AVENT Dudlík NATURAL var.průtok 2ks

Obrázek AVENT Dudlík NATURAL var.průtok 2ks

Novorozenecký dudlík AVENT NATURAL s variabilním průtokem je určen pro děti od 3 měsíců. Průtok dudlíku se reguluje natočením lahvičky v ústech. Celý popis

EAN: 8710103591252
Výrobce: PHILIPS AVENT
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 168 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

 • novorozenecký dudlík AVENT NATURAL s variabilním průtokem je určen pro děti od 3 měsíců
 • průtok dudlíku se reguluje natočením lahvičky v ústech
 • přirozený tvar prsu zajišťuje přirozené přisátí dítěte
 • bez obsahu BPA

Použití

 • inovovaný dudlík AVENT má díky svému tvaru prsu nejblíže k přirozenému kojení
 • poskytuje miminku pohodlné a velmi uspokojivé krmení
 • jedinečný komfortní design okvětního plátku zaručuje extrémní měkkost a pružnost dudlíku
 • široký tvar nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.
 • dudlík má inovovaný anti-kolikový systém s pokrokovým dvojím ventilem, kdy vzduch proudí do lahvičky během krmení a zamezuje tak vzniku vakua v lahvičce. Dítě tak může pít souvisle jako při kojeni bez polykání vzduchu.
 • klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.
 • dudlík je kompatibilní s lahvičkami AVENT Natural
 • dudlík je určen pro děti od 3 m+


Dávkování

dle individuální potřeby

Kontraindikace a vedlejší příznaky nejsou známy.

 

Fakta

Klinické studie prokazují, že láhve AVENT značně snižují koliku a neklidné a podrážděné chování. Jedinečný pružný okraj dudlíku umožňuje pří krmení proudění vzduchu do láhve, a to předchází vytváření vakua v láhvi. Dítě si samo kontroluje tok mléka stejně jako u kojení. Poslouchejte jemný, šumivý zvuk a sledujte vzduchové bubliny praskající na hladině mléka. To jsou důkazy toho, že vzduch proudí do lahvičky a nikoliv do bříška vašeho dítěte. Děti ve věku 2 týdnů krmené pomocí láhve AVENT vykazovaly méně neklidného a podrážděného chování oproti dětem krmeným z jiné láhve. Děti ve věku 2 týdnů krmené pomocí láhve AVENT vykazovaly méně koliky oproti dětem krmeným z jiné láhve.


Poznámka

Každá maminka chce dát svému dítěti do začátku života to nejlepší ať už kojením, krmením z láhve nebo kombinací obou těchto způsobů. AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší a plynulý přechod od kojení ke krmení kojeneckou lahví, od mateřského mléka k další stravě. AVENT vám toto umožňuje třemi klíčovými produkty - AVENT osávačkou, lahvemi AVENT a systémem AVENT VIA. To vše dohromady vám dává možnost volby a přizpůsobení podle vašich potřeb.


Údaje o firmě

www.agssport.cz 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811