LANSINOH Sáčky na uskladnění 25ks

Obrázek LANSINOH Sáčky na uskladnění 25ks

Lansinoh sáčky na uskladnění mateřského mléka byly vyrobeny speciálně pro mrazničky, ale mohou se používat i na uskladnění mateřského mléka v chladničce. Sáčky neobsahují změkčovadla a látky škodlivé pro dítě. Celý popis

EAN: 5060062994353
Naše cena: 272 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika

  • pro uskladnění mateřského mléka
  • speciálně do mrazničky, mohou se ale používat i na uskladnění mateřského mléka v chladničce
  • sáčky neobsahují změkčovadla ani jiné škodlivé látky

Použití

Odtrhněte bezpečnostní uzávěr v horní části sáčku a jemně zatáhněte dvojité těsnicí zipy od sebe. Nalijte mateřské mléko do sáčku a udělejte si poznámku o objemu. Před zamražením je třeba odstranit ze sáčku co nejvíce vzduchu. Utěsněte sáček stiskem dvojího zipu (opakujte pro zajištění bezpečného utěsnění). Poznamenejte si objem a datum na štítek. Sáčky mohou být uloženy ve svislé i vodorovné poloze v chladničce i mrazničce (snadněji se rozmrazují, pokud jsou uloženy ve vodorovné poloze).

Fakta
Mléko, které odsajete pro své dítě, je vzácná tekutina. Spojuje v sobě nejlepší možnou výživu s vitamíny, bílkovinami a imunologickými přípravky, které pomáhají při dětském růstu a vývoji a chrání je před infekci. Budete se chtít o něj dobře postarat, a proto je velmi důležité, jak je uskladnit. Lansinoh sáčky na uskladnění mateřského mléka jsou vyrobeny bez použití změkčovadel a tak látky, které by mohly být škodlivé pro vaše dítě, nebudou vnikat do vašeho mateřského mléka.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811