Žilní nedostatečnost, pocit těžkých nohou

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Diovarix Plus 60 tablet
Naše cena:189 Kč
Běžná cena:210 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Doplněk stravy plus obsahuje jedinečnou kombinaci 4 složek. Diohespan plus obsahuje jedinečnou kombinaci 4 složek.

Akce
Diovarix micro 60 tablet
Naše cena:164 Kč
Běžná cena:192 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Diovarix micro je doplněk stravy vhodný při žilních potížích a hemoroidech. DIOHES micro obsahuje Diosmin a Hesperidin, které napomáhají posilování žilních stěn.

Akce
Vitaleg relax.masáž.gel na nohy 120ml
Naše cena:165 Kč
Běžná cena:224 Kč
Ušetříte:26 %
+
-
ks

Vitaleg relaxační masážní gel na nohy v praktické tubě se speciálním masážním aplikátorem, který umocňuje relaxační účinek jednotlivých složek, díky nimž zmírňuje pocit těžkých a unavených nohou.

Akce Novinka
Ginkgo Biloba 40mg tbl.90+90 Bio-Pharma
Naše cena:137 Kč
+
-
ks

Potravinový doplněk - přírodní produkt. Ginkgo pomáhá zvyšovat prokrvení mozku, dolních končetin a ostatních částí těla. Přípravek pozitivně působí při poruchách paměti.

Heparoid Leciva drm.crm.1x30g
Naše cena:104 Kč
+
-
ks

Přípravek zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě. Čtěte pozorně příbalový leták.

Mobivenal micro tbl.100+20
Naše cena:350 Kč
Běžná cena:373 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Doplněk stravy obsahuje 450mg diosmin + 50mg hesperidin + 30mg aescin (mikronizovaná forma), potahované tablety.

TOPVET Kaštanový bylinný olej 100ml
Naše cena:86 Kč
Běžná cena:98 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Kaštan se používá jako tradiční účinná látka v nejrůznějších přípravcích na kůži u osob s křečovými žilami, na hemoroidy a při syndromu těžkých nohou.

GREEN IDEA Pupečníkovec asijský
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:98 Kč
Ušetříte:27 %
+
-
ks

Pupečník - Gotu-kola je ceněný pro podporu normální činnosti cévní soustavy a na těžké nohy. Pro normální trávení, činnost kardiovaskulárního systému, funkce dýchacího systému a pohlavní ženské zdraví. Stimuluje přirozenou obranyschopnost. Pro duševní zdr

Ginkgo Biloba 40mg tbl.30+30 Bio-pharma
Naše cena:62 Kč
+
-
ks

Potravinový doplněk - přírodní produkt. Ginkgo pomáhá zvyšovat prokrvení mozku, dolních končetin a ostatních částí těla. Přípravek pozitivně působí při poruchách paměti.

MAXIS NEW RELAX 140 DEN AD vel.XL světlá
Naše cena:237 Kč
+
-
ks

Podpůrné lýtkové punčochy I. kompresivní třídy pro ženy s počínajícími příznaky žilního onemocnění s tendencí k občasným otokům (např. před menstruací, při delším sezení a stání).

Lioton 100 000 gel 1x50g
Naše cena:211 Kč
Běžná cena:223 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Lioton je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Dr.Popov Kapky bylinné Odvodnění 50ml
Naše cena:100 Kč
+
-
ks

Bylinné kapky Odvodnění obsahují byliny pro normální funkci močových cest, vylučování vody z organismu a zmírnění pocitu těžkých nohou: jalovec, ibišek, vřes, gotu kola a tužebník.

Cannaderm Venosil gel na žíly 100ml
Naše cena:211 Kč
+
-
ks

Pro komplexní ošetřování dolních končetin s projevy syndromu těžkých nebo bolavých nohou, křečových žil (varixů), metliček (flebektázií) a otoků.

Maxis NEW RELAX 70 DEN AG kraj.vel.M svě
Naše cena:267 Kč
+
-
ks

New Relax 70 DEN AD jsou zdravotní podpůrné stehenní punčochy pro ženy s počínajícími příznaky žilního onemocnění s tendencí k občasným otokům (např. před menstruací, při delším sezení a stání). Kompresní třída 15 - 18 mm Hg.

HBF Mast řepíková 50ml
Naše cena:70 Kč
Běžná cena:72 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Vysoce účinná emulzní, bylinná mast, využívající hojivého a zklidňujícího účinku řepíkového výtažku, zejména na bércové vředy a hemoroidy.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811