YARILO einstein 1 30 tobolek

Obrázek YARILO einstein 1 30 tobolek

YARILO...aby se miminku dařilo! YARILO einstein 1 obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky pro období celého těhotenství a kojení a pro plánování těhotenství. Obsahuje folát 4. generace Quatrefolic, kys. listovou, omega-3 DHA, jód a železo. Celý popis

EAN: 8594064110031
Výrobce: AXONIA
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Doplňky stravy
Běžná cena: 524 Kč (ušetříte 5 %)
Naše cena: 499 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Yarilo® einstein 1 obsahuje 800 µg plně biologicky aktivního folátu nejnovější generace. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je okamžitě účinný a nemusí se metabolizovat pomocí enzymu MTHFR. Při užívání 100 % čistého aktivního folátu se v organizmu neobjevuje nemetabolizovaná kyselina listová (UMFA – unmetabolised folic acid).Doplňkový příjem folátu zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. Folát se podílí na dělení buněk a podporuje také růst zárodečných tkání v těhotenství.

●  Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů a k normální funkci svalů. Přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání.

●  Jód, měď, hořčík, riboflavin, thiamin, niacin, biotin a vitamíny B6, B12 a C podporují normální činnost nervové soustavy.

●  Thiamin, niacin, biotin, vitamíny B6, B12 a C přispívají k normální psychické činnosti.

●  Jód a železo podporují normální rozpoznávací funkce.

●  Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti.

●  Zinek podporuje normální plodnost a reprodukci.

●  Železo a vitamíny B6 a B12 podporují normální tvorbu červených krvinek. Železo podporuje tvorbu hemoglobinu a normální přenos kyslíku v těle. K normální krvetvorbě přispívá i folát.

●  Měď přispívá k normálnímu přenosu železa v těle.

●  Riboflavin přispívá k normálnímu metabolizmu železa a udržení normálních červených krvinek.

●  Vitamín C podporuje vstřebávání železa.

Folát, hořčík, železo, zinek a vitamíny D a B12 se podílí na procesu dělení buněk. Hořčík a zinek podporují normální tvorbu bílkovin, zinek rovněž normální syntézu DNA. Vitamín D podporuje normální vstřebávání/využití vápníku a fosforu a je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání. Zinek podporuje udržení normálního stavu zraku a kostí. Jód podporuje normální růst dětí a podporuje normální tvorbu hormonů štítné žlázy. Selen a jód podporují normální činnost štítné žlázy. Železo přispívá k normálnímu kognitivnímu rozvoji dětí. Mimořádnou péči jsme věnovali zejména zvláštním výživovým potřebám žen v reprodukčním věku a těhotných žen. Yarilo® einstein 1 proto neobsahuje žádná přidaná barviva, glukózu, sacharózu ani umělá sladidla.

Neobsahuje laktózu, ani lepek.

Nezapomeňte si včas zajistit Yarilo® einstein 2 speciálně vyvinutý pro další dva semestry těhotenství a období kojení.

Obsahuje také 100 % folátu v aktivní formě a navíc omega-3 (DHA). A opět v jedné tobolce.

Způsob podání (návod k použití):

Nejméně jeden měsíc před plánovaným otěhotněním a dále po celou dobu prvního trimestru těhotenství.

 

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku jednou denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

 

Složení:

Oxid hořečnatý; vitamín C (kyselina L-askorbová); jedlá želatina; plnidlo: fosforečnan vápenatý; kvasnice obohacené selenem; vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát); fumarát železnatý; vitamín B3 - niacin (nikotinamid); protispékavé látky: oxid křemičitý, horečnaté soli mastných kyselín; glukonan manganatý; oxid zinečnatý; glukonan měďnatý; vitamín B5 (D-pantothenan vápenatý); vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B12 (kyanokobalamin); aktivní folát Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové); vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid); vitamín B2 (riboflavin); vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid); jodid draselný; vitamín H (D-biotin).

 

Upozornění a varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou výrobku. Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811