YARILO einstein 2 30 tobolek

Obrázek YARILO einstein 2 30 tobolek

První těhotenský multivitamin se 100 % folátu v aktivní formě a DHA. Jen jedna tobolka denně. Yarilo® einstein 2 obsahuje 600 µg plně biologicky aktivního folátu nejnovější generace. Celý popis

EAN: 8594064110048
Výrobce: AXONIA
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Doplňky stravy
Běžná cena: 559 Kč (ušetříte 17 %)
Naše cena: 465 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Yarilo® einstein 2 obsahuje 600 µg plně biologicky aktivního folátu nejnovější generace. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je okamžitě účinný a nemusí se metabolizovat pomocí enzymu MTHFR. Při užívání 100 % čistého aktivního folátu se v organizmu neobjevuje nemetabolizovaná kyselina listová (UMFA – unmetabolised folic acid).Folát se podílí na dělení buněk a podporuje také růst zárodečných tkání v těhotenství. Jedna tobolka Yarilo® einstein 2 obsahuje 200 mg omega-3 DHA (kyselina dokosahexaenová). Jelikož je DHA získaná z řas, nemá pachuť typickou pro rybí tuk. Podávání DHA během těhotenství a kojení podporuje správnou hladinu DHA matky a v jejím mateřském mléce. DHA přijímaná matkou podporuje normální vývoj mozku a očí plodu i kojence. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 200 mg DHA denně nad rámec doporučené denní dávky omega-3 mastných kyselin pro dospělé (250 mg DHA a EPA).

●  Jód, riboflavin, thiamin, niacin, biotin a vitamíny B6, B12 a C podporují normální činnost nervové soustavy.

●  Thiamin, niacin, biotin, vitamíny B6, B12 a C přispívají k normální psychické činnosti. Jód a železo podporují normální rozpoznávací funkce.

●  Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti.

●  Železo a vitamíny B6 a B12 podporují normální tvorbu červených krvinek. Železo podporuje tvorbu hemoglobinu a normální přenos kyslíku v těle. K normální krvetvorbě přispívá i folát.

●  Riboflavin přispívá k normálnímu metabolizmu železa a udržení normálních červených krvinek.

●  Vitamín C podporuje vstřebávání železa.

●  Folát, železo, zinek a vitamíny D a B12 se podílí na procesu dělení buněk. Zinek podporuje rovněž normální syntézu DNA a bílkovin.

●  Vitamín D podporuje normální vstřebávání/využití vápníku a fosforu a je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

●  Zinek podporuje udržení normálního stavu zraku a kostí.

●  Jód podporuje normální růst dětí a podporuje normální tvorbu hormonů štítné žlázy.

●  Selen a jód podporují normální činnost štítné žlázy.

●  Železo přispívá k normálnímu kognitivnímu rozvoji dětí.

Yarilo® einstein 2 obsahuje také inositol, který je součástí mateřského mléka. Mimořádnou péči jsme věnovali zejména zvláštním výživovým potřebám těhotných a kojících žen. Yarilo® einstein 2 proto neobsahuje žádná přidaná barviva, glukózu, sacharózu ani umělá sladidla.

Neobsahuje laktózu, ani lepek.

V případě potřeby doplnění hořčíku doporučujemezajistit si Yarilo® Mg – Magnézium pro ženyTM.

Způsob podání (návod k použití):

Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

 

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe ráno jednu hodinu po jídle po celou dobu druhého a třetího trimestru těhotenství a po celé období kojení.

 

Složení:

DHA (olej z mikrořas Schizochytrium sp. (prášek)); vitamín C (kyselina L-askorbová); jedlá želatina; fumarát železnatý; vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát); plnidlo: fosforečnan vápenatý; vitamín B3 - niacin (nikotinamid); protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; oxid zinečnatý; myo-inositol; kvasnice obohacené selenem; vitamín B5 (D-pantothenan vápenatý); vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B12 (kyanokobalamin); vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid); vitamín B2 (riboflavin); vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid); aktivní folát Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové); jodid draselný; vitamín H (D-biotin).

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811