Kč
+
-
ks

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek mohou užívat děti od 6 měsíců, dospívající a dospělí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Bromhexin 12 KM por.gtt.sol.30ml
Naše cena:105 Kč
+
-
ks

Přípravek je indikován jako expectorans a mukolytikum. Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby hlenů a jejich transportu a vylučování. Čtěte pozorně příbalový leták.

Levopront kapky por.gtt.sol.1x15ml II
Naše cena:151 Kč
+
-
ks

Léčivá látka levodropropizin obsažená v přípravku Levopront kapky patří mezi antitusika. Mírní kašel bez ovlivnění centra kašle. Je určen k léčbě příznaků suchého drážidivého kašle. Kapky s vůní lesního ovoce a anýzu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Levopront Sirup por.sir.1x120ml
Naše cena:125 Kč
Běžná cena:151 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Levodropropizin – léčivá látka Levopront sirup má tlumící účinek na kašel bez ovlivnění centra kašle. Užívá se k symptomatické léčbě suchého dráždivého neproduktivního kašle. Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspecton tablety na kašel černý rybíz 30 ks
Naše cena:93 Kč
Běžná cena:96 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Aspecton tablety na kašel - islandský lišejník s příchutí černého rybízu. Pomáhá při dráždivém kašli a chrapotu, zvlhčuje podrážděné sliznice.

Stoptussin por.gtt.sol.1x25ml
Naše cena:105 Kč
Běžná cena:137 Kč
Ušetříte:23 %
+
-
ks

Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Bromhexin 8 KM gtt.1x50ml 8mg/ml
Naše cena:98 Kč
+
-
ks

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby hlenů a jejich transportu a vylučování. Čtěte pozorně příbalový leták.

DR.MULLERŮV sirup echinacea+vitC 320g
Naše cena:79 Kč
+
-
ks

Müllerův sirup s echinaceovým extraktem a vitaminem C. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811