Aquaint dezinfekční voda 50ml

Obrázek Aquaint dezinfekční voda 50ml

Aquaint 100% přirozená dezinfekční voda nejen na ruce, pokožku, ústa dětí i dospělých, ale i na povrchy, která dokáže za pár sekund zabít 99,9 % všech bakterií. Bez obsahu alkoholu, konzervantů, parabenů a ftalátů. Ideální pro citlivou pokožku. Celý popis

EAN: 5060284980004
Výrobce: OPUS
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 90 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Aquaint je jedinečný dezinfekční výrobek, který můžete bezpečně použít na pokožku (od narození), na pevné povrchy, které přicházejí do kontaktu s dětmi anebo s dětskými ústy jako jsou například hračky, povrchy v dětském pokoji. Je ideální na dezinfekci dudlíků, kousátek a pomůcek ke krmení na cestách.

Neobsahuje alkohol, vůně, konzervanty, škodlivé chemikálie jako triclosan nebo benzalkonium chlorid (BAC), trietanolamín, parabeny, ftaláty, SLS (sodium lauryl sulfát).

Nevysušuje ani nedráždi pokožku. Není potřeba oplachovat. Jemná, účinná a velmi bezpečná. Bezpečná i při požití. Má mnohostranné využití v domácnosti, venku a při cestování. Nevysušuje a nedráždí pokožku.

Fakta:
Aquaint je revoluční 100% PŘIROZENÁ dezinfekční voda, která dokáže za pár sekund zabít 99,9 % všech bakterií. Voda dává základ pro vysoce efektivní čištění. Její jedinou další složkouje PŘIROZENÁ KYSELINA (kyselina chlorná), kterou tvoři lidské tělo pro boj s bakteriemi a mikroby. Tak Aquaint získává své antibakteriální vlastnosti. Allergy UK schválila Aquaint jako Allergy Friendly Product (Výrobek přátelský alergiím). Dermatologicky a klinicky testováno. Není nutné oplachovat. Bezpečné při požití.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811