White Pearl NanoCare gold zubní pasta 100g

Obrázek White Pearl NanoCare gold zubní pasta 100g

White pearl NanoCare pasta s uhlíkem a zlatem je velmi efektivní v předcházení a pomoci při odstraňování zubního kazu, zánětu dásní a zubního plaku. Celý popis

EAN: 8594069332834
Výrobce: VITALCARE
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Doplňky stravy
Běžná cena: 285 Kč (ušetříte 31 %)
Naše cena: 197 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Jedinečná zubní pasta s obsahem 24 karátového zlata! Pro krásně bílé zuby šetrně a účinně.

Účinné látky:

Aktivní uhlík je silně absorbční látka, která na sebe natáhne všechny nečistoty a absorbuje částečky zabarvení, zuby šetrně bělí. 24 karátové koloidní zlato je používáno v alternativní medicíně k ošetření zápachu z úst, při podráždění dásní, při aftech v dutině ústní a dalších problémech.

Extrakt zeleného čaje a propolis byl předmětem nedávného výzkumu v oboru stomatologie. Bylo totiž objeveno, že nás může propolis aktivně chránit před zubním kazem i před jinými formami ústního onemocnění, díky jeho antimikrobiálním vlastnostem.

Xylitol se využívá v prevenci zubního kazu. Účinek je založen na jeho průniku do bakteriální buňky, která následně degeneruje a hyne. Xylitol uplatňuje i snížením tvorby zubního povlaku. Tam, kde již došlo k odvápnění skloviny se xylitol podílí na procesech vedoucích k její remineralizaci.

Vlastnosti: obsahuje nanočástice 24 karátového zlata, aktivní uhlí z kokosu, extrakt zeleného čaje, propolis a xylitol, má antibakteriální prvek pro dásně bez zánětů a parodontozy, bělící, chrání před kazem, podporuje celkové zdraví dutiny ústní.

Její složení je čistě přírodní, bez parabenů a barviv.

 

 Použití:  Používejte 2x denně nebo dle potřeby. Zubní pasta je určená na každodenní použití. Není určená pro děti.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811