Zdravotnická technika

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TONOMETR VEROVAL DUOCONTROL DÁRKOVÉ BALENÍ
Naše cena:2 199 Kč
Běžná cena:2 565 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou M 22-32cm a L 32-42cm + síťový adaptér, připojení USB.

Akce Bestseller
Tonometr dig.OMRON M3 AC+zdroj 4roky zar
Naše cena:1 658 Kč
Běžná cena:1 711 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Tonometr na paži+ ZDROJ (výhodný SET!). Měkká EASY manžeta se snadným utažením (22-42cm), Intellisense technologie, paměť 2x60. Indikátor nepravidelného pulsu/arytmií, kontrola utažení manžety, ikona pro vyhodnocení vysokého tlaku.

Akce Novinka
Tonometr dig.VEROVAL pazni
Naše cena:1 661 Kč
+
-
ks

Pažní tlakoměr Veroval® je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob a je vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje snadné, rychlé a přesné měření systolického a diastolického kr.tlaku a tepové frekvence

Akce zdarma
Veroval® Infračervený dotykový teploměr
Naše cena:817 Kč
Běžná cena:859 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Veroval® Infračervený dotykový teploměr je určený k rychlému a snadnému měření tělesné teploty v uchu nebe na čele. Teplotu měří rychle (v uchu za 1vteřinu, na čele během 3 vteřin) a přesně. Díky tomu je ideální pomocník pro rodiny s dětmi.

zdarma
Tonometr dig.OMRON M6 Comf.AFib 5let zar
Naše cena:2 130 Kč
Běžná cena:2 450 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

Tonometr na paži. INTELLI manžeta (22-42cm). Nově s detekcí síňové fibrilace AFib, jedné z hlavních příčin mozkové mrtvice. Intellisense technologie, paměť 2x100+HOST. Indikátor nepravidelného pulsu/arytmie. OMRON - No.1 značka doporučována kardiology.

Novinka
Tonometr digi.VEROVAL DuoControl M 1ks
Naše cena:2 099 Kč
Běžná cena:2 260 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje bez předcházejícího nastavení rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Veroval TONOMETR Compact s uni.manžetou
Naše cena:1 086 Kč
Běžná cena:1 200 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Tlakoměr Veroval® Compact je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob a je vhodný k použití v domácnostech. Umožňuje snadné, rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

zdarma
Náhr.manžeta Omron Comfort Cuff M6 paže
Naše cena:720 Kč
+
-
ks

Comfort manžeta pro normální a širokou paži, vhodná pouze pro model OMRON M6 COMFORT.

Tonometr digi.VEROVAL DuoControl L 1ks
Naše cena:2 099 Kč
Běžná cena:2 163 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje bez předcházejícího nastavení rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Dárek
Tonometr dig.OMRON M3 Comf.intelli 4roky
Naše cena:1 590 Kč
Běžná cena:1 795 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Tonometr na paži. INTELLI manžeta (22-42cm) - Intellisense technologie odstraňuje chyby při nesprávném umístění manžety proti tepně, paměť 2x60. Indikátor nepravidelného pulsu/arytmií, kontrola utažení manžety, ikona pro vyhodnocení vysokého tlaku.

Novinka
Teploměr lékařský bezrtuťový CELSIUS NEW
Naše cena:119 Kč
Běžná cena:123 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Vynikající lékařský bezrtuťový skleněný teploměr, vyrobený v EU, Německo.

Teploměr digi.OMRON Flex-Temp SMART
Naše cena:204 Kč
Běžná cena:210 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Rychlý digitální teploměr, délka měření 10 sekund, ohebný flexi-hrot pro komfortní, snadné použití, voděodolný. Disponuje pamětí poslední naměřené hodnoty i zvuková signalizací.

Tonometr dig.OMRON M6 Comf.AFib+ZDR.5let
Naše cena:2 350 Kč
Běžná cena:2 490 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Tonometr na paži+ZDROJ (SET). INTELLI manžeta(22-42cm). Nově s detekcí síňové fibrilace AFib, jedné z hl.příčin mozkové mrtvice. Intellisense technologie, paměť 2x100+HOST. Indik.nepravidel. pulsu/arytmie. OMRON - No.1 značka doporučována kardiology.

Teploměr lékař.bezrt.CELSIUS NEW se skle
Naše cena:130 Kč
+
-
ks

Vynikající lékařský bezrtuťový skleněný teploměr se sklepávadlem, vyrobený v EU, Německo. Teploměr CELSIUS NEW je 100% přesný, ekologický a hygienický.

Adapter sit.OMRON HHP pro pazni tlakomer
Naše cena:332 Kč
+
-
ks

Síťový zdroj pro digitální tonometry OMRON na paži. Moderní konstruce, lehký, velmi malé rozměry. Elektronický převod napětí.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811