WALMARK

Nejprodávanější výrobky
Řazení
W Septofort 2mg orm.pas.36x2mg
Naše cena:161 Kč
+
-
ks

Pastilky s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. Čtěte pozorně příbalový leták.

W Santoin z.pasta 100ml proti paradent.
Naše cena:108 Kč
+
-
ks

Zubní pasta při parodontóze je určena ke každodenní péči o chrup a je zvláště výhodné pro osoby se zvýšenou tvorbou zubního kamene.

W Septofort orm.pas.24x2mg-blistr
Naše cena:115 Kč
Běžná cena:116 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích. Čtěte pozorně příbalový leták.

W Marťánci Imuno MIX tbl.90 2015
Naše cena:269 Kč
+
-
ks

Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s příchutí jahod, pomeranče a tuti frutti.

W Biopron9 tob.60+20 nový
Naše cena:418 Kč
+
-
ks

Probiotický komplex BIOPRON 9 představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotických fruktooligosacharidů (FOS).

W Proenzi 3+ tbl.180
Naše cena:522 Kč
+
-
ks

Proenzi® pro zdravé klouby s účinnějším složením! Proenzi® účinně působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře. Pozitivní efekt přetrvává i po ukončení užívání, a to 2-3 měsíce.

W Calcium 500mg Pharmavit t.eff.20x500mg
Naše cena:80 Kč
+
-
ks

Šumivé tablety citronové příchuti s obsahem vápníku, který je nutný pro správnou funkci svalů a nervů, pro růst kostí a zubů. Čtěte pozorně příbalový leták.

W Magnesium 250mg Pharmav.t.eff.20x250mg
Naše cena:82 Kč
+
-
ks

Hořčík ve formě tablet se užívá při jeho nedostatku, který se může projevit širokou škálou klinických těžkostí. Čtěte pozorně příbalový leták.

W Degasin 280mg tob.32 bls
Naše cena:134 Kč
+
-
ks

Degasin je zdravotnický prostředek, který přináší úlevu při střevních a břišních potížích u osob s gastrointestinálními problémy způsobenými tvorbou plynu: nadýmání, plynatost a břišní tenze.

W Biopron LAKTOBACILY Baby BiFi+30tob
Naše cena:167 Kč
+
-
ks

Probiotický komplex BIOPRON® Laktobacily Baby Bifi+ představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacených o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS), přizpůsobenou dětské střevní mikroflóře.

W Spektrum Gummies Imunita s ech.tbl.60
Naše cena:278 Kč
+
-
ks

Spektrum ® Gummies pro podporu imunity, je komplex vitaminů a minerálů ve vyváženém poměru obohacený o extrakt z Echinacei (Echinacea purpurea), pro podporu imunitních a obranných funkcí.

W Marťánci Gummy Echin.20mg 50ks
Naše cena:152 Kč
+
-
ks

Marťánci® Gummy s echinaceou jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

W Marťánci Gummy Černý bez 20mg 50ks
Naše cena:152 Kč
+
-
ks

Marťánci® Gummy s černým bezem jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

W Biopron9 PREMIUM 60TOB.
Naše cena:460 Kč
+
-
ks

BIOPRON 9 Premium obsahuje jedinečnou a vyváženou kombinaci 9 probiotických kmenů doplněnou o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS).

W Uroval MANOSA AKUT tbl.20
Naše cena:323 Kč
+
-
ks

Uroval MANOSA AKUT obsahuje vysokou koncentraci dvou aktivních složek, kvalitního extraktu kanadské brusinky s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC) a monosacharidu D-manosy.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811