WALMARK

Nejprodávanější výrobky
Řazení
W Marťánci Imuno MIX tbl.90 2015
Naše cena:291 Kč
+
-
ks

Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet - malých Marťánků s příchutí jahod, pomeranče a tuti frutti.

W Septofort orm.pas.24x2mg-blistr
Naše cena:115 Kč
Běžná cena:122 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Přípravek je určen k prevenci a lokální léčbě infekcí dutiny ústní a horních cest dýchacích. Čtěte pozorně příbalový leták.

W Marťánci Gummy Černý bez 20mg 50ks
Naše cena:166 Kč
+
-
ks

Marťánci® Gummy s černým bezem jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

W Spektrum Gummies Imunita s ech.tbl.60
Naše cena:309 Kč
+
-
ks

Spektrum ® Gummies pro podporu imunity, je komplex vitaminů a minerálů ve vyváženém poměru obohacený o extrakt z Echinacei (Echinacea purpurea), pro podporu imunitních a obranných funkcí.

W Calcium 500mg Pharmavit t.eff.20x500mg
Naše cena:87 Kč
+
-
ks

Šumivé tablety citronové příchuti s obsahem vápníku, který je nutný pro správnou funkci svalů a nervů, pro růst kostí a zubů. Čtěte pozorně příbalový leták.

W Proenzi 3+ tbl.180
Naše cena:561 Kč
+
-
ks

Proenzi® pro zdravé klouby s účinnějším složením! Proenzi® účinně působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře. Pozitivní efekt přetrvává i po ukončení užívání, a to 2-3 měsíce.

W Marťánci Gummy Echin.20mg 50ks
Naše cena:166 Kč
+
-
ks

Marťánci® Gummy s echinaceou jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte.

W Biopron9 PREMIUM 60TOB.
Naše cena:485 Kč
+
-
ks

BIOPRON 9 Premium obsahuje jedinečnou a vyváženou kombinaci 9 probiotických kmenů doplněnou o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS).

W Degasin 280mg tob.32 bls
Naše cena:143 Kč
+
-
ks

Degasin je zdravotnický prostředek, který přináší úlevu při střevních a břišních potížích u osob s gastrointestinálními problémy způsobenými tvorbou plynu: nadýmání, plynatost a břišní tenze.

W Idelyn Urinal Akut tbl.20
Naše cena:371 Kč
+
-
ks

Urinal Akut® obsahuje tři látky: CystiCran®, vysoce koncentrovaný extrakt z kanadských brusinek - klikva velkoplodá; extrakt ze zlatobýlu obecného; vitamin D. Množství extraktu v jedné tabletě odpovídá až 450 000 mg čerstvých plodů kanadských brusinek.

W Zinek Forte 25mg tbl.90
Naše cena:158 Kč
+
-
ks

Zinek je nezbytnou minerální látkou pro celou řadu biologických funkcí a je důležitou složkou mnoha enzymů v lidském těle.

W Biopron Forte tob.60
Naše cena:454 Kč
+
-
ks

BIOPRON Forte obsahuje speciální kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii doplněnou o prebiotické fruktooligosacharidy.

W Uroval MANOSA AKUT tbl.20
Naše cena:345 Kč
+
-
ks

Uroval MANOSA AKUT obsahuje vysokou koncentraci dvou aktivních složek, kvalitního extraktu kanadské brusinky s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC) a monosacharidu D-manosy.

W Biopron Baby+vit.D 10ml
Naše cena:353 Kč
+
-
ks

Biopron Baby Probiotické kapky obsahují probiotické kmeny Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, jejich složení je vhodné pro děti již od narození.

W Jod vytazek z Kelpu tbl.90
Naše cena:166 Kč
+
-
ks

Jód obsažený v tomto výrobku je získáván z kelpu – mořské řasy rostoucí v chladných vodách světových oceánů.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811