HERBATA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
HERBATA Kořen pampelišky bal.50g
Naše cena:43 Kč
+
-
ks

Herbata kořen pampelišky je vhodný k použití při revmatismu, poruchách trávení, při zvýšené hladině cholesterolu a při zánětech žlučníku.

HERBATA Květ podbělu bal.50g
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:74 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Podbělové listí, samotné nebo ve směsích se používá v nálevu, samotný nebo v prsních čajových směsích. Podběl povzbuzuje organismus a zlepšuje chuť k jídlu.

HERBATA Květ slezu bal.50g
Naše cena:57 Kč
Běžná cena:59 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Sléz maurský květ má protizánětlivý účinek. Používá se proti suchému kašli i zahlenění (i u dětí). Dále se používá při potížích žaludku, žlučníku a střev.

HERBATA Kořen lopuchu bal.50g
Naše cena:35 Kč
Běžná cena:36 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Lopuch je vhodný k použití při poruchách trávení, nebo jako podpůrné léčivo při katarech žaludku a vředové chorobě. Vyznačuje se močopudnými a potopudnými účinky.

HERBATA Květ divizny bal.50g
Naše cena:61 Kč
+
-
ks

Herbata květ divizny velkokvěté se užívá vnitřně v nálevu velmi účinně podporuje vykašlávání hlenu, tlumí křeče průdušek a tak se používá hlavně při onemocněních horních cest dýchacích jako expektorans (látka podporující vykašlávání) a při astmatu.

HERBATA Plod fenyklu bal.100g
Naše cena:37 Kč
Běžná cena:38 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Fenykl uvolňuje křeče hladkého svalstva, odstraňuje nadýmání, působí dezinfekčně a uvolňuje ze zanícení horních cest dýchacích hleny.

HERBATA List medvědice bal.50g
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Medvědice lékařská působí výrazně dezinfekčně na močové ústrojí, je proto součástí urologických čajů a přípravků pro léčení zánětů močových cest, ledvinových pánviček, močového měchýře apod.

HERBATA Květ černého bezu bal.50g
Naše cena:48 Kč
Běžná cena:49 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Květ černého bezu je potopudný i močopudný a příznivě ovlivňuje cévní stěny. Nálev se používá vnitřně při nachlazení a při horečnatých onemocněních dýchacích cest, k tišení křečí trávícího traktu a při nadýmání.

HERBATA Nať rozrazilu bal.50g
Naše cena:34 Kč
Běžná cena:35 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Rozrazil se používá ve formě nálevu především na snižování cholesterolu. Léčebná kůra trvá dva měsíce a pije se při ní dvakrát denně jeden šálek.

HERBATA Nať kokošky bal.50g
Naše cena:31 Kč
Běžná cena:32 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Herbata nať kokošky je vhodná k použítí při léčbě gynekologických obtíží a při zánětech močového měchýře. Navíc účinně zastavuje vnější i vnitřní krvácení, ale má i celou řadu dalších účinků.

HERBATA Kořen pampelišky s natí bal.50g
Naše cena:40 Kč
+
-
ks

Herbata kořen pampelišky s natí je vhodný k použití při revmatismu, poruchách trávení, při zvýšené hladině cholesterolu a při zánětech žlučníku.

HERBATA Nať truskavce bal.50g
Naše cena:31 Kč
Běžná cena:32 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Truskavec se používá jako močopudný prostředek při chronických zánětlivých onemocněních močových cest, při nedostatečném vylučování odpadních látek, při poruchách látkové výměny, zvýšené tvorbě kyseliny močové a při revmatických chorobách.

HERBATA Heřmánek 50g květ na čaj
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Heřmánek má hojivý a regenerační účinek. Navíc má nesmírně uklidňující účinky. Působí protizánětlivě a dezinfekčně, uvolňuje křeče a zvyšuje pocení. Přináší úlevu při léčení aftů na sliznici dutiny ústní.

HERBATA Kořen pýru bal.50g
Naše cena:37 Kč
Běžná cena:38 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Herbata kořen pýru pročišťuje organismus, působí močopudně, projímavě, podporuje trávení, pokrývá nemocné sliznice léčivým slizem, celkově posiluje organismus, mírní projevy lupenky, příznivě ovlivňuje lehčí formy cukrovky a kožní choroby.

HERBATA Květ prvosenky bal.50g
Naše cena:59 Kč
Běžná cena:61 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Dobrou vlastností prvosenky jsou uklidňující účinky, proto se používá při neuróze, stresu, nespavosti, působí jako mírné srdeční tonikum.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811