DR POPOV

Nejprodávanější výrobky
Řazení
DR.POPOV Tea Tree oil 11ml
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Olej z čajovníku australského (Tea Tree Oil) - 100% čistý olej. Při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

RYOR Čaj Lymfodren 50g
Naše cena:54 Kč
Běžná cena:55 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Čaj Lymfodren obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému. Obsažený růžový ibišek podporuje činnost ledvin a odvodňuje organizmus, pampeliška a pýr přispívají ke správnému trávení,měsíček chrání buňky a tkáně před oxidativními vlivy.

DR.POPOV Čaj byl.redukč.Otylka 20x1.5g
Naše cena:33 Kč
+
-
ks

Otylka®. Bylinný čaj při nadváze. 30 g – 20 nálevových sáčků. Doplněk stravy. Pro kontrolu hmotnosti.

DR.POPOV Psyllium indická vláknina 500g
Naše cena:216 Kč
Běžná cena:221 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Díky ekonomickému balení může Psyllium Dr. Popova vyzkoušet celá rodina. Výrobek je doplňkem stravy.

DR.POPOV Aloe Vera gel 500ml potr.dopl.
Naše cena:229 Kč
+
-
ks

Aloe Vera gel má výborné detoxikační a čistící účinky na organismus. Podpoří správnou funkci střev i vaše zdravé trávení. Aloe Vera gel vám nabízíme ve vysoké kvalitě. Aloe Vera gel je doplněk stravy.

DR.POPOV Čaj Pražené maté 100g MEKKA
Naše cena:54 Kč
Běžná cena:56 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Povzbuzující národní nápoj Jižní Ameriky. Sypaný čaj vhodný při snižování hmotnosti. Maté je prastará jihoamerická "čarodějná" bylina, v Jižní Americe stejně proslulá jako na Východě zelený čaj nebo mandragora.

DR.POPOV Caj Odkysel.a imunita 20x1,5g
Naše cena:33 Kč
+
-
ks

Bylinný čaj Odkyselení + imunita. Bylinný čaj s vilcacorou. 30 g - 20 nálevových sáčků. Doplněk stravy.

DR.POPOV Tea Tree oil 25ml
Naše cena:181 Kč
+
-
ks

Má vynikající dezinfekční, hojivé a antiseptické účinky. Uplatňuje se v kosmetických i léčivých přípravcích. Neředěný je vhodný k ošetření pokožky při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

DR.POPOV Čaj Červené Lapacho 120g
Naše cena:73 Kč
Běžná cena:74 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Lapacho je vnitřní kůra stromu lapacho (Tabebuia cortex), který roste v Jižní Americe. Odtud také pochází název Inka Tee, protože lapacho je tradičně používáno indiány v Mexiku a Peru. Doplněk stravy.

DR.POPOV Čaj Akné 50g MEKKA
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:40 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Akné tea. Bylinný sypaný čaj. Doplněk stravy. Problematická pokožka úzce souvisí mimo jiné i s nutností pročištění organizmu.

RYOR Lymfodren bylinný čaj 20x1.5g
Naše cena:55 Kč
+
-
ks

Čaj Lymfodren obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému. Obsažený růžový ibišek podporuje činnost ledvin a odvodňuje organizmus, pampeliška a pýr přispívají ke správnému trávení, měsíček chrání buňky a tkáně před oxidativními vlivy.

DR.POPOV Čaj Re-Dna n.s.20x1.5g
Naše cena:33 Kč
+
-
ks

RE-DNA TEA - bylinný čaj při revmatizmu a dně. Obsahuje ibišek, černý rybíz a břízu, které udržují normální činnost močových cest a odvod tekutin z organizmu (odstranění přebytku kyseliny močové). Tužebník a černý rybíz podporují normální stav kloubů.

DR.POPOV Psyllicol PLUS s probio.100g
Naše cena:117 Kč
+
-
ks

Psyllicol® PLUS je rozpustná vláknina Psyllium Dr. Popova obohacená o unikátní probiotické kvasinky. Psyllium Dr. Popova podporuje správné a snadné vyprazdňování, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu. Doplněk stravy.

DR.POPOV Čaj Klimak tea 50g MEKKA
Naše cena:39 Kč
Běžná cena:40 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Čaj Klimak, 50 g. Ženský čaj při klimakteriu, sypaný. Meduňka nať, kopřiva nať, chmel šištice, fenykl plod, třezalka nať.

DR.POPOV Kapky Lichořeřišnice větší 50ml
Naše cena:55 Kč
+
-
ks

Lichořeřišnice větší udržuje normální močové cesty a močový měchýř. Originální bylinné kapky, doplněk stravy.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811