Zdravotnická technika

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TONOMETR VEROVAL DUOCONTROL DÁRKOVÉ BALENÍ
Naše cena:1 998 Kč
Běžná cena:2 565 Kč
Ušetříte:22 %
+
-
ks

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou M 22-32cm a L 32-42cm + síťový adaptér, připojení USB.

Akce Bestseller
Tonometr digi.VEROVAL DuoControl M 1ks
Naše cena:2 069 Kč
Běžná cena:2 260 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje bez předcházejícího nastavení rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Akce
Veroval TONOMETR Compact s uni.manžetou
Naše cena:1 243 Kč
+
-
ks

Tlakoměr Veroval® Compact je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob a je vhodný k použití v domácnostech. Umožňuje snadné, rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Akce
Tonometr digi.VEROVAL DuoControl L 1ks
Naše cena:2 389 Kč
+
-
ks

Kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje bez předcházejícího nastavení rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Akce
Tonometr dig.OMRON M3 AC+zdroj 5let zaru
Naše cena:1 658 Kč
Běžná cena:1 711 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Tonometr na paži+ ZDROJ (výhodný SET!). Měkká EASY manžeta se snadným utažením (22-42cm), Intellisense technologie, paměť 2x60. Indikátor nepravidelného pulsu/arytmií, kontrola utažení manžety, ikona pro vyhodnocení vysokého tlaku.

Akce Novinka
Tonometr digi. VEROVAL pazni + adapter
Naše cena:1 850 Kč
Běžná cena:2 100 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Pažní tlakoměr Veroval je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Zajistí snadné,rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Akce
Teploměr THERMOVAL Baby bezdot.infračerv
Naše cena:1 128 Kč
Běžná cena:1 235 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Thermoval baby - bezdotykový infračervený teploměr pro kojence a batolata.

Akce Dárek
Veroval Compact+connect zapestni tlakome
Naše cena:1 119 Kč
Běžná cena:1 249 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Veroval Compact+ connect zápěstní, plně automatický tlakoměr se snadným přenosem dat prostřednictvím Bluetooth do aplikace medi.connect. Detekuje arytmie. Vyvinuto v Německo, doporučováno pro domácí a klinické použití. Manžeta pro obvod zápěstí 12,5-21cm

Akce Novinka
Veroval Compact+connect pazni tlakomer
Naše cena:1 540 Kč
Běžná cena:1 627 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Pažní tlakoměr Veroval® Compactě connect je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob a je vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje snadné, rychlé a přesné měření SYS a DIA kr.tlaku a tepové frekvence.

Akce Novinka
Veroval compact+connect pažní tlak.+adap
Naše cena:1 688 Kč
Běžná cena:1 717 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Pažní tlakoměr Veroval® Compact+ connect s adaptérem je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob a je vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Umožňuje snadné, rychlé a přesné měření kr. tlaku a tep. frekvence.

Akce Novinka
Veroval® Infračervený dotykový teploměr
Naše cena:776 Kč
Běžná cena:859 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Veroval® Infračervený dotykový teploměr je určený k rychlému a snadnému měření tělesné teploty v uchu nebe na čele. Teplotu měří rychle (v uchu za 1vteřinu, na čele během 3 vteřin) a přesně. Díky tomu je ideální pomocník pro rodiny s dětmi.

zdarma
Tonometr dig.OMRON M6 Comf.AFib 5let zar
Naše cena:2 345 Kč
Běžná cena:2 450 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Tonometr na paži. INTELLI manžeta (22-42cm). Nově s detekcí síňové fibrilace AFib, jedné z hlavních příčin mozkové mrtvice. Intellisense technologie, paměť 2x100+HOST. Indikátor nepravidelného pulsu/arytmie. OMRON - No.1 značka doporučována kardiology.

Novinka
Tonometr dig.OMRON M3 Comf.intelli 5let
Naše cena:1 755 Kč
Běžná cena:1 795 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Tonometr na paži. INTELLI manžeta (22-42cm) - Intellisense technologie odstraňuje chyby při nesprávném umístění manžety proti tepně, paměť 2x60. Indikátor nepravidelného pulsu/arytmií, kontrola utažení manžety, ikona pro vyhodnocení vysokého tlaku.

Novinka
Teploměr lékařský bezrtuťový CELSIUS NEW
Naše cena:137 Kč
+
-
ks

Vynikající lékařský bezrtuťový skleněný teploměr, vyrobený v EU, Německo.

Teploměr digi.OMRON Flex-Temp SMART
Naše cena:196 Kč
+
-
ks

Rychlý digitální teploměr, délka měření 10 sekund, ohebný flexi-hrot pro komfortní, snadné použití, voděodolný. Disponuje pamětí poslední naměřené hodnoty i zvuková signalizací.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811