CutisHelp Cannabiox E aktivní krém 50ml

Obrázek CutisHelp Cannabiox E aktivní krém 50ml

CutisHelp CANNABIOX -E je aktivní lipofilní krém pro lokální ošetření kůže při akutně i chronicky zhoršeném stádiu ekzému a kožní alergie nejen v oblasti obličeje i po celém těle. Celý popis

EAN: 8595218200806
Naše cena: 215 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Aktivní lipofilni krém napomáhá k odstranění nežádoucích projevů a obnově zdravého vzhledu kůže, zároveň ji výrazně zvláčňuje a dodávájí prostřednictvím extrahovaného konopného oleje důležité výživné látky. Je účinnou prevencí proti vzniku akutních stavů zánětů kůže. Zabraňuje též vzniku nežádoucích infekci pň rozškrábání postižených míst.

Přípravek nanášejte na postižená místa alespoň třikrát denně.

První viditelné výsledky se při správné aplikaci dostavuji obvykle během 3-7 dni. I po vymizeni kožních projevů aplikujte aktivní krém nadále alespoň jedenkrát denně po dobu 2-3 týdnů.

Použití na podrážděnou kůži, která je zarudnutá, zanícená, mokvavá a svědivá, na kožni alergie a dermatitidy různého druhu.

Přípravek nemá žádná časová ani věková omezení; je možno jej aplikovat i v případě dětí, těhotných a kojících žen.

Dlouhodobější pravidelná aplikace přípravku výrazně omezuje projevy chronických ekzematických onemocnění a napomáhá udržovat pokožku v bezproblémovém stádiu. Na ošetřených místech může v individuálních případech vlivem pronikání bioaktivních látek konopného oleje a souvisejícího intenzivnějšího prokrvení zpočátku ojediněle nastat přirozené dočasné zčervenání a svědění kůže; nejedná se o nežádoucí reakci; po několika aplikacích přirozeně odezní.

V případě nestandardních projevů nebo přetrváváni uvedené reakce doporučujeme obrátit se na ošetřujícího lékaře; zároveň doporučujeme bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s dalším kosmetickým nebo léčebným prostředkem, a to zejména na bázi kortikosteroidů.

Vlivem konkrétní odrůdy konopného semene se jednotlivé šarže masti mohou lišit zbarvením vzhledem k přirozeným vlastnostem extrahovaného konopného oleje. Složení všech produktů CutisHelp odpovídá farmaceutickým zvyklostem; přípravky jsou nezávisle testovány Státním zdravotním ústavem v Praze a neobsahují žádné nepřirozené konzervační látky (např. parabeny).

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811