Zažívací obtíže

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Panzynorm Forte N por.tbl.flm.10
Naše cena:41 Kč
Běžná cena:42 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Panzynorm forte N obsahuje základní trávicí enzymy (lipázu, amylázu, proteázu) a napomáhá zlepšení i zrychlení zažívání stravy bohaté na tuky a bílkoviny, zabraňuje trávicím poruchám i nepříjemným pocitům. Čtěte pozorně příbalový leták.

Lacidofil cps.45
Naše cena:150 Kč
Běžná cena:155 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek se užívá pro předcházení i léčení průjmových onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.

Pancreolan forte por.tbl.ent.60x220mg
Naše cena:175 Kč
Běžná cena:197 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Pancreolan Forte obsahuje trávicí enzymy, jejichž tvorba a uvolňování vázne v důsledku onemocnění slinivky břišní. Štěpí tuky, cukry a bílkoviny v přijaté potravě a tím zlepšuje trávení. Čtěte pozorně příbalový leták.

Pangrol 20000 tbl.obd.50
Naše cena:219 Kč
+
-
ks

Přípravek se užívá u chorob slinivky břišní při poruchách její zevní sekrece, po operacích žaludku a tenkého střeva a při poruchách vylučování žlučí. Podáváním Pangrolu se může zlepšit i snášenlivost těžko stravitelných, tučných a neobvyklých jídel.

Espumisan kapky 100mg/ml gtt.eml.1x30ml
Naše cena:129 Kč
Běžná cena:134 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Espumisan je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Espumisan cps.100x40mg-blistr
Naše cena:147 Kč
Běžná cena:154 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Espumisan je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

TOPVET Rakytníkový sirup z čerstvé šťávy 620g
Naše cena:148 Kč
Běžná cena:168 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Rakytníkový sirup z čerstvé šťávy 620g - Pomáhá chránit před oxidačním stresem, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Podporuje normální funkci imunitního, kardiovaskulárního a trávicího systému. Navozuje stav klidu, snižuje úzkost.

Imodium por.cps.dur.20x2mg
Naše cena:145 Kč
Běžná cena:187 Kč
Ušetříte:22 %
+
-
ks

Přípravek je určen k symptomatické léčbě akutního a chronického průjmu. U pacientů s ileostomií jej lze použít k redukci počtu stolic, objemu stolice a úpravě její hustoty. Čtěte pozorně příbalový leták.

Carbosorb tbl.20x320mg-blistr
Naše cena:54 Kč
Běžná cena:59 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Přípravek pohlcuje plyny a toxické látky ze zažívacího ústrojí a chrání sliznice zažívacího ústrojí před dráždivými účinky potravy a před průjmy. Čtěte pozorně příbalový leták.

TOPVET Rakytník tinktura - kapky 50ml
Naše cena:58 Kč
Běžná cena:66 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Rakytník tinktura - kapky 50ml

TOPVET Karmelitské kapky 50ml
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:72 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Karmelitské kapky 50ml - Tato bylinná kompozice je vhodný podpůrný prostředek při pocitech těžkosti po jídle. Chrání před oxidativním stresem. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Espumisan cps.50x40mg-blistr
Naše cena:82 Kč
Běžná cena:85 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Espumisan je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost. Espumisan může být užíván dlouhodobě, nemá vliv na trávení, i bez zapití se snadně polyká a je bezpečný i pro těhotné ženy a kojící matky. Čtěte pozorně

Meteospasmyl por.cps.mol.20x60mg
Naše cena:133 Kč
+
-
ks

Meteospasmyl je kombinovaný přípravek obsahující alverin citrát, látku tlumící bolestivé stahy střeva a simetikon, který působí proti nadýmání a plynatosti. Čtěte pozorně příbalový leták.

Smecta plv.por.1x10 sáčků (BFN)
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Přípravek se používá k léčbě akutního a chronického průjmu a léčbě bolestivých příznaků spojených s onemocněním jícnu, žaludku, dvanáctníku a střeva. Čtěte pozorně příbalový leták.

TOPVET Rakytníkový bylinný olej forte 100 ml
Naše cena:94 Kč
Běžná cena:107 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Látky z rakytníku mají výrazné regenerační schopnosti. Rakytníkový olej jako doplněk stravy pomáhá při výskytu žaludečních vředů, gastritid. Významně stimuluje imunitní systém. Vykazuje značnou protinádorovou

Zákaznická linka (+420) 778 437 811