Tonometr OMRON M6 Comfort s Intelli manžetou

Obrázek Tonometr OMRON M6 Comfort s Intelli manžetou
Akce Dárek

Tonometr na paži + ZDROJ (výhodný SET!). Celý popis

EAN: 8595145006427
Výrobce: OMRON
Dostupnost: Skladem
Poznámka:

Zdroj + rozšířená záruka na 5 let ZDARMA!

Běžná cena: 2 053 Kč (ušetříte 16 %)
Naše cena: 1 730 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • tonometr na paži + ZDROJ (výhodný SET!)
  • NOVĚ - barevný indikátor hypertenze
  • NOVĚ - vytvarovaná INTELLI manžeta (22 - 42 cm)
  • Intellisense technologie odstraňuje chyby při nesprávném umístění manžety proti tepně
  • paměť 2 x 100
  • indikátor nepravidelného pulsu / arytmií


Užití:

OMRON M6 COMFORT S INTELLI MANŽETOU, tonometr nové generace! Prodloužená záruka 5let! NOVĚ - LED barevný indikátor správného utažení manžety. Přesné klinicky ověřené měření. OMRON je velmi oblíbený u lékařů, vhodný pro profesionální i individuální použití. Technologie hákování pomocí nejnovější technologie Intellisense, která šetří manžetu, zajišťuje rychlé a velmi přesné měření NOVĚ - vytvarovaná INTELLI manžeta (22 - 42 cm) odstraňuje chyby při nesprávném umístění manžety proti tepně. NOVĚ - Barevný indikátor hypertenze pro snadné vyhodnocení výsledků měření. Dělená paměť pro 2 uživatele (2 x 100 hodnot) + režim HOST. Omron jako jeden z mála výrobců tonometrů na trhu skutečně indikuje arytmii (nepravidlený puls) - během měření. Balení obsahuje: přístroj - hlavní jednotku, Intelli-manžetu (22 - 42 cm), baterie, síťový zdroj NAVÍC, CZ návod a cestovní pouzdro.
Další vlastnosti přístroje: indikátor ranní hypertenze, průměrné hodnoty z uložených měření, kontrola utažení manžety na displeji, vyhodnocení nevhodného pohybu při měření. lndikátor úrovně TK - stupnice na displeji.


Dávkování

Doporučujeme tep měřit pravidelně, cca 3 x denně ráno, v poledne a večer, vždy ve stejnou dobu. Přičemž OMRON klade důraz zejména na ranní a večerní měření.


Fakta

Vyztužená INTELLI manžeta (22 - 42 cm) odstraňuje chyby při nesprávném umístění manžety proti tepně. Nepotřebujete dvě manžety jako u jiných tonometrů na trhu. Změří celou rodinu. Tím zabráníte chybám při správné volbě manžety. Již žádné porovnáváni obvodu paže s údaji na manžetě, zdlouhavé zkoušení v prodejně, zbytečné reklamace apod. Měkký materiál zajistí velmi pohodlné měření. Nový model osvědčeného tonometru na paži s novou pamětí pro dva uživatele. Je velmi vhodný proměření problematických pacientů s arytmiemi (nepravidelným) pulsem. Mohou jej využít všichni pacienti s vysokým či jen zvýšeným krevním tlakem, včetně zdravých lidi, kteří chtěj mít svůj krevní talk pod kontrolou. Narozdíl od jiných tonometrů na trhu potřebuje velmi krátký časový úsek ke správnému změření. Měření je velmi rychlé a pohodlé díky technologii Intellisense (inteligentní zrychlené nafukování manžety). V současné době je to jediná dlouhodobě prověřená technologie pro přesné měření krevního tlaku u osob s arytmiemi. Tento OMRON tonometr využívá moderní a klinicky prověřenou oscilometrickou metodu. Poslechové měření TK (tzv. Korotkovova metoda), se již u OMRON přístrojů nepoužívá z důvodu jejího snadného ovlivnění okolním prostředím. Snadné intuitivní ovládání jedním tlačítkem. Funkce kontroly správného utažení manžety na displeji - upozorní na chyby vzniklé nevhodným utažením manžety - zobrazí-li se příslušný symbol s hlášením OK jsou výsledky spolehlivé. Klinicky ověřená přesnost - měření stejně přesné jako u lékaře! Splňuje mezinárodní standardy pro klinickou validaci v porovnání s manuální metodou u lékaře. Takto označené tonometry OMRON splňují také doporučení České společnosti pro hypertenzi. Velký, snadno čitelný displej s grafickým vyhodnocením vysokého tlaku. 5 let prodloužená záruka OMRON na přístroj. NOVĚ - LED barevný indikátor správného utažení manžety - zelená = OK, oranžově = chyba, volná manžeta. NOVĚ - barevný indikátor hypertenze pro snadné vyhodnocení výsledků měření - zelená = OK, oranžová = naměřený TK je nad doporučenými hodnotami 135/85 mmHg. Paměť pro dva uživatele: 2 x 100 měření. Funkce vyhodnocení vysokého krevního tlaku pro domácí měření. Již nemusíte změřené hodnoty porovnávat s doporučenými, jednoduše si vše přečtěte na displeji. Těsně před měřením byste se měli vyvarovat jídla, pití alkoholu, kouření a sportování, neboť to může ovlivnit hodnotu Vašeho krevního tlaku. Před každým měřením se pohodlně usaďte na židli a uvolněte se. Při měření se nehýbejte a nemluvte.


Poznámka

Klinicky ověřená přesnost - měření stejně přesné jako u lékaře! Splňuje mezinárodní standardy pro klinickou validaci v porovnání s manuální metodou u lékaře. Takto označené tonometry OMRON splňují také doporučení České společnosti pro hypertenzi.


Údaje o firmě

Společnost CELIMED, s.r.o. je oficiálním distributorem a obchodním zástupcem OMRON - zdravotnická technika pro Českou a Slovenskou republiku, vč. autorizovaného servisu. Více informací o produktech získáte na našich stránkách:

www.celimed.cz

www.krevnitlak.cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811